Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Για να δουμε εγω με 445 μορια πανω απο την περσυνη βαση του εφαρμοσμενου μαθηματικου Κρητης θα μπω/////////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ονειρικη προς τα κατω!! Θα ανεβει πολυ περισσοτερο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(...
Χμ....Μην είσαι και τόσο σίγουρος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μην ξεχάσετε να μου πείτε χρόνια πολλά τότε!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: και συγχαρητήρια ή συλληπητήρια ανάλογα
εεε εχω και εγω γενεθλια τη Δευτερα κ ας μη το λεει στο προφιλ μου... Θελω και εγω χρονια πολλα...:'( μη με ξεχασετε...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χμ....Μην είσαι και τόσο σίγουρος....
Μακαρι ρε Μανο, αλλα μιλαμε για παιδαγωγικο και περυσι ειχε ηδη 18133!! Αποκλειεται να ανεβει τοσο λιγο... Εγω εχω 18228 και το χω ξεγραψει εδω και πολυ καιρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Χμ....Μην είσαι και τόσο σίγουρος....


εσύ πόσο εκτιμάς ότι θα φτάσουν αυτές οι πόλεις του παιδαγωγικού;;; (γιάννενα,αλεξ/πολη,ρεθυμνο,ροδος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σα δεν ντρέπεσαι!!!
:mad::mad: ρε...στο να κανω μασαζ λεω....μη τα παρεξηγεις ολα...αφου ειμαι καλο κοριτσι γιατι με ντροπιαζεις? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μακαρι ρε Μανο, αλλα μιλαμε για παιδαγωγικο και περυσι ειχε ηδη 18133!! Αποκλειεται να ανεβει τοσο λιγο... Εγω εχω 18228 και το χω ξεγραψει εδω και πολυ καιρο!!
Ε, μαλλον δεν έκανες καλά που το ξέγραψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εεε εχω και εγω γενεθλια τη Δευτερα κ ας μη το λεει στο προφιλ μου... Θελω και εγω χρονια πολλα...:'( μη με ξεχασετε...:'(
Α ναι σορυ...θα μαζευτούμε σπίτι σου οικογενειακώς να σβήσεις τα ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ κεράκια σου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εσύ πόσο εκτιμάς ότι θα φτάσουν αυτές οι πόλεις του παιδαγωγικού;;; (γιάννενα,αλεξ/πολη,ρεθυμνο,ροδος)
Γιαννενα 18190
Αλεξπολη 18080
Κρητη 18029
Ροδος 17950
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Για να δουμε εγω με 445 μορια πανω απο την περσυνη βαση του εφαρμοσμενου μαθηματικου Κρητης θα μπω/////////
για παραδειγμα ο συγκεκριμενος φιλος εχει στειλει το ιδιο μηνυμα πανω απο 20 φορες...λες να αλλαξε κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
για παραδειγμα ο συγκεκριμενος φιλος εχει στειλει το ιδιο μηνυμα πανω απο 20 φορες...λες να αλλαξε κατι?

χαχαχαχαχαχαχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε, μαλλον δεν έκανες καλά που το ξέγραψες...
Στο μηχανογραφικο το χω βαλει, αλλα ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να περασω!! Εσυ δηλαδη πως και περιμενεις τοσο μικρη ανοδο?? Φετος οι αλλες κατευθυνσεις (πλην της θεωρητικης) εχουν πλειαδα αριστουχων και δηλωνουν και εκεινοι παιδαγωγικα!! Εσυ δηλαδη ποσο εκτιμας πως θα παει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Γιαννενα 18190
Αλεξπολη 18080
Κρητη 18029
Ροδος 17950

μάλιστα....εγώ έτσι δεν περνάω Ρόδο αλλά οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικο το χω βαλει, αλλα ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται να περασω!! Εσυ δηλαδη πως και περιμενεις τοσο μικρη ανοδο?? Φετος οι αλλες κατευθυνσεις (πλην της θεωρητικης) εχουν πλειαδα αριστουχων και δηλωνουν και εκεινοι παιδαγωγικα!! Εσυ δηλαδη ποσο εκτιμας πως θα παει??
Στις βαθμολογίες 18 - 19 η θεωρητική έχει πάει καλύτερα. Οι υπόλοιποι πήγαν καλύτερα στις βαθμολογίες 19 - 20. Και εκτός αυτού η πλειοψηφία των δηλώσεων στα παιδαγωγικά προέρχεται από τη θεωρητική. Η Θεωρητική καθορίζει τις βάσεις των παιδαγωγικών σε γενικές γραμμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιαννενα 18190
Αλεξπολη 18080
Κρητη 18029
Ροδος 17950
Ειναι δυνατον η Αλεξανδρουπολη να ανεβει 211 μορια, η Ροδος 262 και τα Γιαννενα μονο 57?? Ε δε γινονται αυτα!! Τουλαχιστον ετσι νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ειναι δυνατον η Αλεξανδρουπολη να ανεβει 211 μορια, η Ροδος 262 και τα Γιαννενα μονο 57?? Ε δε γινονται αυτα!! Τουλαχιστον ετσι νομιζω...
Όσο κατεβαίνουμε βαθμολογικές κλίμακες αυξάνεται και ο αριθμός των υποψηφίων που κινούνται σε αυτά τα βαθμολογικά επίπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στις βαθμολογίες 18 - 19 η θεωρητική έχει πάει καλύτερα. Οι υπόλοιποι πήγαν καλύτερα στις βαθμολογίες 19 - 20. Και εκτός αυτού η πλειοψηφία των δηλώσεων στα παιδαγωγικά προέρχεται από τη θεωρητική. Η Θεωρητική καθορίζει τις βάσεις των παιδαγωγικών σε γενικές γραμμες.
Ειλικρινα σου μιλαω, αν περασω Γιαννενα, θα σε κερασω ο,τι θελησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Α ναι σορυ...θα μαζευτούμε σπίτι σου οικογενειακώς να σβήσεις τα ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ κεράκια σου!!!:D
:zilia: ναι.......
θελω καλο δωρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
για παραδειγμα ο συγκεκριμενος φιλος εχει στειλει το ιδιο μηνυμα πανω απο 20 φορες...λες να αλλαξε κατι?
Απ'όσο έχεις καταλάβει όλοι εδω μέσα μοιράζονται τις ανησυχίες τους. Και όπως είναι στον χαρακτήρα σου -απ'όσο φαίνεται- να την παίρνεις σχετικά χαλαρά την όλη κατάσταση, υπάρχουν άτομα που θέλουν να μοιράζονται τις ανησυχίες και τους προβληματισμούς τους με συνομήλικούς τους που βιώνουν την ίδια κατάσταση. Και όσο κουραστικό να φαντάζει αυτό σε σένα,κάποιους άλλους αυτό τους παρηγορεί. Οπότε άν δεν σαρέσει αυτό μπορείς απλά να το προσπεράσεις και να μήν δώσεις την σημασία που του δίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top