Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Όσο κατεβαίνουμε βαθμολογικές κλίμακες αυξάνεται και ο αριθμός των υποψηφίων που κινούνται σε αυτά τα βαθμολογικά επίπεδα.
Αχ ρε Μανο, χαιρομαι που μου δινεις ελπιδες, αλλα προτιμω να ειμαι απαισιοδοξος, για να μην απελπιστω στο τελος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ειλικρινα σου μιλαω, αν περασω Γιαννενα, θα σε κερασω ο,τι θελησεις!!
:P πολλα κερασματα ακουω...κερνατε και αλλα μελη του αι σκουλ ή ειστε τσιγκουνηδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ειλικρινα σου μιλαω, αν περασω Γιαννενα, θα σε κερασω ο,τι θελησεις!!
Δε θέλω δώρα...Μου αρκεί να πέσω μέσα στις εκτιμήσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
και το νηπιαγωγών πόσο πιστεύεις ότι θα πάει;; αθήνα/θεσσαλονικη και λοιπα...
ας πούμε εγώ ε 17868 πού μπαίνω κατά τη γνώμη σου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:zilia: ναι.......
θελω καλο δωρο:D
Περούκα,μασέλα... don't worry στά'χω αγοράσει ήδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αχ ρε Μανο, χαιρομαι που μου δινεις ελπιδες, αλλα προτιμω να ειμαι απαισιοδοξος, για να μην απελπιστω στο τελος!!
:nono: κανεις τεραστιο λαθος
Πρεπει να εισαι αισιοδοξος ρε συ κ οχι απαισιοδοξος με τη μιζερια κ με το να κανεις αρνητικες σκεψεις ερχονται ολα στραβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
και το νηπιαγωγών πόσο πιστεύεις ότι θα πάει;; αθήνα/θεσσαλονικη και λοιπα...
ας πούμε εγώ ε 17868 πού μπαίνω κατά τη γνώμη σου;;
Οριακά στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
σε όσα έχω γραψει ξανά και ξανά στο forum...
ριξε και για τις 3 νομικές εκτίμηση:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
:nono: κανεις τεραστιο λαθος
Πρεπει να εισαι αισιοδοξος ρε συ κ οχι απαισιοδοξος με τη μιζερια κ με το να κανεις αρνητικες σκεψεις ερχονται ολα στραβα.
δεν έχεις διαβάσει το "μυστικό?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Απ'όσο έχεις καταλάβει όλοι εδω μέσα μοιράζονται τις ανησυχίες τους. Και όπως είναι στον χαρακτήρα σου -απ'όσο φαίνεται- να την παίρνεις σχετικά χαλαρά την όλη κατάσταση, υπάρχουν άτομα που θέλουν να μοιράζονται τις ανησυχίες και τους προβληματισμούς τους με συνομήλικούς τους που βιώνουν την ίδια κατάσταση. Και όσο κουραστικό να φαντάζει αυτό σε σένα,κάποιους άλλους αυτό τους παρηγορεί. Οπότε άν δεν σαρέσει αυτό μπορείς απλά να το προσπεράσεις και να μήν δώσεις την σημασία που του δίνεις.

:D https://www.ischool.gr/images/Xsmilies/smile.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω για σας αλλα απ' ότι φένεται θα τα ξέρουμε όλα απο.... Δευτέρα. :D
Όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά επειδή so far δεν έχει πει κάτι η ερτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:nono: κανεις τεραστιο λαθος
Πρεπει να εισαι αισιοδοξος ρε συ κ οχι απαισιοδοξος με τη μιζερια κ με το να κανεις αρνητικες σκεψεις ερχονται ολα στραβα.
όλα στραβά θα του έρχονταν εάν ήταν απαισιόδοξος πριν καν γράψει πανελλήνιες. Κατα την γνώμη μου καλά κάνεις και σκέφτεσαι οτι θα περάσεις Αλεξανδρούπολη ή Κρήτη γιατί όπου και να περάσεις θα χαρείς, ενώ άν περιμένεις Γιάννενα και εν τέλει περάσεις Αλεξανδρούπολη θα στενοχωρεθείς. Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ριξε και για τις 3 νομικές εκτίμηση:jumpy:
Αθήνα 18900
Θεσνίκη 18700 και λίγο
Θράκη 18150
Εχω ξαναγράψει στο αντίστοιχο Forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
λοιπον επειδη κι εγω τοσεσ μερεσ ημουν αγχωμενος για τισ βασεισ και σασ καταλαβαινω θα σασ το πω. απο εγκυρη πηγη που δεν θελω να αναφερω εμαθα οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν την τεταρτη ενω θα ειναι ετοιμεσ απο την δευτερα..
εγω την δευτερα θα γνωριζω τη βαση τησ διαιτολογιασ τησ φαρμακευτικησ και τησ βιολογιασ οποτε θα σασ τισ πω για σταματησουν εστω και λιγοι να αγωνιουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν έχεις διαβάσει το "μυστικό?"
:who: εισαι κανενας φιλος μου ή μου κανεις πλακα............ :!: διαβαζω εδω και καμποσο καιρο
εισαι απιστευτος. το εχεις διαβασει τη ταινια την ειδες? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Αθήνα 18900
Θεσνίκη 18700 και λίγο
Θράκη 18150
Εχω ξαναγράψει στο αντίστοιχο Forum
μακαρι!:no1: το ξέρω αφου σε παρακολουθώ και το ξες.σε ρώτησα γτ πίστευα οτι ίσως αναθεώρησες παντως και για τα παιδαγωγικά και ο αμοργιαννάκης δεν τα ανεβάζει πολύ πχ παιδαγ.ιωαννίνων το δίνει 18250:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
λοιπον επειδη κι εγω τοσεσ μερεσ ημουν αγχωμενος για τισ βασεισ και σασ καταλαβαινω θα σασ το πω. απο εγκυρη πηγη που δεν θελω να αναφερω εμαθα οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν την τεταρτη ενω θα ειναι ετοιμεσ απο την δευτερα..
εγω την δευτερα θα γνωριζω τη βαση τησ διαιτολογιασ τησ φαρμακευτικησ και τησ βιολογιασ οποτε θα σασ τισ πω για σταματησουν εστω και λιγοι να αγωνιουν.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΗΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!
μάθε και την βάση της ιατρικής για να ηρεμήσεις ακομα λίγα ανθρωπάκια!!!
Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ;;;:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
πιστευετε θα υπαρξει ανοδος στις σχολες ΜΜΕ?δεδομενου του ειδικου μαθηματος της αγγλικης ξενης γλωσσας και της περσυνης ανοδου 800 μοριων???οποιος ξερει θα βοηθησει πολυ!!!!!!!!!!!!!ακουω εκτιμηση....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top