Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
σωστο και αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγω θελω να βγουν την αλλη βδομαδα για να μην επαληθευτει ο κουλης...:D:D:lol:

Είναι και αυτό μια ιδέα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Δεν είσαι ο μόνος και εγώ την άλλη βδομάδα θέλω να βγουν!!! (και αν είναι δυνατον την άλλη Παρασκευη):P


οχι ρε παιδια τοσο αργα..............
θα με φαει το αγχος................
:'(:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια εχω μια γνωστη στο υπουργειο κ μου ειπε οτι τα αποτελεσματα εχουν βγει απλα δεν τα ανακοινωνουν ακομα. Και αυτο θα γινει συντομα κατα πασα πιθανοτητα Παρασκευη-Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια, για να τελειωνει το ζητημα.. Οι βασεις δεν προκειται να ανακοινωθουν αυτη την εβδομαδα. Μαλιστα, το πιθανοτερο ειναι να ανακοινωθουν δευτερα η τριτη. Γι αυτο ας ξεκολλησουμε λιγο και ας παμε να απολαυσουμε κανενα μπανιο οσο ειναι καιρος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδια εχω μια γνωστη στο υπουργειο κ μου ειπε οτι τα αποτελεσματα εχουν βγει απλα δεν τα ανακοινωνουν ακομα. Και αυτο θα γινει συντομα κατα πασα πιθανοτητα Παρασκευη-Δευτερα

Μακαρι να ανακοινωθουν παρασκευη...να τελειωνουμε επιτελους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγώ πάντως θυμάμαι ότι όλα τα χρόνια ποου περιμέναμε τις βάσεις πάντα ξέραμε ότι θα βγουν την συγκεκριμένη ημέρα...οπότε το πιο λογικό είναι για την επόμενη εβδομάδα για να έχουν προλάβει κιόλας να ενημερώσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια συγνωμη πρεπει να σας εχω πριξει αλλα εχω 1169 μορια πανω απο την περσυνη βάσητης λογιστικης καβαλας....πειτε μου περναω.....απο το αγχοσ βρεθηκα στο νοσοκομειο χθες........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
παιδια συγνωμη πρεπει να σας εχω πριξει αλλα εχω 1169 μορια πανω απο την περσυνη βάσητης λογιστικης καβαλας....πειτε μου περναω.....απο το αγχοσ βρεθηκα στο νοσοκομειο χθες........


καλε ηρεμησε!!!
ειπαμε οχι κ ετσι....:nono:
πιστευω πως περνας!
δε νομιζω να ανεβει τοσο πολυ!!!
πανω απ'ολα ομως υγεια!:D
αλλιως πως θα το απολαυσεις οταν περασεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια ποσο λετε να παει η φαρμακευτικη αθηνων?(+λοχρη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
καλε ηρεμησε!!!
ειπαμε οχι κ ετσι....:nono:
πιστευω πως περνας!
δε νομιζω να ανεβει τοσο πολυ!!!
πανω απ'ολα ομως υγεια!:D
αλλιως πως θα το απολαυσεις οταν περασεις????
μακαρι να το απολαυσω αλλα εχω ακουσει τρελα πραγματα...τεραστια ανοδο βασεων....τα υψη οι βασεις........δεν ξερω......1169 μορια πανω ειμαι...δεν ξερω την δηλωνουν τηνκαβαλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
κοιτα δεν μπορω ν σ πω με απολυτη σιγουρια, μα η ταπεινη μ γνωμη ειναι πως εισαι μεσα!!!:)
δευτερη επιλογη τι εχεις βαλει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κοιτα δεν μπορω ν σ πω με απολυτη σιγουρια, μα η ταπεινη μ γνωμη ειναι πως εισαι μεσα!!!:)
δευτερη επιλογη τι εχεις βαλει????
Λογιστικη και χρηματοοικονομικη οπα(2) και μετα φαρμακευτικη πατρας(3).!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
μολις ακουσα στο ετ3 οτι οι βασεις θα βγουν 25-26..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
κοιτα δεν μπορω ν σ πω με απολυτη σιγουρια, μα η ταπεινη μ γνωμη ειναι πως εισαι μεσα!!!:)
δευτερη επιλογη τι εχεις βαλει????
πρωτη λογισικη θεσσαλονικης, δευτερη λογιστικη σερρες, τριτη λογιστικη καβαλα,τεταρτη λογιστικη καβαλα,πεμπτη λογιστικη χαλκιδα,6 δοιηκηση επιχιρησεων σερρων..κ αλλα..........:'(:'(:'(:'(
-----------------------------------------
τεταρτη σοορρυ κοζανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πρωτη λογισικη θεσσαλονικης, δευτερη λογιστικη σερρες, τριτη λογιστικη καβαλα,τεταρτη λογιστικη καβαλα,πεμπτη λογιστικη χαλκιδα,6 δοιηκηση επιχιρησεων σερρων..κ αλλα..........:'(:'(:'(:'(
-----------------------------------------
τεταρτη σοορρυ κοζανη
αααααα....σορρυ νομιζα οτι σε μενα το εστειλες..!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τι σενάρια έχετε ακόμη...αφού σε προηγούμενο post υπάρχει ανακοίνωση για μετά τις 25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μολις ακουσα στο ετ3 οτι οι βασεις θα βγουν 25-26..............
κ εγω το ακουσα.....λες βρε ζουζου να περασω???????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top