Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!! Αφου εισαι γουρλης, ευχησου να περασω και σε νησι, κατα προτιμηση Κρητη...
-----------------------------------------

Δεν ειμαι απιστος Θωμας, επιφυλακτικος ειμαι!! Απλα δε θελω η πολη που σπουδαζω να μου φανει χωριο:P:P...
τι χωριο ρε.....για την αλεξανδρουπολη μην το ξαναπεις......λοιπον ευχομαι να περασεις παιδαγωγικα στην κρητη μεσα απο την καρδια μου:) λοιπον περιμενω απαντηση με αποτελεσματα.......εφοσον σου ευχηθηκα εισαι σιγουρα μεσα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εχω παει και να ξερεις οτι τα καλυτερα παιδαγωγικα βρισκονται στην αλεξανδρουπολη και στην ροδο....τυχερος οποιος παει....δεν ειναι ουτε αθηνα ουτε θεσσαλονικη.......σου ευχομαι τα καλυτερα και εφοσον θεωρουμαι και υπερβολικα γουρλης θα περασεις σιγουρα παιδαγωγικα!!!:)
κατι ακουσα για γουρλης!!!για πες καμια ευχη μπας και πιασει!!!!:):):):):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
η theodora,δηλ εγω( :P), μιλησε!
εικασιες μπορει να κανει ο καθενας!
απολαυστε το καλοκαιρακι και ειδωμεν!

:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

Είδωμεν σημαίνει Είδαμε. Για να πεις ΘΑ ΔΟΥΜΕ θα έπρεπε να πεις Οψόμεθα. Αν και από Τεχνολογική πουλάμε και πνεύμα…:P.. :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

Είδωμεν σημαίνει Είδαμε. Για να πεις ΘΑ ΔΟΥΜΕ θα έπρεπε να πεις Οψόμεθα. Αν και από Τεχνολογική πουλάμε και πνεύμα…:P.. :D:lol:
και εγω τεχνολογικη ημουν:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μπορεις να πεις ιδωμεν αλλα με "Ι" οχι με ει..ειναι υποτακτικη αοριστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μπορεις να πεις ιδωμεν αλλα με "Ι" οχι με ει..ειναι υποτακτικη αοριστου...

ναιιιιιιιι:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:papas:
δεν ξανα μιλαω:p
καλα αποτελεσματα σε ολους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
κατι ακουσα για γουρλης!!!για πες καμια ευχη μπας και πιασει!!!!:):):):):P
περυσι 7 φιλοι μου εδιναν ευχηθηκα και στους 7 και περασαν και οι 7 εκει που ηθελαν εκτος απο εναν που θα ξαναδωσει με 10%.....λοιπον ευχομαι gabriella να περασεις εκει που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!! καλα τι να λεμε τωρα....σιγουρα μεσα εισαι....!!!!!!!!!!!!!!καλη τυχη παντως.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
περυσι 7 φιλοι μου εδιναν ευχηθηκα και στους 7 και περασαν και οι 7 εκει που ηθελαν εκτος απο εναν που θα ξαναδωσει με 10%.....λοιπον ευχομαι gabriella να περασεις εκει που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!! καλα τι να λεμε τωρα....σιγουρα μεσα εισαι....!!!!!!!!!!!!!!καλη τυχη παντως.....:)

fotara κάτι και για μένα;;; μια ευχή;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Για αυτούς που περνάνε σε ΤΕΙ είναι τα εξάμηνα γιατί κάποιοι περνούν στο Β εξάμηνο και όχι στο Α
Σίγουρα είναι γι'αυτούς που περνούν σε ΤΕΙ? μη μου ξημερώσει τίποτα και εκεί που ανυπομονώ να φύγω, να πρέπει να κάθομαι άλλους 5-6 μήνες εδώ πέρα!!!!!!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
περυσι 7 φιλοι μου εδιναν ευχηθηκα και στους 7 και περασαν και οι 7 εκει που ηθελαν εκτος απο εναν που θα ξαναδωσει με 10%.....λοιπον ευχομαι gabriella να περασεις εκει που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!! καλα τι να λεμε τωρα....σιγουρα μεσα εισαι....!!!!!!!!!!!!!!καλη τυχη παντως.....:)
και εγω θέλω ευχη!νομική θράκης με 18409!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το μαμησατε ( :oops: ) το θεμα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
:)
περυσι 7 φιλοι μου εδιναν ευχηθηκα και στους 7 και περασαν και οι 7 εκει που ηθελαν εκτος απο εναν που θα ξαναδωσει με 10%.....λοιπον ευχομαι gabriella να περασεις εκει που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!! καλα τι να λεμε τωρα....σιγουρα μεσα εισαι....!!!!!!!!!!!!!!καλη τυχη παντως.....:)
α σε ευχαριστω παρα πολυ!!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι.μακαρι να την πιασω γιατι τη θελω πολυ αυτη τη σχολη...α και αμα περασω θα σου αναψω λαμπαδα ε???αντε καλη αναμονη....:):):)
-----------------------------------------
και εγω θέλω ευχη!νομική θράκης με 18409!!:)
ααα και αλλος μελλοντικος συμφοιτητης????τελεια...ολο και αυξανομαστε!!!:):P:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
fotara κάτι και για μένα;;; μια ευχή;;:D
λοιπον κουκλιτσα μαρακι σου ευχομαι να περασεις στην σχολη που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!! μακαρι μακαρι μακαρι!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
:)
α σε ευχαριστω παρα πολυ!!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι.μακαρι να την πιασω γιατι τη θελω πολυ αυτη τη σχολη...α και αμα περασω θα σου αναψω λαμπαδα ε???αντε καλη αναμονη....:):):)
-----------------------------------------

ααα και αλλος μελλοντικος συμφοιτητης????τελεια...ολο και αυξανομαστε!!!:):P:):P:)
μακάρι να είμαστε συμφοιτητές!:(:'(αντε και αν περάσω εκεί ψάξε με να κάνουμε παρεα!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
λοιπον κουκλιτσα μαρακι σου ευχομαι να περασεις στην σχολη που επιθυμεις μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!! μακαρι μακαρι μακαρι!!!!!!!!:)

Ευχαριστώ!!! Για να πηγαίνω για ψώνια με τη Gabriella!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
την αληθεια λεω γιατι ξερω κατι παραπανω για αυτεσ τισ σχολες μαρακι......αντε τον βλεπω συβτομα δασκαλο....:no1:
Μακαρι φιλε μου, μου φτιαξες το κεφι σημερα!! Ευχομαι και γω ολοψυχα να περασεις εκει που θελεις περισσοτερο (ειτε προκειται για τη ΣΑΝ ειτε για το παιδαγωγικο...

Φοβασαι οτι θα πας απο Λαρισα Αλεξανδρουπολη και θα σου φανει χωριο???Ελεος ρε συ.Να σουν καμια Αθηνα να πω νταξει αλλα τωρα?
Η Λαρισα δεν ειναι μικρη πολη!! Ειναι διπλασια απο την Αλεξανδρουπολη... Ειναι η 5η μεγαλυτερη και με πολλους φοιτητες!! Γι αυτο αγχωνομαι!! Τεσπα, θα προσπαθησω να σκεφτομαι θετικα...

τι χωριο ρε.....για την αλεξανδρουπολη μην το ξαναπεις......λοιπον ευχομαι να περασεις παιδαγωγικα στην κρητη μεσα απο την καρδια μου:) λοιπον περιμενω απαντηση με αποτελεσματα.......εφοσον σου ευχηθηκα εισαι σιγουρα μεσα...:D
Για να το λες εσυ, κατι παραπανω θα ξερεις!! Αντε, μακαρι να πιασει η ευχη σου, αλλα και στην Αλεξανδρουπολη να παω με πεισατε πως θα περασουμε τελεια...

Edit: Α, και οσοι περνατε Κομοτηνη, που απ'οτι βλεπω ειστε πολλοι, να κανονισετε να βρισκομαστε!! Ε, τι στο καλο, Αλεξανδρουπολη - Κομοτηνη διπλα ειναι, ενα τσιγαρο δρομος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ρε φώτη σε μένα δεν έχει ευχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
και εγω θέλω ευχη!νομική θράκης με 18409!!:)
λοιπον φιλε μου άρη ασε που πιστευω οτι εισαι σιγουρα μεσα εγω θα σου ευχηθω.....λοιπον ευχομαι και σε εσενα να περασεις στη σχολή που θελεις ολοψυχα!!!!!!!!καλη σου επιτυχία που θα την εχεις σιγουρα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
λοιπον φιλε μου άρη ασε που πιστευω οτι εισαι σιγουρα μεσα εγω θα σου ευχηθω.....λοιπον ευχομαι και σε εσενα να περασεις στη σχολή που θελεις ολοψυχα!!!!!!!!καλη σου επιτυχία που θα την εχεις σιγουρα!!!!:)
γεια σου ρε φωτάρα!αρκεί που το είπες!σε ευχαριστώ πολυ και σε σένα τα ίδια ευχομαι!μου φτιαξεσ τη μέρα να σαι καλά..καλη επιτυχία και σε σένα..για που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top