Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μετά απο πολύ ψάξιμο στο ίντερνετ κ απο μία πηγή που μου είπε οτι θα περάσω στη σχολή που θέλω(δεν ξέρω όμως αν μου είπε την αλήθεια ή έκανε κάποιο λάθος) πιστεύω ότι οι βάσεις θα βγούν 24-25 του μηνός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω παντως θελω να κανω μια ερωτηση στον φιλο μας τον kouli.σημερα 20/08 δεν εχει ανακοινωθει κατι για την ανακοινωση των βασεων.συνεχιζει να πιστευει οτι αυτη θα γινει στις 21??

Εγώ πιστεύω ότι θα επαληθευτεί ο koulis!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:D αχ.. τι γλυκος που εισαι στη φωτο... Εχω ωραιο ξαδελφο τελικα. Αλλα γιατι ρε συ κρατας κ αυτο με το οποιο κοβουμε τα χορτα? Παλι δουλειες εκανες πρωι πρωι?:P
Ε αυτό βρήκα πρόχειρο στην αυλή,αυτό κράτησα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημεραα! κανενα νεο εχουμε η ****ια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
*****ια!
Α ναι! Καλημέρα!
καταλαβα. Τελευταια στιγμη θα μας ειδοποιησουν..

Ποιος πηγε στην τουαλετα(χ###ε) για εμας? Ωμπω βαρεθηκα.... Εχω αρχισει να τα φορτωνω σιγα σιγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Kαλημέρα. :p

https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/41033.html

Tα ίδια λέει πάνω κάτω με τα προηγούμενα αλλά ο τίτλος μας ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
καταλαβα. Τελευταια στιγμη θα μας ειδοποιησουν..

Ποιος πηγε στην τουαλετα(χ###ε) για εμας? Ωμπω βαρεθηκα.... Εχω αρχισει να τα φορτωνω σιγα σιγα..
You're not the only one my friend!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Kαλημέρα. :p

https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/41033.html

Tα ίδια λέει πάνω κάτω με τα προηγούμενα αλλά ο τίτλος μας ενδιαφέρει.

Νωριτερα δεν γινετε??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Νωριτερα δεν γινετε??????????

Τι να σου πω, μπορεί να μας κάνουν σουρπραιζ, και να τα βγάλουν αύριο. :P





Στα αλλα σαιτ ενημέρωσης δεν υπάρχει τίποτις πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια!Οι φημες καθε μερα οργιαζουν για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις αλλα τελικα τιποτα δεν γινεται.Κανενας δεν νοιαζεται για το αγχος μας να δουμε που θα βρισκομαστε την ερχομενη χρονια!αν ειναι δυνατον!αυτη η αναμονη κ αν ειναι ψυχοφθόρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τι να σου πω, μπορεί να μας κάνουν σουρπραι, και να τα βγάλουν αύριο. :P





Στα αλλα σαιτ ενημέρωσης δεν υπάρχει τίποτις πάντως.
Λές να έχει και striptease; Ε τότε αλλάζει το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια!Οι φημες καθε μερα οργιαζουν για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις αλλα τελικα τιποτα δεν γινεται.Κανενας δεν νοιαζεται για το αγχος μας να δουμε που θα βρισκομαστε την ερχομενη χρονια!αν ειναι δυνατον!αυτη η αναμονη κ αν ειναι ψυχοφθόρα!
ελα βρε αφου το ειπαμε...:Phttps://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/41033.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εδώ πάντως ακούγεται ότι θα βγουν άυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εδώ πάντως ακούγεται ότι θα βγουν άυριο...
Όταν λές εδώ;Αλεξανδρούπολη;Ποιός το λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πω πω απο οτι καταλαβα δεν κοιμηθηκανε και πολλοι χτες το βραδυ....να στε καλα ρε παιδια με κανατε και γελασα πρωινιατικα...
παντως για να μην εχουν κανει ουτε σημερα καμια ανακοινωση παει για την αλλη εβδομαδα.....δυστυχως!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και γω έναν καθηγητή μου που ρώτησα ενώ έλεγε αρχικά για παρασκευή χθες μου είπε για δευτέρα γιατί λέει τους βλέπει πολύ χαλαρούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top