Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Λάζαρε τι σχολή θέλεις;

Θέλω ιατρική και μάλλον θα περάσω στο τμλημα της Αλεξανδρούπολης

Έχω 208 μόρια πάνω απότην περσινή της βάση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θέλω ιατρική και μάλλον θα περάσω στο τμλημα της Αλεξανδρούπολης

Έχω 208 μόρια πάνω απότην περσινή της βάση!!

Μια φίλη μου θέλει ιατρική αλεξανδρούπολης.19100κατι έχει. Και εσύ πιστεύω μέσα είσαι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
βασικά δεν έμενα χαραυγη αλλα πυροβολικά....τεσπα...ναι δικές μου ειναι οι φωτο...ιδιαίτερα έκανα φετος...εννοείται πως βγαίνω έξω!!! το σπιτι μου δεν με έχει δει απο τότε που έχουμε τελειώσει...εσύ καμια φωτό έχεισ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
βασικά δεν έμενα χαραυγη αλλα πυροβολικά....τεσπα...ναι δικές μου ειναι οι φωτο...ιδιαίτερα έκανα φετος...εννοείται πως βγαίνω έξω!!! το σπιτι μου δεν με έχει δει απο τότε που έχουμε τελειώσει...εσύ καμια φωτό έχεισ??
Δεν εχω ανεβασει ακομα, αλλα θα ανεβασω στο προσεχες μελλον!! Αντε, ελπιζω να περασουμε τελικα μαζι και να κανουμε καλη παρεα... Εγω εχω 18228, οποτε θα δειξει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κανείς καμία εκτίμηση για το ιατρικο ΣΣΑΣ; Τόσο για γενική σειρά όσο και ειδική κατηγορία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
άντε ωραία.....μήπως έχεις facebook?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm

Λογικά θα τις έχεις ήδη υπόψιν σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm

Λογικά θα τις έχεις ήδη υπόψιν σου.

Ναι αυτές τις έχω δει. Απλά έλεγα μήπως γνωρίζει καμιά νέα εκτίμηση ή έστω μια προσωπική εκτίμηση ασ πει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
άντε ωραία.....μήπως έχεις facebook?
Θα σε απογοητευσω, αλλα ουτε απο αυτο εχω!! Βασικα ειμαι λιγο κατα σε αυτα... Ειδικα στο myspace!! Με χουν πρηξει ομως οι φιλοι μου να κανω... Τεσπα, θα ανεβασω φωτογραφιες συντομα και θα με δεις!! Παντως εισαι πολλη ωραια κοπελα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ.......!!λοιπον σας καληνυχτω όλους σας...τα λεμε αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ.......!!λοιπον σας καληνυχτω όλους σας...τα λεμε αυριο!

Καληνύχτα :):):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxxxgr

Νεοφερμένος

Ο maxxxgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα!Παιδια υπάρχει πι8ανότητα το ΗΜΜΥ Ξάνθης να ανέβει πάνω από 500 μόρια για όσους δίνουν με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κανενα νεο παιδια για τις βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δυστυχως τιποτα..


πο πο!ελεοσ!δεν την παλευω αλλο!η αναμονη αυτη ειναι ατελειωτη,ας δωσουν μια ανακοινωση ρε παιδια,κατι τελοσ παντων να νιωσουμε οτι δεν μας εχουν τοοοσο γραμμενουσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saki tsan

Νεοφερμένος

Ο saki tsan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια να κανω μια ερωτηση?για δασολογια ορεστιαδας υπαρχει περιπτωση να πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εισαι περσινος αποφοιτος?
εγω του 2005.
βασικα απ'οτι εχω δει οι βασεις του 10% ανεβαινουν καθε χρονο. ειναι τραγικα υψηλες και φοβαμαι οτι φετος που ειναι η τελευταια χρονια για τους παλιους αποφοιτους οπως εμενα δεν θα μειωθουν οι περισσοτερες βασεις. μακαρι να μειωθουν βεβαια γιατι κ εγω δεν πιανω τις πρωτες επιλογες με τιποτα.
-----------------------------------------
εδω εχει συγκριτικο πινακα 2007-2008 (και) για βασεις 10%
ριξε μια ματια αν δεν τις εχεις δει



τι σχολη εχεις δηλωσει???? βασικα παιδια ανακαλυψα κατι με τους συντελεστες που δεν το ειχα δει και απ οτι φαινεται εχω λιγοτερα μορια. γυρω στα 1000 πιο κατω. υπαρχει περιπτωση να πεσει πχ η αγγλικη φιλολογια 1500 μορια???? τι να πω??? εχω απελπιστει κυριολεκτικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Δεν εχεις χρησιμοποιησει καποιον υπολογιστη μοριων;
https://www.vakalis-fro.gr/moria.php δες εδω.. εχει και για ειδικα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ασχετο...εμενα αλλιως μου βγαζει τα μορια ο παραπανω υπολογιστης ,αλλιως μου τα βγαλανε στο σχολειο....αλλιως στο φροντιστηριο....:hmm:παντως οχι με τεραστιες διφορες...γυρω στο +-40 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια και εγω χτες ακουσα στη ετ1 οτι θα αναοινωθουν ειτε 25 ειτε 26.επισης το τοπικο μας καναλι τα ιδια ειπε.αρα μαλλον εκεινες τις μερες...αλλα ας βγαλουν ομωςμια ανακοινωση επισημη να ξερουμε και εμεις...αυτη η αναμονη πια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top