Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί τώρα; ΚΑΘΕ χρόνο το ΥΠ.Ε.Π.Θ εκδίδει δελτίο τύπου μια μέρα πριν ανακοινωθούν οι βάσεις που γράφει αναλυτικά πότε θα γίνουν γνωστές στον τύπο και πώς θα ενημερωθούν οι υποψήφιοι...Σήμερα δεν εκδόθηκε τίποτα, μετά μεσολαβεί σαββατοκύριακο οπότε το δελτίο αυτό θα εκδοθεί ή την Δευτέρα ή την Τρίτη, ηρεμήστε είναι νωρίς ακόμα....
:no1:ετσι...!αν και ειμαι fan του κουλη ειδικότερα μετα το topi που άνοιξε στο θέμα "βίσση ή βανδη"
-----------------------------------------
Guys... Αν και εγώ περνάω σίγουρα ΗΜΜΥΗ στο ΑΠΘ με 19341 μόρια παρ' όλα αυτά θέλω να ρωτήσω πόσο πιστεύετε πως θα πέσει η αξιωματικών αστυνομίας. Ένας φίλος μου έχει 17700 και έκανα μια έρευνα. Φέτος δέχονται 3πλάσιους από πέρυσι και οι υποψήφιοι είναι τα 3/4 των περσινών. Τι λέτε;
λογικά ναι.επιλέγεται (κυρίως)απο θεωρητική που δεν είχαμε καλύτερες επιδόσεις φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ρε παιδια για να βγουν αυριο οι βασεισ πρεπει σημερα να γινει ανακοινωση.....ανακοινωση μεχρι τωρα εγω τουλαχιστον δεν εχω ακουσει....και το να ακουσω στο υπολοιπο τησ μερας μου φαινεται απιθανο...οποτε απο τριτη οι βασεισ εκτοσ και αν κανουν ανακοινωση την κυριακη..:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
άντε πια γιατί μας έπρηξαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ρε παιδια για να βγουν αυριο οι βασεισ πρεπει σημερα να γινει ανακοινωση.....ανακοινωση μεχρι τωρα εγω τουλαχιστον δεν εχω ακουσει....και το να ακουσω στο υπολοιπο τησ μερας μου φαινεται απιθανο...οποτε απο τριτη οι βασεισ εκτοσ και αν κανουν ανακοινωση την κυριακη..:wow:
Αν δεν γινει σημερα ανακοινωση απο βδομαδα. Κυριακη με την καμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αν δεν γινει σημερα ανακοινωση απο βδομαδα. Κυριακη με την καμια...


ε ναι μωρε τα γλυκουλια μου πανε για μπανακι την κυριακη να λιαστουν και να φωτοσυνθεσουν...... αλλα σημερα αν ηταν δεν θα την ειχαν κανει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
αν ειν αι να βγουν αυριο πρεπει να βγει ανακοινωση σημερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ε ναι μωρε τα γλυκουλια μου πανε για μπανακι την κυριακη να λιαστουν και να φωτοσυνθεσουν...... αλλα σημερα αν ηταν δεν θα την ειχαν κανει??

:lol::lol::lol::lol::lol:
παιδια,αυτοι θα ειναι σε καμια μυκονο και εμεις αγχωνομαστε ενω στην πραγματικοτητα ολοι μας ξερουμε οτι την αλλη εβδομαδα θα βγουν οι βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
θέλω να ρωτήσω πόσο πιστεύετε πως θα πέσει η αξιωματικών αστυνομίας. Ένας φίλος μου έχει 17700 και έκανα μια έρευνα. Φέτος δέχονται 3πλάσιους από πέρυσι και οι υποψήφιοι είναι τα 3/4 των περσινών. Τι λέτε;

αυτό που λές δέν ισχύει, τόση αύξηση στις θέσεις δέν υπάρχει.
και ο ανταγωνισμός εκεί πάνω είναι πολύ μεγάλος γαι να πέσει 500 μόρια,
θα πέσει πιστεύω, αλλα όχι τόσο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπερα, η μαλλον καλημερα γιατι μολις ξυπνησα... Χαλαρωστε, η ζωη ειναι ωραια και οι γα@@βασεις ας βγουν οποτε θελουν!! Τελικα εμαθε κανεις που περναει?? Εσενα sia, που σου ειπαν οτι περνας?? Αν εμαθε καποιος ας μας πει για να κανουμε και τους υπολογισμους μας!! Δε νομιζω να θιχτει κανενας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:
παιδια,αυτοι θα ειναι σε καμια μυκονο και εμεις αγχωνομαστε ενω στην πραγματικοτητα ολοι μας ξερουμε οτι την αλλη εβδομαδα θα βγουν οι βασεις...


ειχαν πει 25....αρα 25.....οι ανθρωποι οτι λενε το κανουννν..:lol::lol::lol::lol::lol::lol:..λεσ να ειναι μυκονο μωρε???μπα....εγω τον αρουλη για ιμπιζα τον κοβω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
σόρρυ λάθος έκανα... θα πάρουν διπλάσιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ιστορία αρχαιολογία Αθήνα... τώρα κατά πόσο αληθεύει αυτό... μου είχε πεί επίσης οτι 24-25 βγαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
φανταζεστε τον σπηλιωτοπουλο στην ιμπιζα!!!!χολια χολια(hola) πολιιυ ομορφις κοπιλιες!!!αρε σπηλιω!!!καρ καρ!!και που να τρεχει ελλαδα για ανακοινωση βασεων τωρα!!απο την ιμπιζα θα κανει δελτιο τυπου με ειδικο απεσταλμενο απο τις ειδησεις του STAR!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά τα βιολογικά λέτε να ανέβουν πολύ???:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζετε ότι έχει παρατραβήξει όλο αυτο με τις βάσεις?? δηλαδη εντάξει έλεος...το θεμα είναι οτι θα βγουν στανταρ...τωρα θα βγουν αύριο?? η την επόμενη εβδομάδα???δεν έχει σημασία...απλά εντάξει φτάνει!!!! θα πω κάτι άκυρο....εγώ όταν θα πάω φοιτητρια παιδαγωγικο κ μάλλον αλεξανδρούπολη θέλω να μπω σε συγκροτημα...!!!(σας ειπα είναι άκυρο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζετε ότι έχει παρατραβήξει όλο αυτο με τις βάσεις?? δηλαδη εντάξει έλεος...το θεμα είναι οτι θα βγουν στανταρ...τωρα θα βγουν αύριο?? η την επόμενη εβδομάδα???δεν έχει σημασία...απλά εντάξει φτάνει!!!! θα πω κάτι άκυρο....εγώ όταν θα πάω φοιτητρια παιδαγωγικο κ μάλλον αλεξανδρούπολη θέλω να μπω σε συγκροτημα...!!!(σας ειπα είναι άκυρο!)
πόσα μόρια έχεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζετε ότι έχει παρατραβήξει όλο αυτο με τις βάσεις?? δηλαδη εντάξει έλεος...το θεμα είναι οτι θα βγουν στανταρ...τωρα θα βγουν αύριο?? η την επόμενη εβδομάδα???δεν έχει σημασία...απλά εντάξει φτάνει!!!! θα πω κάτι άκυρο....εγώ όταν θα πάω φοιτητρια παιδαγωγικο κ μάλλον αλεξανδρούπολη θέλω να μπω σε συγκροτημα...!!!(σας ειπα είναι άκυρο!)
Kαι γω θελω να μπω σε θεατρικη ομαδα (ειμαστε καλλιτεχνες εμεις οι Λαρισαιοι:P:D:P), αλλα που να βρω εκει πανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια δεν νομιζετε ότι έχει παρατραβήξει όλο αυτο με τις βάσεις?? δηλαδη εντάξει έλεος...το θεμα είναι οτι θα βγουν στανταρ...τωρα θα βγουν αύριο?? η την επόμενη εβδομάδα???δεν έχει σημασία...απλά εντάξει φτάνει!!!! θα πω κάτι άκυρο....εγώ όταν θα πάω φοιτητρια παιδαγωγικο κ μάλλον αλεξανδρούπολη θέλω να μπω σε συγκροτημα...!!!(σας ειπα είναι άκυρο!)


ειναι και αυτο ενα προβλημα τωρα που το ανεφερες,θα βγουν οι βασεις??????:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
18.303 εχω.....αχ εγώ θέλω να βρω τρελά έτσι συμφοιτητες που ασχολούνται με την μουσική να φτιάξουμε συγκροτηματάκι...τέλειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Σωστά όλα αυτά που λέτε αλλά...εγώ θα φάω μακαρόνια σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top