Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Άντε να ευχηθώ κι εγώ: Να μην ανέβει η Ιατρική πάνω από 364, η Οδοντιατρική πάνω από 267 και η Φαρμακευτική πάνω από....ε τέσπα, δε θυμάμαι, πάντως όχι πάνω από 400!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Nα μην ανέβει το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πάνω από 855....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδιά, ότι ευχές και να κάνουμε οι βάσεις πιστεύω πως έχουν ήδη βγει και βρίσκονται κάπου κλειδωμένες σε ένα συρτάρι και τα ατομικά δελτία επιτυχίας βρίσκονται κάπου στο δρόμο για τα γραφεία των δευτεροβάθμιων. Ξέρω ακούγονται πολλά σενάρια για τις ημερομηνίες. στην περιοχή που μένω έχει βουήξει ο τόπος ότι οι βάσεις θα βγουν την Τετάρτη που μας έρχεται. Δεν ξέρω τι θα γίνει. Αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι αυτή η κατάσταση μας φθείρει ψυχικά και έχουμε χάσει τον ύπνο μας. Μακάρι να βγει κάποιο αρμόδιο στέλεχος του ΥΠΕΠΘ και να δώσει μια υπέθυνη απάντηση για την ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων....
Δεν ξέρω αν έχει ξαναδημοσιευθεί από άλλο παιδί αυτό το άρθρο αλλά εγώ σας δίνω τον σύνδεσμο: https://www.alfavita.gr/typos/t17_8_9_01255.php
Είναι ένα από τα πολλά άρθρα που έχουν βγει.....
Καλή υπομονή σε όλους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου... Απλά εδώ λέμε τον πόνο μας...:P Μακαρι να βγει επιτέλους κάποιος να πει τι θα γίνει! Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ένα θα πώ!!!!! εύχομαι στο πρώτο πεδίο καμία μα καμία σχολή να μην ανέβει πάνω απο 500 μόρια !!!!!!:D


πεσ ταααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ε αφου ολοι κανετε ευχες να κανω και γω μια!!!να μην ανεβει η νομικη θρακης πανω απο 650 μορια...!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Και η διαιτολογια να πεσει 18 μορια........:lol:
ΑΔΥΝΑΤΟ ρε πουστη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δηλαδή όλοι (οι περισσότεροι) είστε από 500-800 μόρια παραπάνω από τη σχολή που θέλετε. Συγχαρητίρια!!!!!! Ε, τότε γιατί έχετε τόσο άγχος???? δε μπορώ να καταλάβω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δηλαδή όλοι (οι περισσότεροι) είστε από 500-800 μόρια παραπάνω από τη σχολή που θέλετε. Συγχαρητίρια!!!!!! Ε, τότε γιατί έχετε τόσο άγχος???? δε μπορώ να καταλάβω.....
δεν ξερω αν καταλαβες αλλα ειμαι 18 μορια κατω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τι.....ακουσα κατι για ευχες πιο πανω?

λοιπον...

να πιασω τη Λογοθεραπεια κ με καλη σειρα για να παρω κ λαπτοπ:papas:




:xixi::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι.....ακουσα κατι για ευχες πιο πανω?

λοιπον...

να πιασω τη Λογοθεραπεια κ με καλη σειρα για να παρω κ λαπτοπ:papas:




:xixi::P
2 σε 1:lol::lol::lol::lol:




καλη επιτυχια παιδια!δεν αξιζει να αγχωνεστε, δεν θα αλλαξει τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αυτο ειναι το μονο σιγουρο...λετε αυριο να πουνε κατι???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια οι βασεις μετα τις 25 αυγουστου...δειτε αυτο https://trelospapagalos.blogspot.com/2009/08/2009_17.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι το ειδαμε πολλες φορες αυτο το αρθρο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
κοιτα εγω εχω 18.557 και εχω το ιδιο αγχος και παω να σκασω!!!εσυ τι λες πιανουμε η....??

Πιστεύω ότι έχουμε πιθανότητες να περάσουμε στη σχολή.Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί..Είμαι πάντως συγκρατημένος και δεν την έχω σίγουρη στο μυαλό μου,γιατί αν δεν περάσω σ'αυτή θα στεναχορηθώ.:(

Α ξέχασα!Ας ευχηθώ κι εγώ η κτηνιατρική α.π.θ. να μην ανεβεί πάνω από 152 μόρια (εμ,μάλλον να μην ανεβεί πάνω από 151 μόρια για να είσαι κι εσύ μέσα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kserpanos

Νεοφερμένος

Ο kserpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Mετά τις 25 Αυγούστου θα ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ δήλωσε σήμερα η γενική γραμματέας του ΥΠΕΠΘ Νίκη Γκοτσοπούλου.[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Πότε θα έχουμε τις βάσεις;[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Ν. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΠΟΥ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Τις βάσεις τον Αύγουστο. [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Μία αίσθηση θα υπάρχει.[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Ν. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΠΟΥ:[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] Δεν θα υπάρχει καμία αίσθηση και να σας πω, γιατί δεν υπάρχει καμία αίσθηση, γιατί έχουμε τα ειδικά μαθήματα, έχουμε τις βαθμολογίες που πρέπει να έρθουν από τα σχολεία, έχουμε τα αθλήματα, έχουμε τις ειδικές κατηγορίες, δηλαδή γιʼ αυτό σας είπα ακόμη είμαστε στο μέσο. Είπαμε μετά τις 25, θα το τηρήσουμε. [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
2 σε 1:lol::lol::lol::lol:




καλη επιτυχια παιδια!δεν αξιζει να αγχωνεστε, δεν θα αλλαξει τπτ!
πραγματικα δεν αγχωνομαι καθολου τωρα...οτι ειναι να γινει θα γινει... thanks Δωρα κ σε εσενα καλη επιτυχια.! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Πιστεύω ότι έχουμε πιθανότητες να περάσουμε στη σχολή.Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί..Είμαι πάντως συγκρατημένος και δεν την έχω σίγουρη στο μυαλό μου,γιατί αν δεν περάσω σ'αυτή θα στεναχορηθώ.:(

Α ξέχασα!Ας ευχηθώ κι εγώ η κτηνιατρική α.π.θ. να μην ανεβεί πάνω από 152 μόρια (εμ,μάλλον να μην ανεβεί πάνω από 151 μόρια για να είσαι κι εσύ μέσα :D)
να φανταστεις εγω μεχρι πρι μια εβδομαδα την ειχα σιγουρη και μετα που αρχισα να κοιταω κατι προβλεψεις πηγα να παθω εμφραγμα!!!αντε μακαρι να τη πιασουμε και οι δυο γιατι και μονο που σκεφτομαι φοιτιτικη ζωη στην καρδιτσα αντριχιαζω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JOY23475

Νεοφερμένος

Η JOY23475 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια βοηθηστε με!!!ειμαι σε απογνωση..:(εχω βγαλει 16230 στο 5ο πεδιο κ θελω να περασω οικονομικο στο βολο που ειχε 15847..πως το βλεπετε??θα το πιασω η θα βρεθω γιαννενα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top