Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μια χρονιά είχαν βγει και σάββατο
Σοβαρα; Ε τώρα από βδομάδα να βγούνε δεν θέλω το Σαβ/κο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Σοβαρα; Ε τώρα από βδομάδα να βγούνε δεν θέλω το Σαβ/κο...
οσο το δυνατόν συντομότερα..ελεος δεν αντέχω να χάνω τον ύπνο μου άδικα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Δεν νομιζω, οσο και αν θελουμε, να βγουν πριν τη Δευτέρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν νομιζω, οσο και αν θελουμε, να βγουν πριν τη Δευτέρα :(
Ετσι ετσι!Να ονειρευτώ ακόμα λίγο την Θεσ/νικη πριν χάσω κάθε ελπίδα!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Θεωρώ πως θα ψιλοεκπλαγούμε απο τις φετινές βάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Θεωρώ πως θα ψιλοεκπλαγούμε απο τις φετινές βάσεις :)
Δεν νομίζω να τις εξετάσω και αναλυτικά!Θα δώ που πέρασα και απο 'κεί και ύστερα δεν ξανασχολούμαι άλλο με βάσεις!:stop:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Δεν νομίζω να τις εξετάσω και αναλυτικά!Θα δώ που πέρασα και απο 'κεί και ύστερα δεν ξανασχολούμαι άλλο με βάσεις!:stop:
:no1:
-----------------------------------------
Θεωρώ πως θα ψιλοεκπλαγούμε απο τις φετινές βάσεις :)
πιστεύω οτι η τεχνολογική θα πάθει λίγο το περσινό μας πατατράκ εμάς των θεωρητικών που δεν το πιστεύαμε οτι δεν περασαμε 1η επιλογη γτ η σχολή ανεβηκε 800 μορια:'(!μακάρι να βγω ψεύτης!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημερα σας.. κανενα νεο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
καλημέρα! τίποτα, κανένα νέο...νομίζω οτι δεν θα έχουμε νέα μέχρι τη Δευτερα
-----------------------------------------
:no1:
-----------------------------------------

πιστεύω οτι η τεχνολογική θα πάθει λίγο το περσινό μας πατατράκ εμάς των θεωρητικών που δεν το πιστεύαμε οτι δεν περασαμε 1η επιλογη γτ η σχολή ανεβηκε 800 μορια:'(!μακάρι να βγω ψεύτης!:nono:

δεν το λώ για αυτό....
να σας πω την αληθεια, θεωρώ οτι η αναμενόμενη αύξηση δεν θα είναι τόσο τεράστια όσο την θεωρούμε....τουλάχιστον για όλες τις υψηλόβαθμες σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πωωω......:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια υπαρχει περιπτωση να βγουνε σγμερα???γιατι να σκασω ειμαι............:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
με την καμια σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vedder

Νεοφερμένος

Η vedder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το διαβάζω καιρό τ site παιδιά αλλα δεν ειχα ποστάρει τίποτα.. κι εγώ στην ίδια φάση είμαι με σας.. στην άθλια αναμονή.. με 19528 για πολιτικούς εμπ( 2η επιλογή) και 22608 για αρχιτεκτονική εμπ(1η επιλογή).. δηλαδή μ'αυτα που ακούω με τ ενάμισι πόδι στην αθήνα και τ άλλο μισό στη θεσ/νίκη.. anyway τέλος με τ mni αυτό βογραφικό.. απλά ήθελα να σας πω κι εγώ με τη σειρά μου να μην τρελένεστε αδίκως.. τ πρωι στη νετ είπαν για 25, χτες στον αντένα είπαν για τρίτη τετάρτη, δελτίο τύπου πουθενά.. οπότε.. όσο κι αν θέλουμε, όσα post κι σν μαζευτούν,όσο off topic κι αν σηκώσει συτό το θέμα..δεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ελάχιστες οι πιθανότητες για σήμερα...άλλωστε ήδη έχουν πει πως στις 25 περιπου θα βγουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδιά μπορει κανεις να βαλει το αρθρο που δημοσιευτηκε προσφατα στον "Αδέσμευτο τύπο"/???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδιά μπορει κανεις να βαλει το αρθρο που δημοσιευτηκε προσφατα στον "Αδέσμευτο τύπο"/???
googlαρε το θα το βρεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
προσωπικά δεν αγχώνομαι καθόλου για τις βάσεις επειδή σίγουρα περνάω στη 1 επιλογή

το πρόβλημα μου είναι ότι έχω σκυλοβαρεθεί στο σπίτι να περιμένω να βγούν οι *ωλο βάσεις και θέλω να φύγω από εδώ

πέρα από αυτό, πιστεύω πως θα βγούν Τετάρτη, το είχα πεί και πριν μερικές μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
"Ποίες είναι οι βάσεις σε ΑΕΙ και ΤΕΙ" λέει. :hmm:
Λέει για όλες τις σχολες? :hmm:

Μπορεί κάποιος να μου πει τι λέει για Στατιστική ΟΠΑ,ΣΕΜΦΕ και Στατιστική Σάμου? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
koulis εσυ τι εχεισ να πεις για τις εξελιξεισ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top