Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
:who: εισαι κανενας φιλος μου ή μου κανεις πλακα............ :!: διαβαζω εδω και καμποσο καιρο
εισαι απιστευτος. το εχεις διαβασει τη ταινια την ειδες? :D
off topic: οχι ρε..και γω διαβασα το βιβλίο και το εφαρμόζω...χαχα την ταινία την έχω κατεβάσει αλλα δεν βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εγω νομιζω τη δευτερα θα ανακοινωθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Απ'όσο έχεις καταλάβει όλοι εδω μέσα μοιράζονται τις ανησυχίες τους. Και όπως είναι στον χαρακτήρα σου -απ'όσο φαίνεται- να την παίρνεις σχετικά χαλαρά την όλη κατάσταση, υπάρχουν άτομα που θέλουν να μοιράζονται τις ανησυχίες και τους προβληματισμούς τους με συνομήλικούς τους που βιώνουν την ίδια κατάσταση. Και όσο κουραστικό να φαντάζει αυτό σε σένα,κάποιους άλλους αυτό τους παρηγορεί. Οπότε άν δεν σαρέσει αυτό μπορείς απλά να το προσπεράσεις και να μήν δώσεις την σημασία που του δίνεις.
εχεις απολυτο δικιο...ισως εμενα να μου φαινεται λιγο υπερβολικο γιατι ειμαι σε αποσταση ασφαλειας...σε παιδια που απεχουν 100-200 μορια μπορω να καταλαβω την ανασγαλεια τους,αλλα τωρα να απεχεις κοντα 500 μορια και ακομα χειροτερα 850(!)και 1100(ναι,το ειδαμε και αυτο εδω μεσα)και να κλαψουριζεις τοτε αυτο ειναι σπασιμο νευρων για τους αλλους.Βγειτε λιγο εξω,ηρεμιστε,εσεις καλα καλα δεν χαρηκατε το καλοκαιρι με το αγχος που σασ διακατεχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
off topic: οχι ρε..και γω διαβασα το βιβλίο και το εφαρμόζω...χαχα την ταινία την έχω κατεβάσει αλλα δεν βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους
συνεχιζω το off: μπα εγω δεν την εχω κατεβασει αλλα καπου θα τη βρω. Αν βρω τους υποτιτλους θα σου πω . Πιστεψε με κ εμενα ως τωρα με βοηθησε αρκετα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω νομιζω τη δευτερα θα ανακοινωθουν
για τισ βασεισ του 2006 ηταν οντωσ σιγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
λοιπον επειδη κι εγω τοσεσ μερεσ ημουν αγχωμενος για τισ βασεισ και σασ καταλαβαινω θα σασ το πω. απο εγκυρη πηγη που δεν θελω να αναφερω εμαθα οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν την τεταρτη ενω θα ειναι ετοιμεσ απο την δευτερα..
εγω την δευτερα θα γνωριζω τη βαση τησ διαιτολογιασ τησ φαρμακευτικησ και τησ βιολογιασ οποτε θα σασ τισ πω για σταματησουν εστω και λιγοι να αγωνιουν.
:no1:όταν τα λεγα εγώ με κράζατε..στο υπουργείο δεν τις έχουν έτοιμες ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
λοιπον επειδη κι εγω τοσεσ μερεσ ημουν αγχωμενος για τισ βασεισ και σασ καταλαβαινω θα σασ το πω. απο εγκυρη πηγη που δεν θελω να αναφερω εμαθα οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν την τεταρτη ενω θα ειναι ετοιμεσ απο την δευτερα..
εγω την δευτερα θα γνωριζω τη βαση τησ διαιτολογιασ τησ φαρμακευτικησ και τησ βιολογιασ οποτε θα σασ τισ πω για σταματησουν εστω και λιγοι να αγωνιουν.

Τετάρτη; :'(
όλο και πιο αργα πάει :P Θέλω να πάω για σπίτι ρεεεε,, :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
συνεχιζω το off: μπα εγω δεν την εχω κατεβασει αλλα καπου θα τη βρω. Αν βρω τους υποτιτλους θα σου πω . Πιστεψε με κ εμενα ως τωρα με βοηθησε αρκετα...:)
off και μένα είχα κάνει πινακάκι με τη περσινή βάση της νομικής κομοτηνής και σκεφτόμουν οτι περνούσα..τωρα είμαι 166 πάνω και βλέπουμε,πάντως πολλές φορές ξεχνιέμαι και μιζεριάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
:no1:όταν τα λεγα εγώ με κράζατε..στο υπουργείο δεν τις έχουν έτοιμες ακόμη
εγω δεν σου ειπα απολυτως τπτ οποτε σε αλλουσ να τα λεσ αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
μακαρι!:no1: το ξέρω αφου σε παρακολουθώ και το ξες.σε ρώτησα γτ πίστευα οτι ίσως αναθεώρησες παντως και για τα παιδαγωγικά και ο αμοργιαννάκης δεν τα ανεβάζει πολύ πχ παιδαγ.ιωαννίνων το δίνει 18250:D
Με την εκτιμηση του Αμαργιαννακη μενω εξω μονο για 22 μορια!! Κατι τετοιο θα μου στοιχισει πολυ... Προτιμω να την χασω για πολλα!!

:no1:όταν τα λεγα εγώ με κράζατε..στο υπουργείο δεν τις έχουν έτοιμες ακόμη
Και γω το ιδιο ελεγα ο καημενος!! Μαλιστα εμενα μου ειπαν πως θα ειναι ετοιμες (προς ανακοινωση) την Πεμπτη, στις 27 του μηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
εχεις απολυτο δικιο...ισως εμενα να μου φαινεται λιγο υπερβολικο γιατι ειμαι σε αποσταση ασφαλειας...σε παιδια που απεχουν 100-200 μορια μπορω να καταλαβω την ανασγαλεια τους,αλλα τωρα να απεχεις κοντα 500 μορια και ακομα χειροτερα 850(!)και 1100(ναι,το ειδαμε και αυτο εδω μεσα)και να κλαψουριζεις τοτε αυτο ειναι σπασιμο νευρων για τους αλλους.Βγειτε λιγο εξω,ηρεμιστε,εσεις καλα καλα δεν χαρηκατε το καλοκαιρι με το αγχος που σασ διακατεχει...
σε αυτό συμφωνω απόλυτα αλλα ο καθένας αντιδρά όπως νομίζει,επίσαης εμένα δε μαρέσει και το πατρονάρισμα που κανεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
off και μένα είχα κάνει πινακάκι με τη περσινή βάση της νομικής κομοτηνής και σκεφτόμουν οτι περνούσα..τωρα είμαι 166 πάνω και βλέπουμε,πάντως πολλές φορές ξεχνιέμαι και μιζεριάζω
απιστευτο αυτο που ειχες κανει.....χιλια μπραβο
απλα :thanks:

ααα..και σου ευχομαι να μπεις με τα τσαρουχια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
απιστευτο αυτο που ειχες κανει.....χιλια μπραβο
απλα :thanks:
off topic: σε ευχαριστώ πολύ ετσι θέλει θετική σκέψη..ασχετα αν έχω βριστεί με πόσους εδώ στο topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να πει σιγουρα ποτε θα βγοθν οι βασεις?αν γινεται να ναι εγκυρη η πληροφορια του γιατι εμεις λεμε αλλα δεν εχει ανακοινωθει τιποτα επισημα μεχρι στιγμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μαλιστα εμενα μου ειπαν πως θα ειναι ετοιμες (προς ανακοινωση) την Πεμπτη, στις 27 του μηνα...

(Ο_ο)

:jumpy: ΟΜΙΤΖΙΙΙ :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έλεος πια με αυτές τις βάσεις... Τελικά δεν μας σκέφτονται καθόλου. Εμείς καιγόμαστε απο το άγχος και αυτοί ακόμα διακοπές και δεν τις έχουν και έτοιμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καμια προβλεψη για κτηνιατρικη απθ παιδακια υπαρχει??:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γνωριζει καποιος κατι για τις βασεις τοθ τριτουπεδιου κ σθγκεκριμενα για την αισθητικη θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top