Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Νο Νο χαζός είμαι;;:lol::lol:
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ!! :no1:
Ζηλεύω τους εργαζόμενους του υπουργείου, πλάκα θα έχει αύριο!!

μπραβο τοτε:no1::no1:

μην αγχωνεστε τοσο σιγα.σε ολα τα πεδια πιστευω προσωπικα το πολυ 200 μορια να ανεβουν(εκτος απο το 4που θα ανεβουν πιο πολυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Όχι καλέ σιγά δεν θα ενεργοποιηθώ :D... Θέλω να συμπάσχω :lol:
Πλάκα κάνω έτσι;; Απλώς δεν καίγομαι για τα αποτελέσματα,έχω κοντά 19800 μόρια και ξέρω που είμαι!!! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Πιστεύω μέχρι την Τρίτη να ξέρουμε!!!:no1:
Μεχρι την Τριτη λες, ε?? Μακαρι... Συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου!!

εσυ ιατρικη θα περνας σιγουρα
Δεν ειναι απαραιτητο οτι ολοι οι αποφοιτοι της θετικης, που συγκεντρωνουν πανω απο 19.000 μορια, δηλωνουν την Ιατρικη!!
-----------------------------------------
Ζηλεύω τους εργαζόμενους του υπουργείου, πλάκα θα έχει αύριο!!
Γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μεχρι την Τριτη λες, ε?? Μακαρι... Συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου!!

Δεν ειναι απαραιτητο οτι ολοι οι αποφοιτοι της θετικης, που συγκεντρωνουν πανω απο 19.000 μορια, δηλωνουν την Ιατρικη!!
-----------------------------------------
Γιατι??

ε καλα μια υποθεση εκανα
εσυ ησουν θεωρητικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου!!

Δεν ειναι απαραιτητο οτι ολοι οι αποφοιτοι της θετικης, που συγκεντρωνουν πανω απο 19.000 μορια, δηλωνουν την Ιατρικη!!

Ευχαριστώ πολύ!! :thanks:
Βασικά με σιχαίνει αυτό το επάγγελμα :P


Για την ημερομηνία τώρα που μας ενδιαφέρει όλους: η τελευταία είδηση από την τηλεόραση λέει 25-26 οπότε μια από τις δυο μέρες θα είναι, κάτι θα έχει διαρρεύσει από το Μαρούσι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ε καλα μια υποθεση εκανα
εσυ ησουν θεωρητικη?
Δεν ειπα τιποτα και δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να σε προσβαλλω, αφου απ'οτι ξερω και εσυ την Ιατρικη εχεις ως στοχο:)!! Απλα υπαρχουν και εξαιρεσεις στον κανονα... Ναι, θεωρητικη ημουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!! :thanks:
Βασικά με σιχαίνει αυτό το επάγγελμα :P


Για την ημερομηνία τώρα που μας ενδιαφέρει όλους: η τελευταία είδηση από την τηλεόραση λέει 25-26 οπότε μια από τις δυο μέρες θα είναι, κάτι θα έχει διαρρεύσει από το Μαρούσι.......


ετσι ενημερωτικα..
στην εκθεση ποσο ειχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ετσι ενημερωτικα..
στην εκθεση ποσο ειχες?
:lol::lol: Ελα ρε συ:P:P...!! Αυτα τα λαθη οφειλονται στη βιασυνη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
ετσι ενημερωτικα..
στην εκθεση ποσο ειχες?
Πω άλλος από κει!! Έλεος ρε παιδιά με την ορθογραφία!! 18,4 έγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ναυτιλιακα και Βιομηχανικης Διοικησης και Τεχνολογιας στο Παπει ποσο περιπου πιστευετε?????:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ναυτιλιακα και Βιομηχανικης Διοικησης και Τεχνολογιας στο Παπει ποσο περιπου πιστευετε?????:):):)
οταν λες παπι??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
οταν λες παπι??:hmm:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Όχι καλέ σιγά δεν θα ενεργοποιηθώ :D... Θέλω να συμπάσχω :lol:
Πλάκα κάνω έτσι;; Απλώς δεν καίγομαι για τα αποτελέσματα,έχω κοντά 19800 μόρια και ξέρω που είμαι!!! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Πιστεύω μέχρι την Τρίτη να ξέρουμε!!!:no1:
καταρχας συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου!!!αντε και καλυτερα που δεν διαλεξες ιατρικη...πηξαμε στους γιατρους ...α κ αμα μαθεις κατι νωριτερα κανε το ψυχικο και ρωτα για τη νομικη θρακης.ευχαριστω...:):):):):P:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βρε παιδια να σας ρωτησω κατι?γιατι αγχωνεστε τοσο πολυ με τις βασεις?ετσι κι αλλιως ο,τι εγινε,εγινε....οι βασεις θα βγουν σε λιγες μερες..με το αγχος δεν θα αλλαξει τιποτα..αντι να περνατε ξεγνιαστα το καλοκαιρι μετα απο σχολεια,φροντιστηρια,εξετασεις βουλιαζετε μεσα στο αγχος...μεγαλο λαθος....ολα καλα θα πανε...και πανω απ'ολα:think positive!!






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γειά σας:bye:. Για Φυσικό Κρήτης με 15352 πως το βλέπετε ? Εγώ νομίζω ότι σχεδόν σίγουρα είμαι μέσα... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Γειά σας:bye:. Για Φυσικό Κρήτης με 15352 πως το βλέπετε ? Εγώ νομίζω ότι σχεδόν σίγουρα είμαι μέσα... :xixi:

Με τα τσαρούχια όμως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top