Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και γω χαλάρωσα λίγο..αφού έφαγα για πρωινό λουκουμάδες με σοκολάτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
όχι μωρέ,απλά εγώ με αυτά που ξέρω έχω χαλαρώσει! :iagree::):no1:
ΙΙΙΙΙΙ τί ξέρεις λοιπόν μικρή Πεπίτα; Εχεις και συ κανα μπατζανάκη του θείου της μάνας της ξαδέρφης του μπαμπά της αδερφής της φίλης της μαμάς σου που δουλεύει στο υπουργείο; Τουλάχιστον ρώτα και για μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και γω χαλάρωσα λίγο..αφού έφαγα για πρωινό λουκουμάδες με σοκολάτα:P

αχ...ζηλεύω και γω θέλωω!!! το παράκανα με τα off,σταματάω:iagree:
-----------------------------------------
ΙΙΙΙΙΙ τί ξέρεις λοιπόν μικρή Πεπίτα; Εχεις και συ κανα μπατζανάκη του θείου της μάνας της ξαδέρφης του μπαμπά της αδερφής της φίλης της μαμάς σου που δουλεύει στο υπουργείο; Τουλάχιστον ρώτα και για μας!

Δεν έχω κανένα μέσον,απλά αυτά που άκουσα χθες από αυτόν πιστέυω πως λέει αλήθεια, γιατί και για τα αποτελέσματα είχε πει 19 και όντως τότε βγήκαν..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αχ...ζηλεύω και γω θέλωω!!! το παράκανα με τα off,σταματάω:iagree:
Α στην Αλεξανδρούπολη απέναντι απτο πάρκο κάνει ένας κάτι τέλειες κρέπες!Τώρα δεν θυμάμαι πως το λένε έχω και κάτι χρόνια να έρθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα μέσον,απλά αυτά που άκουσα χθες από αυτόν πιστέυω πως λέει αλήθεια, γιατί και για τα αποτελέσματα είχε πει 19 και όντως τότε βγήκαν..:iagree:

ναι αλλα τοτε το ειχαν ανακοινωσει 4-5 μερες πριν.εε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα μέσον,απλά αυτά που άκουσα χθες από αυτόν πιστέυω πως λέει αλήθεια, γιατί και για τα αποτελέσματα είχε πει 19 και όντως τότε βγήκαν..:iagree:
Ναι ρε πλάκα κάνω. Ε έπρεπε να ρωτήσω και για ιατρική μπάς και γίνει κανα θαύμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ναι αλλα τοτε το ειχαν ανακοινωσει 4-5 μερες πριν.εε?

ναι,το είχαν ανακοινώσει,απλά για τις βάσεις απ'ότι ξέρω τελευταία στιγμή το λένε και εξάλλου είπε πως μπορεί να μην υπάρξει και ανακοίνωση..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ναι αλλα τοτε το ειχαν ανακοινωσει 4-5 μερες πριν.εε?
εδώ γίνονται σκάνδαλα καθημερινά πέφτει η κυβέρνηση και θα ασχοληθούν με βάσεις?:jumpy::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ναι,το είχαν ανακοινώσει,απλά για τις βάσεις απ'ότι ξέρω τελευταία στιγμή το λένε και εξάλλου είπε πως μπορεί να μην υπάρξει και ανακοίνωση..:iagree:


μακαρι γιατι κουραστηκαμε να περιμενουμε!
-----------------------------------------
εδώ γίνονται σκάνδαλα καθημερινά πέφτει η κυβέρνηση και θα ασχοληθούν με βάσεις?:jumpy::xixi:
ναι σωστο κ αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ναι,το είχαν ανακοινώσει,απλά για τις βάσεις απ'ότι ξέρω τελευταία στιγμή το λένε και εξάλλου είπε πως μπορεί να μην υπάρξει και ανακοίνωση..:iagree:


υπαρχει περιπτωση ν μην υπαρξει ανακοινωση????????????
:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση ν μην υπαρξει ανακοινωση????????????
:jumpy::jumpy::jumpy:

Απιθανο ειναι. αποκλειετε να μην υπαρξει επισημη ανακοινωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Απιθανο ειναι. αποκλειετε να μην υπαρξει επισημη ανακοινωση..

δε ξέρω..ό,τι άκουσα σας μεταφέρω...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αυριο η ανακοινωση των βασεων,bye
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί τώρα; ΚΑΘΕ χρόνο το ΥΠ.Ε.Π.Θ εκδίδει δελτίο τύπου μια μέρα πριν ανακοινωθούν οι βάσεις που γράφει αναλυτικά πότε θα γίνουν γνωστές στον τύπο και πώς θα ενημερωθούν οι υποψήφιοι...Σήμερα δεν εκδόθηκε τίποτα, μετά μεσολαβεί σαββατοκύριακο οπότε το δελτίο αυτό θα εκδοθεί ή την Δευτέρα ή την Τρίτη, ηρεμήστε είναι νωρίς ακόμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βασικά νομίζω ότι πρέπει να ανακοινωθούν μέχρι τις 24 γιατί τότε λήγει και η προθεσμία για τα πανεπιστήμια της Κύπρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί τώρα; ΚΑΘΕ χρόνο το ΥΠ.Ε.Π.Θ εκδίδει δελτίο τύπου μια μέρα πριν ανακοινωθούν οι βάσεις που γράφει αναλυτικά πότε θα γίνουν γνωστές στον τύπο και πώς θα ενημερωθούν οι υποψήφιοι...Σήμερα δεν εκδόθηκε τίποτα, μετά μεσολαβεί σαββατοκύριακο οπότε το δελτίο αυτό θα εκδοθεί ή την Δευτέρα ή την Τρίτη, ηρεμήστε είναι νωρίς ακόμα....

ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
αποκλειεται να μη βγει ανακοινωση.....................
καθε χρονο βγαινει....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί τώρα; ΚΑΘΕ χρόνο το ΥΠ.Ε.Π.Θ εκδίδει δελτίο τύπου μια μέρα πριν ανακοινωθούν οι βάσεις που γράφει αναλυτικά πότε θα γίνουν γνωστές στον τύπο και πώς θα ενημερωθούν οι υποψήφιοι...Σήμερα δεν εκδόθηκε τίποτα, μετά μεσολαβεί σαββατοκύριακο οπότε το δελτίο αυτό θα εκδοθεί ή την Δευτέρα ή την Τρίτη, ηρεμήστε είναι νωρίς ακόμα....


κ ο koulis??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemDam

Νεοφερμένος

Ο NemDam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Guys... Αν και εγώ περνάω σίγουρα ΗΜΜΥΗ στο ΑΠΘ με 19341 μόρια παρ' όλα αυτά θέλω να ρωτήσω πόσο πιστεύετε πως θα πέσει η αξιωματικών αστυνομίας. Ένας φίλος μου έχει 17700 και έκανα μια έρευνα. Φέτος δέχονται 3πλάσιους από πέρυσι και οι υποψήφιοι είναι τα 3/4 των περσινών. Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top