Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
μετά έχω δηλώσει το νηπιαγωγών που νομίζω ότι σίγουρα είμαι μέσα,γιατί από το τελευταίο τμήμα έχω 1800 μόρια διαφορά...

εισαι σιγουρα μεσα, ναι! και ειναι πολυ καλο και το νηπιαγωγων....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ναι αθήνα δεν δήλωσα καθόλου!θεσσαλονίκη θέλω!!έχω 179 μόρια παραπάνω...εσύ?
Έχω περίπου 360 διαφορά από τη βάση της Αθήνας και παρότι δεν είναι πολλά, το να φτάσει η βάση, από την άλλη, στα 18700 μου φαίνεται δύσκολο...
δεν ξέρω πραγματικά,μετά έχω βάλει Θεσσαλονίκη αλλά εύχομαι να μην τα πούμε εκεί:P
Για μένα εννοείται μιλάω, καλή επιτυχία σου ευχομαι και προσωπικά θεωρώ ότι μια λογική αύξηση για τη Θεσσαλονική θα μπορούσε να είναι τα 150 μόρια.
Κοινώς, θεωρώ ότι έχεις αρκετές πιθανότητες να είσαι μέσα
καλή επιτυχία συνάδελφε..μέσα από όλο μου το ''είναι'' στο εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εισαι σιγουρα μεσα, ναι! και ειναι πολυ καλο και το νηπιαγωγων....:)


ναι το ξέρω...μια χαρά είναι και το νηπιαγωγών...εξάλλου μετά υπάρχουν και οι κατατακτήριες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
δε θελω να πανικοβαλω κανενα, αλλα το παιδαγωγικο της Ροδου περσι ειχε ανεβει 560 μορια, οσο περιπου τα παιδαγωγικα Αθηνας-Θεσσαλονικης. Σαφως και δεν προκειται να παρουσιασει τετοια ανοδο και φετος (εφοσον μαλιστα αυξηθηκαν και οι θεσεις των εισακτεων σε ολα τα παιδαγωγικα), αλλα το οτι αυτες οι σχολες παρουσιαζουν αυξημενη ζητηση, το οτι αριστουχοι σε θετικη, τεχνολογικη αυξηθηκαν πολυ δειχνει πως θα ανεβει καπως. ναι, ο κοσμος δε θελει να παει επαρχια, αλλα παρα πολλοι τριτεκνοι/πολυτεκνοι κλπ το δηλωνουν με την προοπτική μετεγγραφης.
δυσκολα μπορει να γινει προβλεψη γιατι ακριβως μπαινουν υποψηφιοι και απο τις 3 κατευθυνσεις. εισαι οριακα παντως, εχεις πιθανοτητες να το πιασεις.

μετα τι εχεις βαλει;
Ρε Αλεκα αυτο με την αυξηση των θεσεων των εισακτεων που το διαβασες?? Εγω ξερω πως φετος ειναι η μονη χρονια που σε κανενα τμημα δεν αυξηθηκαν οι θεσεις!! Ειμαι σχεδον σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
χαχαχα επίσης!!!καλή επιτυχία!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
δε θελω να πανικοβαλω κανενα, αλλα το παιδαγωγικο της Ροδου περσι ειχε ανεβει 560 μορια, οσο περιπου τα παιδαγωγικα Αθηνας-Θεσσαλονικης. Σαφως και δεν προκειται να παρουσιασει τετοια ανοδο και φετος (εφοσον μαλιστα αυξηθηκαν και οι θεσεις των εισακτεων σε ολα τα παιδαγωγικα), αλλα το οτι αυτες οι σχολες παρουσιαζουν αυξημενη ζητηση, το οτι αριστουχοι σε θετικη, τεχνολογικη αυξηθηκαν πολυ δειχνει πως θα ανεβει καπως. ναι, ο κοσμος δε θελει να παει επαρχια, αλλα παρα πολλοι τριτεκνοι/πολυτεκνοι κλπ το δηλωνουν με την προοπτική μετεγγραφης.
δυσκολα μπορει να γινει προβλεψη γιατι ακριβως μπαινουν υποψηφιοι και απο τις 3 κατευθυνσεις. εισαι οριακα παντως, εχεις πιθανοτητες να το πιασεις.

μετα τι εχεις βαλει;
Nαι ρε Αλέκα δεν αντιλέγω,σωστά αυτά που λές,αλλά και πάλι δεν μπορω να χωνέψω οτι το παιδαγωγικό Ρόδου που κάποτε είχε μέχρι και 14000,φέτος ξαφνικά να έχει κοντά στις 18000,και μάλιστα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Nαι ρε Αλέκα δεν αντιλέγω,σωστά αυτά που λές,αλλά και πάλι δεν μπορω να χωνέψω οτι το παιδαγωγικό Ρόδου που κάποτε είχε μέχρι και 14000,φέτος ξαφνικά να έχει κοντά στις 18000,και μάλιστα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ περίεργο.
Γιατι, περυσι που ειχε 17688 δεν ηταν κοντα στις 18000??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
μακάρι να μην ανέβει πολύ...πού θα φτάσει ρε παιδιά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Γιατι, περυσι που ειχε 17688 δεν ηταν κοντα στις 18000??
Γιατί ποιός σου είπε οτι το χώνεψα το περσινο; :D:D
Ε εντάξει όμως 400 μόρια είναι 400 μόρια... ! Αλλο 17600 κι άλλο 18000. Πόσες σχολές βρίσκονται ενδιάμεσα σε αυτές τις βαθμολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ρε Αλεκα αυτο με την αυξηση των θεσεων των εισακτεων που το διαβασες?? Εγω ξερω πως φετος ειναι η μονη χρονια που σε κανενα τμημα δεν αυξηθηκαν οι θεσεις!! Ειμαι σχεδον σιγουρος...

εχεις δικιο!!! ειχα μπερδευτει με περσι!!! τωρα μολις το ειδα

Nαι ρε Αλέκα δεν αντιλέγω,σωστά αυτά που λές,αλλά και πάλι δεν μπορω να χωνέψω οτι το παιδαγωγικό Ρόδου που κάποτε είχε μέχρι και 14000,φέτος ξαφνικά να έχει κοντά στις 18000,και μάλιστα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ περίεργο.

τι ειναι λογικο στον κοσμο των πανελληνιων?:P
και 17500 ειναι ηδη παρα πολλα για να σπουδασει καποιος στη ροδο αλλα περι ορεξεως...:P ας οψεται η επαγγελματικη αποκατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jackson_1919

Νεοφερμένος

Ο Jackson_1919 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για ΤΕΙ Πληροφορικης ποσο λετε να ανεβει?13887 η περσινή βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ας οψεται η επαγγελματικη αποκατασταση!

προσωπικά δεν είναι μόνο το θέμα της αποκατάστασης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
τι ειναι λογικο στον κοσμο των πανελληνιων?:P
και 17500 ειναι ηδη παρα πολλα για να σπουδασει καποιος στη ροδο αλλα περι ορεξεως...:P ας οψεται η επαγγελματικη αποκατασταση!
Σωστά... Για'αυτό μακάρι να περάσουμε όλοι για να ησυχάσουμε και από αυτόν τον "θεσμό"... Εγώ δεν ξέρω πάντως γιατί αλλά έχω μεγάλο προαίσθημα οτι θα περάσω Πάτρα. Και το είχα απ'την αρχή της χρονιάς... Άντε να δούμε τί θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
προσωπικά δεν είναι μόνο το θέμα της αποκατάστασης!!

δεν αναφερθηκα προσωπικα σε εσενα!!! μιλησα γενικοτερα , αυτη η αποτομη ανοδος απο τα 14000 στα 18000 μορια που ανεφερε ο Γιαννης οφειλεται σ αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
δεν αναφερθηκα προσωπικα σε εσενα!!! μιλησα γενικοτερα , αυτη η αποτομη ανοδος απο τα 14000 στα 18000 μορια που ανεφερε ο Γιαννης οφειλεται σ αυτο:)

ναι το ξέρω ότι δε μιλούσες συγκεκριμένα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αν το μαθουμε μια μερα πριν ναι αλλα αν ενα ωραιο πρωι σαν αυτο ανοιξουμε την τηλεοραση και ακουσουμε κανενα ''παμε τωρα να δουμε τις βασεις στο τριτο πεδιο''τι γινεται:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
:wow::wow::wow::wow::wow:

λετε να γινει κατι τετοιο? αν ναι παω να ετοιμασω τα κολυβα απο τωρα, να παραγγειλω τα ψωμακια και να αρχισω να βραζω τους γυγαντες.......................ωχ..γαμωτο και σοκολατενιες ελιτσες...παραλιγο να τις ξεχασω..!!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Παντως ο πατερας μου ακουσε στη νετ να λενε ειτε τριτη ειτε τεταρτη οι βασεις!!ωωχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:wow::wow::wow::wow::wow:

λετε να γινει κατι τετοιο? αν ναι παω να ετοιμασω τα κολυβα απο τωρα, να παραγγειλω τα ψωμακια και να αρχισω να βραζω τους γυγαντες.......................ωχ..γαμωτο και σοκολατενιες ελιτσες...παραλιγο να τις ξεχασω..!!..
Mπορώ να έχω τις σοκολατένιες ελίτσες απο τώρααααα;;;
(καλά ρε ξαδέρφη πώς ξέρεις τόσο αναλυτικά τα νεκρο-φαγιά;Μήπως ν'αρχίσω ν'ανησυχώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ο πατέρας σου δεν έχει θέση σε τούτο το θέμα
ΕΔΩ μιλάει το μαράκι
ΕΔΩ ακούμε όλοι το μαράκι και μόνο το μαράκι
ΤΕΛΟΣ






:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παντως ο πατερας μου ακουσε στη νετ να λενε ειτε τριτη ειτε τεταρτη οι βασεις!!ωωχχχχχ


η μητέρα μου άκουσε σήμερα το πρωί στον αντ1 ότι δευτέρα ανακοινώνονται...τί να πείς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top