Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

koulinho

Νεοφερμένος

Ο koulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm !!!!
συγκεκριμένα θα πάτε στα δεξιά που λέει τάσεις των βάσεων και θα διαλέξετε το έτος 2009 !!!
Είχαμε συνεργαστεί με τον συγκεκριμένο καθηγητή παλαιότερα, οπότε έχω σε πολύ εκτίμηση τη δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Γιαννενα, Αλεξανδρουπολη, Κρητη?? Σε παρακαλω πες μου κατι!! Εχω 18228 μορια...
πιστεύω πιάνεις αλεξανδρούπολη που ειναι υπεροχη πολη και με τελειο πανεπιστημιο.....αντε μπορει να ειμαστε και συμφοιτητες!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια ενταξει δεν ειμαι σιγουρη...αλλα δεν μ κολλαει..μπορω και εγω να παιξω με το αγχος σας και ο καθενας....απτες αποδειξεις δεν δινει κανεις..:xixi:

μηπως αερολογουμε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
πιστεύω πιάνεις αλεξανδρούπολη που ειναι υπεροχη πολη και με τελειο πανεπιστημιο.....αντε μπορει να ειμαστε και συμφοιτητες!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητες!! Εχεις παει Αλεξανδρουπολη και σου αρεσε η ετσι το λες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm !!!!
συγκεκριμένα θα πάτε στα δεξιά που λέει τάσεις των βάσεων και θα διαλέξετε το έτος 2009 !!!
Είχαμε συνεργαστεί με τον συγκεκριμένο καθηγητή παλαιότερα, οπότε έχω σε πολύ εκτίμηση τη δουλειά του.
μας είπες κάτι φίλε...μας δουλεύεις?οτι να ναι ρε..τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μην πιστεύετε κανεναν,ουτε τον kouli .αφου δεν εχει επιχειρηματα σε ποιον τα πουλαει αυτα? στον φωτη? χαχαχαχα δεν ξερει τιποτα παω στοιχημα......το σιγουρο ειναι οτι οι περισσοτερες σχολες θα ανεβουν, το ποσο περιμενετε μεχρι την παρασκευη......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η theodora,δηλ εγω( :P), μιλησε!
εικασιες μπορει να κανει ο καθενας!
απολαυστε το καλοκαιρακι και ειδωμεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Έχω ένα γνωστό φίλο στο υπουργείο και έχουν διαρεύσει κάποιες τάσεις βάσεων. Οπότε όποιος θέλει μπορεί να με ρωτήσει... Α! και οι βάσεις θα βγουν 25-27. Αυτή τη στιγμή περνάνε ελέγχους.
Καλα αποτελέσματα!
να σ πω με 18.888 μορια περναω νομικη θρακης;;;;:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητες!! Εχεις παει Αλεξανδρουπολη και σου αρεσε η ετσι το λες??
εχω παει και να ξερεις οτι τα καλυτερα παιδαγωγικα βρισκονται στην αλεξανδρουπολη και στην ροδο....τυχερος οποιος παει....δεν ειναι ουτε αθηνα ουτε θεσσαλονικη.......σου ευχομαι τα καλυτερα και εφοσον θεωρουμαι και υπερβολικα γουρλης θα περασεις σιγουρα παιδαγωγικα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εχω παει και να ξερεις οτι τα καλυτερα παιδαγωγικα βρισκονται στην αλεξανδρουπολη και στην ροδο....τυχερος οποιος παει....δεν ειναι ουτε αθηνα ουτε θεσσαλονικη.......σου ευχομαι τα καλυτερα και εφοσον θεωρουμαι και υπερβολικα γουρλης θα περασεις σιγουρα παιδαγωγικα!!!:)

Πες τα!Γιατί ο φίλος μας ο Κων/νος είναι άπιστος Θωμάς!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εχω παει και να ξερεις οτι τα καλυτερα παιδαγωγικα βρισκονται στην αλεξανδρουπολη και στην ροδο....τυχερος οποιος παει....δεν ειναι ουτε αθηνα ουτε θεσσαλονικη.......σου ευχομαι τα καλυτερα και εφοσον θεωρουμαι και υπερβολικα γουρλης θα περασεις σιγουρα παιδαγωγικα!!!:)
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!! Αφου εισαι γουρλης, ευχησου να περασω και σε νησι, κατα προτιμηση Κρητη...
-----------------------------------------
Πες τα!Γιατί ο φίλος μας ο Κων/νος είναι άπιστος Θωμάς!:lol::lol:
Δεν ειμαι απιστος Θωμας, επιφυλακτικος ειμαι!! Απλα δε θελω η πολη που σπουδαζω να μου φανει χωριο:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
να σ πω με 18.888 μορια περναω νομικη θρακης;;;;:):):)
εσυ κορίτσι μου παίζεις με τον πόνο μας..εισαι τρελή?εμεις τι να πούμε που εχουμε 18400...ντροπή :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm !!!!
συγκεκριμένα θα πάτε στα δεξιά που λέει τάσεις των βάσεων και θα διαλέξετε το έτος 2009 !!!
Είχαμε συνεργαστεί με τον συγκεκριμένο καθηγητή παλαιότερα, οπότε έχω σε πολύ εκτίμηση τη δουλειά του.


Εκεί έχει ημερομηνίες 25-26/6/2009. Μας δουλεύεις ρε μεγάλε; Ο φίλος σου γνώριζε για αυτές της διαρροές και για τις τάσεις των βάσεων πριν συμπληρωθεί ούτε καν το πρώτο μηχανογραφικό; Και αυτά που γράφει εκεί δεν είναι ΚΑΠΟΙΕΣ διαρροές. Είναι εκτίμηση των βάσεων για κάθε τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πες τα!Γιατί ο φίλος μας ο Κων/νος είναι άπιστος Θωμάς!:lol::lol:
την αληθεια λεω γιατι ξερω κατι παραπανω για αυτεσ τισ σχολες μαρακι......αντε τον βλεπω συβτομα δασκαλο....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Εκεί έχει ημερομηνίες 25-26/6/2009. Μας δουλεύεις ρε μεγάλε; Ο φίλος σου γνώριζε για αυτές της διαρροές και για τις τάσεις των βάσεων πριν συμπληρωθεί ούτε καν το πρώτο μηχανογραφικό; Και αυτά που γράφει εκεί δεν είναι ΚΑΠΟΙΕΣ διαρροές. Είναι εκτίμηση των βάσεων για κάθε τμήμα.
αστον μωρέ καποια άτομα γελάνε με κάτι τετοιες βλακείες..αστον να διασκεδάζει τρομοκρατόντας μας......get a life!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Οου, παιδιά μη συγχύζεστε... θα δούμε σε ελάχιστες μέρες... εδώ ολόκληρο καλοκαίρι περιμέναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!! Αφου εισαι γουρλης, ευχησου να περασω και σε νησι, κατα προτιμηση Κρητη...
-----------------------------------------

Δεν ειμαι απιστος Θωμας, επιφυλακτικος ειμαι!! Απλα δε θελω η πολη που σπουδαζω να μου φανει χωριο:P:P...

Φοβασαι οτι θα πας απο Λαρισα Αλεξανδρουπολη και θα σου φανει χωριο???Ελεος ρε συ.Να σουν καμια Αθηνα να πω νταξει αλλα τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top