Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Για ΤΕΙ Πληροφορικης ποσο λετε να ανεβει?13887 η περσινή βάση.
Δεν νομίζω να ανέβει(Για Θεσσαλονίκη λές έτσι?).Ο Αμαργιαννάκης το δίνει 13880
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
παραπληροφορηση στο φουλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Να βγουν μετα την Τριτη!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ο πατέρας σου δεν έχει θέση σε τούτο το θέμα
ΕΔΩ μιλάει το μαράκι
ΕΔΩ ακούμε όλοι το μαράκι και μόνο το μαράκι
ΤΕΛΟΣ






:D
συνάδελφε θα συμφωνήσω!!μόνο την Μαρία:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ο πατέρας σου δεν έχει θέση σε τούτο το θέμα
ΕΔΩ μιλάει το μαράκι
ΕΔΩ ακούμε όλοι το μαράκι και μόνο το μαράκι
ΤΕΛΟΣ






:D

Το μαρακι τι λεει γτ βαριεμαι να ψαχνω!!Εμενα δεν θα με χαλασουν λιγες μερες!!Σιγα εδω περασε μηνας ολοκληρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν νομίζω να ανέβει(Για Θεσσαλονίκη λές έτσι?).Ο Αμαργιαννάκης το δίνει 13880


με τις εκτιμήσεις του Αμαργιαννάκη βγάζεις συμπεράσματα....? :jumpy:σώθηκες ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δε θέλω να τρομάξεις αλλά το Μαράκι λέει ΑΥΡΙΟ ή εναλλακτικά τη Δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Mπορώ να έχω τις σοκολατένιες ελίτσες απο τώρααααα;;;
(καλά ρε ξαδέρφη πώς ξέρεις τόσο αναλυτικά τα νεκρο-φαγιά;Μήπως ν'αρχίσω ν'ανησυχώ;)
:D:D:D δε μπορω να πω....






















μυστικο στο αυτι ...:( ρε ξαδελφε αφου ετσι τα συμφωνησαμε στη επιχειρηση, εσυ τους σφαζεις με το δρεπανι σου κ εγω τους θαβω :!: το ξεχασες ¨?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ναι αλλα αν ηταν για αυριο θα το λεγαν σιγουρα στην τηλεοραση!!Καλα μακαρι να βγουν αυριο αλλα εγω πιστευω οτι απο δευτερα θα βγουν!Τι ωρα βγαινουν συνηθως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μυστικο στο αυτι ...:( ρε ξαδελφε αφου ετσι τα συμφωνησαμε στη επιχειρηση, εσυ τους σφαζεις με το δρεπανι σου κ εγω τους θαβω :!: το ξεχασες ¨?)
IIIIIIIIIIIIIIIII Γκαντεμογρουσουζοκατσικοπόδαρη! Ούτε ο Μητσοτάκης να ήσουνα! Εγώ γιατρός θέλω να γίνω όχι νεκροθάφτης!:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ναι αλλα αν ηταν για αυριο θα το λεγαν σιγουρα στην τηλεοραση!!Καλα μακαρι να βγουν αυριο αλλα εγω πιστευω οτι απο δευτερα θα βγουν!Τι ωρα βγαινουν συνηθως?


στις 9 περιπου τα λενε στη νετ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μετά την εκκλησια έχουν δηλώσει τα παιδιά στο παρελθόν
Δεν ξέρω τί ώρα έχει λειτουργία τις καθημερινές όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Α!!Πρωι πρωι!!Πφφ!Θα προσπαθησω να ξυπνησω αυριο για καλο και για κακο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
IIIIIIIIIIIIIIIII Γκαντεμογρουσουζοκατσικοπόδαρη! Ούτε ο Μητσοτάκης να ήσουνα! Εγώ γιατρός θέλω να γίνω όχι νεκροθάφτης!:papas:
Λεπτή η διαφορά στην Ελλάδα
Σου εύχομαι να είσαι η εξαίρεση πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λεπτή η διαφορά στην Ελλάδα
Σου εύχομαι να είσαι η εξαίρεση πραγματικά
Αχ, στεναχωριεμαι αφανταστα που το λεω, αλλα ποσο δικιο εχεις...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Με την καμια δεν βγαινουν αυριο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Α!!Πρωι πρωι!!Πφφ!Θα προσπαθησω να ξυπνησω αυριο για καλο και για κακο!!


δε νομιζω να τα βγαλουν αυριο...............
θα υπηρχε κπ ανακοινωση......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Α!!Πρωι πρωι!!Πφφ!Θα προσπαθησω να ξυπνησω αυριο για καλο και για κακο!!


δε θα μας είχαν ειδοποιήσει αν ήταν να βγούν αύριο;;; εγω δε μπορώ να ξυπνήσω τόοοσο πρωί!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μετά την εκκλησια έχουν δηλώσει τα παιδιά στο παρελθόν
Δεν ξέρω τί ώρα έχει λειτουργία τις καθημερινές όμως...
Α Μπά ούτε εγώ μή νομίζεις... Εγώ μία φορά πάντως τηλεόραση δεν βλέπω. Μήν βγεί κανάς Μητσοτάκης και κάνει καμμιά ευχή και την ακούσω... :jumpy: Την έκατσα την βάρκα...
-----------------------------------------
Αχ, στεναχωριεμαι αφανταστα που το λεω, αλλα ποσο δικιο εχεις...!!
Μήν τα ισοπεδώνετε και όλα πιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
με τις εκτιμήσεις του Αμαργιαννάκη βγάζεις συμπεράσματα....? :jumpy:σώθηκες ...:D

Οχι.Σαν παράδειγμα το έδωσα.Δεν βγάζω από εκεί συμπεράσματα μιας και εγώ εκεί θέλω και το χω ψάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top