Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
παιδια βοηθηστε με!!!ειμαι σε απογνωση..:(εχω βγαλει 16230 στο 5ο πεδιο κ θελω να περασω οικονομικο στο βολο που ειχε 15847..πως το βλεπετε??θα το πιασω η θα βρεθω γιαννενα??
κοιτα οι προβλεψεις λενε οτι θα ανεβουν πολυ τα οικονομικα αλλα ποτε δεν ξερεις.προβλέψεις ειναι αυτες και δεν εχουν τιποτα εγκυρο τις περισσοτερες φορες γι΄αυτο μην αγχωνεσαι.υπομονη μια εβδομαδουλα εμεινε και θα ληξει η αγωνια μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Mετά τις 25 Αυγούστου θα ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ δήλωσε σήμερα η γενική γραμματέας του ΥΠΕΠΘ Νίκη Γκοτσοπούλου.[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Πότε θα έχουμε τις βάσεις;[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Ν. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΠΟΥ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Τις βάσεις τον Αύγουστο. [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Μία αίσθηση θα υπάρχει.[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Ν. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΠΟΥ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Δεν θα υπάρχει καμία αίσθηση και να σας πω, γιατί δεν υπάρχει καμία αίσθηση, γιατί έχουμε τα ειδικά μαθήματα, έχουμε τις βαθμολογίες που πρέπει να έρθουν από τα σχολεία, έχουμε τα αθλήματα, έχουμε τις ειδικές κατηγορίες, δηλαδή γιʼ αυτό σας είπα ακόμη είμαστε στο μέσο. Είπαμε μετά τις 25, θα το τηρήσουμε. [/FONT]

Aυτό έχει μπει άλλες χίλιες τρεις φορές. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RouRou!!!!

Νεοφερμένος

Η RouRou!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με κάθε επιφύλαξη,εγώ πιστεύω ότι η φαρμακευτική Αθήνας θα ξεπεράσει τα 19000 μόρια,αφού όσοι δεν περνάνε ιατρική επιλεγουν αυτή τη σχολή και επειδή γενικά έχει μεγάλη ζήτηση.Λοχρη ΟΠΑ νομίζω πως είσαι μέσα...Φαρμακευτική Θεσ/νίκης έβαλες?Εκεί νομίζω ότι φτάνουν τα μόριά σου για να μπεις.Πάντως μην απογοητεύεσαι από τώρα,περίμενε να βγούν οι βάσεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον.Μπορεί και να περάσεις φαρμακευτική Αθήνας!;)
Τα ατομα που δεν που δε πιανουν ιατρικη μετα επιλεγουν οδοντιατρικη και οι περισσοτεροι πολυτεχνικες σχολες!!!!Η φαραμακαυτικη καθε χρονο εχει συγκεκριμενη ζητηση και δεν θεωρειται απο τις περιζητητες σχολες!!!Ειναι υπερβολη αν ξεπερασει τα 19000 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ε ας κανω και εγω μαι ευχη... Να μην ανεβει πανω απο 400 μορια το εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ε ας κανω και εγω μαι ευχη... Να μην ανεβει πανω απο 400 μορια το εφαρμοσμενο μαθηματικο Κρητης

Κάτω από το Εφ. Μαθηματικών Κρήτης έβαλες το Στατιστικής και Αναλογιστικών Μαθηματικών Σάμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RouRou!!!!

Νεοφερμένος

Η RouRou!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι να πω δεν ξερω....!!!!!!!Εγω παλι εμαθα οτι θα βγουν απο βδομαδα...παντως για 21 ειναι νωρις πιστευω(σε σχεση με αλλες χρονιες...)
-----------------------------------------

Με 18928 φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα?
Φιλε πιστευω οτι εισαι στις επιλογες σου αυτες μεσα...Μου φαινεται υπερβολη η φαρμακευτικη αν ξεπερασει τα 19000 μορια αλλα αν τη χασεισ θα ειναι οριακα!το λοχρη το πιανεις σιγουρα!!Ποσο να ανεβει πια???θα μασ τρελανουν φετος!!!Μην αγχωνεσαι και οι δυο σου επιλογεσ ειναι πολυ καλες σχολες!!Μακαρι να ειχαμε τη τυχη σου!!!!!Εγω ειμαι οριακα στισ επιλογεσ μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Την Παρασκευή;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
κοιτάξτε,πιστεύω οτι οι βάσεις θα βγούν πρίν τις 24..δεδομένου οτι η 2η κατανομή στην κύπρο ξεκινάει στις 24,είναι λογικό να έχουν βγει οι βάσεις μέχρι τότε..μην πιστεύετε τις εφημερίδες είναι ανίδεοι πιστεύω εδώ ο αμοργιαννάκης που είναι κορυφή πέφτει έξω..α και μην αγχώνεστε όσοι απέχεται 800 ή 700 μόρια απο τις περσυνές βάσεις έλεος εμείς που μαστε στο τσάκ τι να πούμε΄??:P:no1:ε?καλή μας επιτυχία!αντε και εύχομαι η νομική θράκης να μην ξεπεράσει τα 166 μόρια :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
βρε kouli να σε ρωτησω...επειδη ειδα οτι εκανες προβλεψη για τον συναδερφο τον Κωστα για το παιδαγωγικο...εμενα που με βλεπεις να πηγαινω?εβαλα Αθηνα,Πατρα,Βολο,Θεσ/νικη,Γιαννενα,Αλεξανδρουπολη,Ρεθυμνο,Φλωρινα κ Ροδο...Αθηνα Βολο Θεσ/νικη δν πιανω ουτε για πλακα,ελπιζω πολυ για Πατρα...αλλα...πιστευω οτι πιθανοτητες ειναι 25%Πατρα,70%Γιαννενα,5%Αλεξανδρουπολη...εσυ τι λες?

ααα εχω 18421 μορια στο δευτερο πεδιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
βρε kouli να σε ρωτησω...επειδη ειδα οτι εκανες προβλεψη για τον συναδερφο τον Κωστα για το παιδαγωγικο...εμενα που με βλεπεις να πηγαινω?εβαλα Αθηνα,Πατρα,Βολο,Θεσ/νικη,Γιαννενα,Αλεξανδρουπολη,Ρεθυμνο,Φλωρινα κ Ροδο...Αθηνα Βολο Θεσ/νικη δν πιανω ουτε για πλακα,ελπιζω πολυ για Πατρα...αλλα...πιστευω οτι πιθανοτητες ειναι 25%Πατρα,70%Γιαννενα,5%Αλεξανδρουπολη...εσυ τι λες?

ααα εχω 18421 μορια στο δευτερο πεδιο!!

αν και δεν είμαι ο κούλης ο φωστήρας,εγω θα έλεγα πάτρα:no1:αλλα γιάννενα είναι πιο ωραία να ξέρεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
αν και δεν είμαι ο κούλης ο φωστήρας,εγω θα έλεγα πάτρα:no1:αλλα γιάννενα είναι πιο ωραία να ξέρεις..

αααχ απο το στομα σου κ στου θεου τ'αυτι...θελω τοσο πολυ να παω στην Πατρα που θα κανω 10ημερο παρτυ αν περασω εκει(χαχα!)αλλα εχω μονο 150 μορια παραπανω,τα Γιαννενα ουτε καν ηθελα να τα δηλωσω...κ θα ειναι τραγικο για μενα να παω εκει τελικα...

παρεπιπτοντως μην τα βαζετε ολοι με τον kouli...ειπε αυτο που γνωριζει για την ημερομηνια π θα βγουν οι βασεις...μπορει να εχει δικιο μπορει κ οχι..αν θελουμε τον ακουμε αν θελουμε οχι.. μην χαλατε τις καρδιες σας ρε παιδια...μην τσακωνεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
αααχ απο το στομα σου κ στου θεου τ'αυτι...θελω τοσο πολυ να παω στην Πατρα που θα κανω 10ημερο παρτυ αν περασω εκει(χαχα!)αλλα εχω μονο 150 μορια παραπανω,τα Γιαννενα ουτε καν ηθελα να τα δηλωσω...κ θα ειναι τραγικο για μενα να παω εκει τελικα...

παρεπιπτοντως μην τα βαζετε ολοι με τον kouli...ειπε αυτο που γνωριζει για την ημερομηνια π θα βγουν οι βασεις...μπορει να εχει δικιο μπορει κ οχι..αν θελουμε τον ακουμε αν θελουμε οχι.. μην χαλατε τις καρδιες σας ρε παιδια...μην τσακωνεστε!
και ο κούλης μια χαρά ειναι σε συκριση με άλλους:Pγκουχου:jumpy::bye:
ο αμοργιαννάκης την δίνει 18390...εισαι πάνω απο την εκτίμηση του και συνήθως τισ δίνει λίγο τσιμπημένες..γι αυτο ριλάξ..ετσι κι αλλιώς τα παιδαγωγικά είναι ψηλά μην το ξεχνάμε αυτο..δεν γίνεται να φτάσουν ιατρική και πολυτεχνία πιστεύω...α και για τα γιάννενα μην ανυσυχείς είναι καταπληκτικά,φοιτητούπολη..!αν δεν είμαι νομική μακάρι να μαι εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πραγματι ειναι πολυ ωραια στα Γιαννενα κ πολυ καλη φοιτητουπολη. Πολλες φορες ομως δεν αρεσει σε παιδια που ερχονται απο την Αθηνα κ ετσι τα αποκαλουν ''χωριουδακι''....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ο αμοργιαννάκης την δίνει 18390...εισαι πάνω απο την εκτίμηση του και συνήθως τισ δίνει λίγο τσιμπημένες..

Φίλε ποιός είναι ο κύριος? Υπάρχει καποιο link με τις εκτιμήσεις του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και γω δεν νομιζω η φαρμακευτικη να ξεπερασει τα 19000 μορια,παρα μονο η στρατιωτικη που εχει συμβει στο παρελθον...
Και εμενα μου φαινεται υπερβολικο η φαρμακευτικη να ξεπερασει τα 18900...Τι να πω..εγω εχω 18928 και ο κουλης μου ειπε οτι 100% ειμαι εξω και οτι δεν περναω....τι να πω..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εμενα μου φαινεται υπερβολικο η φαρμακευτικη να ξεπερασει τα 18900...Τι να πω..εγω εχω 18928 και ο κουλης μου ειπε οτι 100% ειμαι εξω και οτι δεν περναω....τι να πω..!!!
κ εσυ εισαι σοβαρος? καθεσαι κ ακους τον κουλη? εγω πιστευω πως εισαι μεσα βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skateordie

Νεοφερμένος

Ο skateordie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρε παιδια την μηχανολογων μηχανικων απθ ποσο λετε να παει? 18655 εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κάτω από το Εφ. Μαθηματικών Κρήτης έβαλες το Στατιστικής και Αναλογιστικών Μαθηματικών Σάμου?
δε θυμαμαι γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ρε παιδια την μηχανολογων μηχανικων απθ ποσο λετε να παει? 18655 εχω.

πολύ καλή ερώτηση!
κι εγώ θα ήθελα να ακούσω μια -θετική κατά προτίμηση:P - εκτίμηση για το ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ! εχω 18859..
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Παιδια δεν παλευεται η κατασταση....Τα 'χω παιξει δηλαδη. Περιμενω να μαθω αν θα πεσουν για να περασω θεσσαλονικη (160 μορια θελω να πεσουν.....) και ακουω τον καθε μπιπ να βγαινει και να λεει περασα εκει! Και που το ξερεις ρε φιλε? Εχω τον κουμπαρο του θειου του μπαμπα μου στο υπουργειο.... Και τι μας το λες δηλαδη??? Γκρρρ!
Στα λόγια μου έρχεσαιιιιι!Πεστααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top