Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
με 445 μορια πανω απο την περσυνη βαση του εφαρμοσμενου μαθημτικου Κρητης μπαινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RouRou!!!!

Νεοφερμένος

Η RouRou!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ποτε βγηκαν και δεν το μαθαμε?????
Tι άγχος είναι αυτό βρε παιδί μου!!!Ηρέμησε!!!Που έχεις δηλώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πώς το βλέπετε;;;;
Με 18724 περνάω;

πείτε κάτι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
τυρόβλαχε, γιατί έτσι τρομοκρατημένος;

Όλα αυτά που σε τρομάζουν, αυτά που θα χάσεις αλλά ταυτόχρονα και που θα κερδίσεις θα έπρεπε να σε εξιτάρουν και ειλικρινά νομίζω το κάνουν.
Απλά έχεις μπερδέψει τα συναισθήματα μου φαίνεται...
χαλάρωσε!


Γιώργο, νομίζω ότι θα δούμε αυξήσεις σ' αυτές τις σχολές, μεγάλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
τυρόβλαχε, γιατί έτσι τρομοκρατημένος;
Γιώργο, νομίζω ότι θα δούμε αυξήσεις σ' αυτές τις σχολές, μεγάλες.

Αν αναφερεσαι σε εμενα,, λες? σε κατι εκτημισεις δεν το ειδα να εχει ανοδο αντιθετα ελαχιστη πτωση... Με 445 μορια λες να μεινω εξω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αν αναφερεσαι σε εμενα,, λες? σε κατι εκτημισεις δεν το ειδα να εχει ανοδο αντιθετα ελαχιστη πτωση... Με 445 μορια λες να μεινω εξω??

δεν νομιζω να μεινεις εξω :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αν αναφερεσαι σε εμενα,, λες? σε κατι εκτημισεις δεν το ειδα να εχει ανοδο αντιθετα ελαχιστη πτωση... Με 445 μορια λες να μεινω εξω??
Ξέρεις τί γίνεται;
Δεν έχω παρατηρήσει και ψάξει τις συγκεκριμένες σχολές
Διαβάζοντας όμως για τις προβλέψεις των γνωστών-άγνωστων, θα δημιουργηθει πρόβλημα με τον αριθμό των μαθητών που έγραψαν καλά σε μαθηματικά, φυσική στις μεσαίες βαθμολογικές κλίμακες.

Παρ' όλα αυτά τα 445 μόρια είναι πολλά, όχι αρκετά αλλά πολλά ομολογουμένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ευελπιστω να μην μεινω εξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
δεν υπάρχει πρόβλεψη για μένα;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
ευελπιστω να μην μεινω εξω...
Ναι ρε
εδώ ο μέγας Κάτσικας και λέει ότι είσαι μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικα

Νεοφερμένος

Η αγγελικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια ειναι τοσο αστειο αυτο που γινεται...... ολοι ψαχνουμε να βρουμε μια ημερομηνια για τις βασεις για να του φυγει του καθενα το αγχος (και γω μεσα σε αυτη την κατηγορια)...... ειναι πραγματικα αστειο....!!! και το κλασικο σε καθε καινουρια σελιδα υπαρχει παντα ενασ με την κλασικη ερωτηση...."ποτε βγαινουν οι βασεις" (και εγω παλι μεσα σε αυτη την κατηγορια":lol::D:lol::D:xixi:
-----------------------------------------
το σημαντικοτερο....................
καλα αποτελεσματα σε ολουςςςςςςςςςςςςςςς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
δεν υπάρχει πρόβλεψη για μένα;:(
Μην ανησυχείς! Άν εννοείς το Παιδαγωγικό δημοτικής εκπ/σης Θράκης (Αλεξ/πολη) Το χεις πιστεύω με άνεση:D. Ε, το θεωρώ απίθανο να ανέβει 800+ μόρια. Αρα μπορείς να είσαι μάλλον ήσυχη γι αυτό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
το παιδαγωγικο δημοτικης θεσσαλονικης ποσο πιστευετε οτι θα παει?περσι ειχε 18780 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έχω 16.795 μόρια. Περνάω Οικονομικό Α.Π.Θ. ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
πιστεω πως το πιανεις bilako4 ...... να σου πω..... εγω εχω 18092 και θελω μηχανολογους πατρα ή βολο. πως το βλεπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια αυριο ελπιζω να μας πουν κατι σχετικο...καλη συνεχεια...παω βολτιτσα.:)κουραγιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
όπα, όπα.. παρεξηγήθηκα! φιλαράκο, στη φάση που είμαι τώρα, ξέρεις που τον γράφω τον τομ; (ναι, στο "αναμενόμενο" όργανο :P")

αυτό που φοβάμαι, είναι οι συνθήκες της ζωής μου. η απότομη αλλαγή... τα γιάννενα είναι μία από τις αγαπημένες μου πόλεις, σε κάθε ταξίδι με γονείς και φίλους κάνω στάση για καφέ. έχω αρκετά φιλαράκια που σπουδάζουν εκεί, αλλά και φίλους ντόπιους. ξέρω πως ζούνε... όποτε, δεν με νοιάζουν ιδιαίτερα οι άστοχες απειλές του!
Ναι ρε συ, σε καταλαβαινω απολυτα... Απλα αυτο που ειπε ο Τομ, οτι οι ανθρωποι στα Γιαννενα ειναι αφιλοξενοι, δεν ισχυει σε καμια περιπτωση και ηθελα να το αναφερω!! Οσο για τις συνθηκες ζωης και την αποτομη αλλαγη που αναφερεις, σκεψου πως εγω που ειμαι απο Λαρισα περναω ειτε στην Αλεξανδρουπολη ειτε στην Κρητη... Οποτε εισαι σε καλυτερη μοιρα!! Βεβαια εμενα με συναρπαζει το γεγονος οτι θα φυγω μακρια απο την πολη μου, γιατι ετσι θα καταφερεις να ανεξαρτητοποιηθεις πληρως... Θα συμβουλευα να το δεις ετσι και συ:no1:!!

Υ.Γ: Τωρα με την Εγνατια, Γιαννενα-Θεσσαλονικη ειναι γυρω στις δυο ωρες (με αυτοκινητο), ισως και λιγοτερο, οποτε και παλι κοντα θα εισαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ναι ρε
εδώ ο μέγας Κάτσικας και λέει ότι είσαι μέσα...
Ποιος ειναι αυτος??:hmm: και γιατι ειναι μεγας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ρε παιδια εννοειται πως ειμαστε οι καλυτεροι ανθρωποι εδω στα Γιαννενα μα καλα τον τοπο μου θα εβριζα??? Απλώς σας κανω κρυα αστειακια. Οτι θελετε θα βρειτε εδω!!! Τα παντα νυχτερινη ζωη, καφετεριες, κλαμπακια, ομορφα μερη. Οι ανθρωποι πολυ καλοι παραδειγμα αποτελώ εγώ, ενώ όσες γυναικες θα ρθουν σιγουρα δε θα φυγουν γιατι εμεις οι γιαννιωτες (κι εγώ) ειμαστε κουκλοι!!! Αφου ειμαστε τόσο καλοι που σπάμε τα νευρα των αλλων. Το μονο ελαττωμα ειναι οτι κοβουμε τις λεξεις, εγω βεβαια δε το κανω συχνα. Παντως περα απο τα καυστικα σχολια για το περι γραψιματος, εγώ θα χαιρόμουν να δω ατομα από εδώ στα Γιαννενα!!!!!!!!! Καλυτερο μερος στην Ελλαδα δεν υπαρχει, οσοι ηρθαν δεν ξαναφυγαν, εμειναν και εκαναν οικογενειες και τους αρεσε μαλιστα...
Υ.Γ. Κι εγώ ειμαι και 15 λεπτα εξω από την πόλη....... οποιος/α θελει θα τον/την ξεναγησω στην ομορφη πόλη!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ρε παιδια εννοειται πως ειμαστε οι καλυτεροι ανθρωποι εδω στα Γιαννενα μα καλα τον τοπο μου θα εβριζα??? Απλώς σας κανω κρυα αστειακια. Οτι θελετε θα βρειτε εδω!!! Τα παντα νυχτερινη ζωη, καφετεριες, κλαμπακια, ομορφα μερη. Οι ανθρωποι πολυ καλοι παραδειγμα αποτελώ εγώ, ενώ όσες γυναικες θα ρθουν σιγουρα δε θα φυγουν γιατι εμεις οι γιαννιωτες (κι εγώ) ειμαστε κουκλοι!!! Αφου ειμαστε τόσο καλοι που σπάμε τα νευρα των αλλων. Το μονο ελαττωμα ειναι οτι κοβουμε τις λεξεις, εγω βεβαια δε το κανω συχνα. Παντως περα απο τα καυστικα σχολια για το περι γραψιματος, εγώ θα χαιρόμουν να δω ατομα από εδώ στα Γιαννενα!!!!!!!!! Καλυτερο μερος στην Ελλαδα δεν υπαρχει, οσοι ηρθαν δεν ξαναφυγαν, εμειναν και εκαναν οικογενειες και τους αρεσε μαλιστα...
Υ.Γ. Κι εγώ ειμαι και 15 λεπτα εξω από την πόλη....... οποιος/α θελει θα τον/την ξεναγησω στην ομορφη πόλη!!!!!!!

Ευτυχως παιδια διαβαζω τα ποστ σας και παιρνω τα πανω μου , παρουσιαζετε μια πολυ ομορφη πτυχη της πολης και μου ανεβαινει το ηθικο.(παιζω μεταξυ πατρα-γιαννενα για το παιδαγωγικο αλλα εκει που θα παν οι βασεις μαλλον θα μαι κατα 99% γιαννενα)

Σωκ εσυ που εισαι και κατοικος να σε ρωτησω σπιτι με νοικι κατω απο 300 ευρω βρισκεις ευκολα?Γιατι εχω ακουσει οτι τα πιο φτηνα (250-300) ειναι κατι καταγωγια αλλα δεν το χω ψαξει ακομα..(off topic:βλεπω οτι εισαι και φαν του Τομ ε?:Pωραια βλεπω οτι εχω κοινα με τους γιαννιωτες!!!:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top