Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μακαρι να παει τοσο...ελπιζω οχι παραπανω...λοχρη???
θα σε γελασω αλλα τι ειναι το λοχρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
λοχρη αθηνας γυρω στα 18600 μορια πιστευω οτι θα παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μακαρι να παει τοσο...ελπιζω οχι παραπανω...λοχρη???
σε ποιο εχεισ 18928??
στο 3ο ή στο 5ο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
πω πω 25 με 26 ακουσα και γω στη νετ γαμωτο.δεν την παλευω αλλο πεθαινω λυποθυμαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ηρεμήστε, δεν αξίζει να έχετε τόσο άγχος (ή μάλον αξίζει αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό)!!! :iagree:
Μη πάθετε και τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Oύτε μία ανακοίνωση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Oύτε μία ανακοίνωση:(

Λοιπόν για να τελειώνει αυτό το θέμα επειδή φαντάζομαι ότι έχει γίνει πια αγχωτικό(:P), τα αποτελέσματα δεν έχουν βγει καν ακόμα, αύριο ανακοινώνονται εσωτερικά στο υπουργείο παιδείας και μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας στα Μ.Μ.Ε...Οπότε δεν γίνεται τίποτα ακόμα, χαλαρώστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπόν για να τελειώνει αυτό το θέμα επειδή φαντάζομαι ότι έχει γίνει πια αγχωτικό(:P), τα αποτελέσματα δεν έχουν βγει καν ακόμα, αύριο ανακοινώνονται εσωτερικά στο υπουργείο παιδείας και μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας στα Μ.Μ.Ε...Οπότε δεν γίνεται τίποτα ακόμα, χαλαρώστε....
Που τα ξερεις εσυ ολα αυτα?? Ειδικα το πρωτο σκελος, οτι δηλαδη αυριο ανακοινωνονται εσωτερικα στο υπουργειο παιδειας...!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Που τα ξερεις εσυ ολα αυτα?? Ειδικα το πρωτο σκελος, οτι δηλαδη αυριο ανακοινωνονται εσωτερικα στο υπουργειο παιδειας...!?!
Γνωριμίες ;) πολύ υψηλά ιστάμενος για να αποκαλύψω όνομα...
-----------------------------------------
Α και με αυτό θέλω να πω πως οι καημένοι οι υπάλληλοι που βρίζετε δεν φταίνε σε τίποτα, βρίστε την επιτροπή επεξεργασίας αν θέλετε...Κανείς(ούτε ο Άρης που παίζει πολύ το όνομά του εδώ μέσα) δεν ξέρει ΤΙΠΟΤΑ!!! Όποιος θέλει ας με κάνει ban ας με βρίσει ας μου πει ότι παίζω με το άγχος των αποφοίτων...Εγώ ό,τι ξέρω σας το είπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια τι πιστευετε για ΜΜΕ καποδιστριακο και παντειο ...εχουν ειδικο μαθημα αγγλικα....θα ανεβουν?τι λετεεεεε?????????
-----------------------------------------
παιδια για ΜΜΕ καποδιστριακο και παντειοοοο??τι λετε..?εχει και ειδικο μαθημα αγγλικα....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γνωριμίες ;) πολύ υψηλά ιστάμενος για να αποκαλύψω όνομα...
-----------------------------------------
Α και με αυτό θέλω να πω πως οι καημένοι οι υπάλληλοι που βρίζετε δεν φταίνε σε τίποτα, βρίστε την επιτροπή επεξεργασίας αν θέλετε...Κανείς(ούτε ο Άρης που παίζει πολύ το όνομά του εδώ μέσα) δεν ξέρει ΤΙΠΟΤΑ!!! Όποιος θέλει ας με κάνει ban ας με βρίσει ας μου πει ότι παίζω με το άγχος των αποφοίτων...Εγώ ό,τι ξέρω σας το είπα...
Γιατι να σου κανουν ban ρε φιλε, δεν ειπες και τιποτα κακο!! Αντιθετως μας κατατοπισες πληρως... Να φανταστω οτι θα μαθεις και που περνας νωριτερα απο εμας, ε?? Τυχερε:)... Αν μπορεις κανε ενα ψυχικο και μαθε και για μενα τη βαση του παιδαγωγικου στα Γιαννενα, την Αλεξανδρουπολη και την Κρητη:P;):P!! Οπως και να χει, σε ευχαριστουμε πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τι αγχος τραβατε και σεις οι ερμοι δε λεγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εμ...αυτά είναι!!:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
τι αγχος τραβατε και σεις οι ερμοι δε λεγεται...
Aσε ρε συντοπιτη, χαλι μαυρο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Γιατι να σου κανουν ban ρε φιλε, δεν ειπες και τιποτα κακο!! Αντιθετως μας κατατοπισες πληρως... Να φανταστω οτι θα μαθεις και που περνας νωριτερα απο εμας, ε?? Τυχερε:)...
Όχι καλέ σιγά δεν θα ενεργοποιηθώ :D... Θέλω να συμπάσχω :lol:
Πλάκα κάνω έτσι;; Απλώς δεν καίγομαι για τα αποτελέσματα,έχω κοντά 19800 μόρια και ξέρω που είμαι!!! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Πιστεύω μέχρι την Τρίτη να ξέρουμε!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Όχι καλέ σιγά δεν θα ενεργοποιηθώ :D... Θέλω να συμπάσχω :lol:
Πλάκα κάνω έτσι;; Απλώς δεν καίγομαι για τα αποτελέσματα,έχω κοντά 19800 μόρια και ξέρω που είμαι!!! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Πιστεύω μέχρι την Τρίτη να ξέρουμε!!!:no1:

εσυ ιατρικη θα περνας σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
εσυ ιατρικη θα περνας σιγουρα

Νο Νο χαζός είμαι;;:lol::lol:
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ!! :no1:
Ζηλεύω τους εργαζόμενους του υπουργείου, πλάκα θα έχει αύριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top