Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Συνομιλίες στο τηλέφωνο μετα το σοκ:
Πέρνω αυτή τη σακαφλιόρα γραμματέα ο θεός να την κάνει στο κινητό. Το έχει κλειστό η σκρόφα αλλά ελεγε αφήστε μήνυμα εγω χωρίς να τ καταλαβω λέω Αι γαμησου μωρη σακαφλιόρα χωρίς να το καταλάβω. Όταν το καταλαβα πηρα κι αλλο σοκ.
Μετα παιρνω στο Υπουργειο παιδειας (αμα θέλετε σας δίνω τον αριθμό:))
ΑΥΤΌς: Υπ. παιδειας λέγετε..
Εγώ: Θέλω να μιλήσω με την κ. .............
Αυτ.: Είναι σε διακοπές στη Μυκονο!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
Εγ: Μα μου ειπε οτι ηταν εκει
Αυτ: Οχι ειναι στη Μυκονο
Εγ: Ρε με δουλευεις?
Αυτ: Μιλα κανονικα κύριε...
Εγ: Γιατί τη λέω μια χαρα μιλαω.Φερε να μιλησω με καποιον αλλο.
Αυτ: Όνομα;;;
Εγ: Με κάποιον ανωτερό σου θέλω να μιλήσω
Αυτ: Ορίστε?
Εγ: Τι οριστε?
Αυτ: Μα εγω ειμαι ανωτερος
Εγ: Α δεν παμε καλα! Γραμματεας δεν ειστε?
Αυτ: Ναι
Εγ: Δεν υπάρχει κανείς?
Αυτ: Όχι όλοι είναι σε αδεια κι εγώ ειμαι μόνο τώρα. Όνομα;
Εγ: Τι το θελετε;
Αυτ: Να το έχω (στο καρνέ του προφανώς)
Εγ: Δεν έχω
Αυτ: Καλά με κοροιδεύεις?
Εγ: Αι στο διαλο απο κει
Αυτ: Να πας
Εγ: Να σου πω κατι;
Αυτ: Τι;
Εγ: Η γυναικα σου σε απατα με τον Κωστέτσο!!!!!!!!!!
και τι λέει ο αθεόφοβος Την΄πηρα στο κινητό και ηταν σπίτι Εδεν πηγαινε το εκλεισα:!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συνομιλίες στο τηλέφωνο μετα το σοκ:
Πέρνω αυτή τη σακαφλιόρα γραμματέα ο θεός να την κάνει στο κινητό. Το έχει κλειστό η σκρόφα αλλά ελεγε αφήστε μήνυμα εγω χωρίς να τ καταλαβω λέω Αι γαμησου μωρη σακαφλιόρα χωρίς να το καταλάβω. Όταν το καταλαβα πηρα κι αλλο σοκ.
Μετα παιρνω στο Υπουργειο παιδειας (αμα θέλετε σας δίνω τον αριθμό:))
ΑΥΤΌς: Υπ. παιδειας λέγετε..
Εγώ: Θέλω να μιλήσω με την κ. .............
Αυτ.: Είναι σε διακοπές στη Μυκονο!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
Εγ: Μα μου ειπε οτι ηταν εκει
Αυτ: Οχι ειναι στη Μυκονο
Εγ: Ρε με δουλευεις?
Αυτ: Μιλα κανονικα κύριε...
Εγ: Γιατί τη λέω μια χαρα μιλαω.Φερε να μιλησω με καποιον αλλο.
Αυτ: Όνομα;;;
Εγ: Με κάποιον ανωτερό σου θέλω να μιλήσω
Αυτ: Ορίστε?
Εγ: Τι οριστε?
Αυτ: Μα εγω ειμαι ανωτερος
Εγ: Α δεν παμε καλα! Γραμματεας δεν ειστε?
Αυτ: Ναι
Εγ: Δεν υπάρχει κανείς?
Αυτ: Όχι όλοι είναι σε αδεια κι εγώ ειμαι μόνο τώρα. Όνομα;
Εγ: Τι το θελετε;
Αυτ: Να το έχω (στο καρνέ του προφανώς)
Εγ: Δεν έχω
Αυτ: Καλά με κοροιδεύεις?
Εγ: Αι στο διαλο απο κει
Αυτ: Να πας
Εγ: Να σου πω κατι;
Αυτ: Τι;
Εγ: Η γυναικα σου σε απατα με τον Κωστέτσο!!!!!!!!!!
και τι λέει ο αθεόφοβος Την΄πηρα στο κινητό και ηταν σπίτι Εδεν πηγαινε το εκλεισα:!!!!!!!!
Καλα ρε αθεοβοβε, καθισες και εκανες ολη αυτη τη συζητηση και δεν μπηκες καν στον κοπο να ρωτησεις, αν εχουν κανενα νεωτερο για την ημερομηνια ανακοινωσης των βασεων??νΑν και ετσι που του μιλησες σιγα να μη σου απαντουσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Μετα μας πέρνει η γραμματέας
Γρ: Δεν ντρεπεστε λίγο κριμα την παιδεια σας κυριε πως μου μιλατε ετσι
Χεστηκα εγω μαλακες
ΕΕ σΥΓΓΝΏΜΗ ΤΗς ΛΕΩ δεν μπορουσα να μιλησω τραυλιζα!! Ελεγε κι αλλα και μετά βρισκω το θαρρος και της λεω
Εγ: Η σελ. που δωσατε ηταν για για για (τρεις φορες το πα) προ- προσληψεις αναπληρωτών
Γρ: Αυτή μου εδωσε ο υπευθυνος που ειναι τώρα στη θεση μου
Εγ: Α νομιζα οτι ειστε κι εσις στο υπουργειο
Γρ: Όχι καμαρι μου. Α για τις βασεις. Δεν ξέρω μπορεί και Σεπτεμβριο να βγουν!:nono::nono::nono:
Εγ: Α ενταξει (Τι να ελεγα οι ανθρωποι ειναι κατω του του υπονόμου):mad::mad:
Εγ: Καλά να περνάτε Μύκονο είστε
Γρ: όχι λακωνια

Μετα μιλησε με τον πατερα μου δεν ξερω καν τι ειπαν αλλα πηρα τετοιο σοκ ειλικρινα σορρυ αλλα η εκδικηση ειναι πιατο που τρωγεαι ζεστο
Υ.Γ. Και ξερω οτι ειμε off topic!!!!!!!!!!:P:P
-----------------------------------------
Καλα ρε αθεοβοβε, καθισες και εκανες ολη αυτη τη συζητηση και δεν μπηκες καν στον κοπο να ρωτησεις, αν εχουν κανενα νεωτερο για την ημερομηνια ανακοινωσης των βασεων??νΑν και ετσι που του μιλησες σιγα να μη σου απαντουσε...

Ξερεις πως ετρεμα?????????????????? Για τα νεοτερα διαβασε κατω........
Αυτός πιο πιθανό είναι να ήταν κανα αυτιστικό παρα υπευθυνος, πιστεψε με!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εμενα η μητερα μου που ειναι εκπαιδευτικος μου ειπε οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν την πεμπτη.δεν ξερω αν ειναι ραδιο αρβυλα αλλα ενας γνωστος της της τηλεφωνησε εχθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Τι λε ρε Socrates, φοβερή περιπέτεια... Τελικά Σεπτέμβριο σου είπανε; Καλα κρασ'ά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Α ξεχασα να πω ότι με ρωτησε στην αρχη τι ειναι το σακαφλιόρα??? Πραγματικά δεν παιιζονται!!!
Υ.Γ. Οποιος θελει να γελασει δυο τηλεφωνα ας παρει στο Υπουργειο παιδειας και στο Σταρ τσανελ!!!!!!!!!!!! Σιγουρο γελιο!!!!
-----------------------------------------
Τι λε ρε Socrates, φοβερή περιπέτεια... Τελικά Σεπτέμβριο σου είπανε; Καλα κρασ'ά!!!

Ασε τη μηνυση τωρα φοβαμαι.............:D:D:D
-----------------------------------------
Ναι, αλλά αν και στο ελάχιστο δε γούσταρες πραγματικά αυτή την κατάσταση, θα περίμενες να το εξακριβώσεις πριν μιλήσεις....οπότε....αλλού αυτά



Μέχρι και εγώ το απολαμβάνω, φίλε:D



Ο Κάτσικας έδινε το βιολογικό στα 18.800 μα το Δία σας λέω...

Κια τωρα που το ξαναβλεπω ειπα δεν ειναι αληθεια αμεσως...... Ηξερα οτι ειναι αλλη μια πιπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παιδια δεν παλευεται η κατασταση....Τα 'χω παιξει δηλαδη. Περιμενω να μαθω αν θα πεσουν για να περασω θεσσαλονικη (160 μορια θελω να πεσουν.....) και ακουω τον καθε μπιπ να βγαινει και να λεει περασα εκει! Και που το ξερεις ρε φιλε? Εχω τον κουμπαρο του θειου του μπαμπα μου στο υπουργειο.... Και τι μας το λες δηλαδη??? Γκρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ειλικρινά, γιατί καθόμαστε και ακούμε ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ που έχει να μας πει ο οποιοσδήποτε;

ναι, μπαίνω στον κόπο να αχοληθώ με τον TomWelling18, που απότερος σκοπός του αυτός είναι, να ασχοληθούμε μαζί του. ξέρουμε καλά και εμείς οι αναγνώστες αλλά και εσύ ο ίδιος πως δεν υπάρχει η παραμικρή δόση αλήθειας στην... ιστορία σου. ρε παιδιά, καταλάβετε το άγχος μας. μέσα σε λίγες μέρες, αλλάζει η ζωή μας. άλλοι φεύγουν από τα σπίτια τους, άλλοι θα σπουδάσουν κάτι που δεν θέλουν, άλλοι (οι πιο τυχεροί) θα ακολουθήσουν αυτό που ονειρεύονταν.
με άλλα λόγια, δεν είναι το άγχος της "επιτυχίας" αλλά το άγχος για το τι θα ακολουθήσει. ξέρετε πως δεν μας διασκεδάζετε με αυτά που λέτε, ξέρετε πως τα διαβάζουμε απλά για να δούμε τι άλλο μπορεί να σκαρφιστίτε!
γιατί το κάνετε αυτό; παλικάρια 18 και χρονών, δεν έχετε καλύτερη δουλειά απο το να περιαυτολογείτε σε άγνωστους; αν όχι, πραγματικά σας λυπάμαι! ;)

δεν υπάρχει κάποια προσωπική επίθεση, τα είπα όλα αυτά με αφορμή τα λεγόμενα του TomWelling18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Το μόνο που σκεφτομαι ειναι ο λογαρισμός στον ΟΤΕ:)
Πλακα κανω...
Ρε παιδια δεν αντεχω θέλω να βγουν αμαν δηλαδη μας εχουν πηδηξει.
Πάντως μην περιμένετε να βγουν αυριο όλοι είναι στη Μυκονο, στη Λακωνία ή στου διαόλου τη μανα μπορει να μη βγουν ούτε αυτη την Παρασκευή. Βέβαια υπόθεση κάνω αλλά ακουσα τι γίνεται...
Και στον ύπνο μου είδα ότι θα βγουν 19 και η μανα μου και ο παπους και η γιαγια.. Χαχαχα
Και στον καφε η γιαγιά μου ειπε χαρα θα παρεις τι να πω

Υ.Γ. Η γιαγια μου εχει προιστορια στον καφε και τοτε με τα αποτελέσματα μου ειπε καλά έγραψες θα γελάς και βγηκε αληθινή!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ειλικρινά, γιατί καθόμαστε και ακούμε ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ που έχει να μας πει ο οποιοσδήποτε;

ναι, μπαίνω στον κόπο να αχοληθώ με τον TomWelling18, που απότερος σκοπός του αυτός είναι, να ασχοληθούμε μαζί του. ξέρουμε καλά και εμείς οι αναγνώστες αλλά και εσύ ο ίδιος πως δεν υπάρχει η παραμικρή δόση αλήθειας στην... ιστορία σου. ρε παιδιά, καταλάβετε το άγχος μας. μέσα σε λίγες μέρες, αλλάζει η ζωή μας. άλλοι φεύγουν από τα σπίτια τους, άλλοι θα σπουδάσουν κάτι που δεν θέλουν, άλλοι (οι πιο τυχεροί) θα ακολουθήσουν αυτό που ονειρεύονταν.
με άλλα λόγια, δεν είναι το άγχος της "επιτυχίας" αλλά το άγχος για το τι θα ακολουθήσει. ξέρετε πως δεν μας διασκεδάζετε με αυτά που λέτε, ξέρετε πως τα διαβάζουμε απλά για να δούμε τι άλλο μπορεί να σκαρφιστίτε!
γιατί το κάνετε αυτό; παλικάρια 18 και χρονών, δεν έχετε καλύτερη δουλειά απο το να περιαυτολογείτε σε άγνωστους; αν όχι, πραγματικά σας λυπάμαι! ;)

δεν υπάρχει κάποια προσωπική επίθεση, τα είπα όλα αυτά με αφορμή τα λεγόμενα του TomWelling18
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
στο.. ντούκου τα λεγόμενά μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ!!! Γιατι μας παιδευουν ετσι??? Θα συμφωνησω με τον tirovlaxo,φτανει με τις μαλακιες....Oταν καποιος ακουσει κατι εγκυρο ας μας το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ειλικρινά, γιατί καθόμαστε και ακούμε ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ που έχει να μας πει ο οποιοσδήποτε;

ναι, μπαίνω στον κόπο να αχοληθώ με τον TomWelling18, που απότερος σκοπός του αυτός είναι, να ασχοληθούμε μαζί του. ξέρουμε καλά και εμείς οι αναγνώστες αλλά και εσύ ο ίδιος πως δεν υπάρχει η παραμικρή δόση αλήθειας στην... ιστορία σου. ρε παιδιά, καταλάβετε το άγχος μας. μέσα σε λίγες μέρες, αλλάζει η ζωή μας. άλλοι φεύγουν από τα σπίτια τους, άλλοι θα σπουδάσουν κάτι που δεν θέλουν, άλλοι (οι πιο τυχεροί) θα ακολουθήσουν αυτό που ονειρεύονταν.
με άλλα λόγια, δεν είναι το άγχος της "επιτυχίας" αλλά το άγχος για το τι θα ακολουθήσει. ξέρετε πως δεν μας διασκεδάζετε με αυτά που λέτε, ξέρετε πως τα διαβάζουμε απλά για να δούμε τι άλλο μπορεί να σκαρφιστίτε!
γιατί το κάνετε αυτό; παλικάρια 18 και χρονών, δεν έχετε καλύτερη δουλειά απο το να περιαυτολογείτε σε άγνωστους; αν όχι, πραγματικά σας λυπάμαι! ;)

δεν υπάρχει κάποια προσωπική επίθεση, τα είπα όλα αυτά με αφορμή τα λεγόμενα του TomWelling18
πολύ σωστός φίλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:P
ειλικρινά, γιατί καθόμαστε και ακούμε ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ που έχει να μας πει ο οποιοσδήποτε;

ναι, μπαίνω στον κόπο να αχοληθώ με τον TomWelling18, που απότερος σκοπός του αυτός είναι, να ασχοληθούμε μαζί του. ξέρουμε καλά και εμείς οι αναγνώστες αλλά και εσύ ο ίδιος πως δεν υπάρχει η παραμικρή δόση αλήθειας στην... ιστορία σου. ρε παιδιά, καταλάβετε το άγχος μας. μέσα σε λίγες μέρες, αλλάζει η ζωή μας. άλλοι φεύγουν από τα σπίτια τους, άλλοι θα σπουδάσουν κάτι που δεν θέλουν, άλλοι (οι πιο τυχεροί) θα ακολουθήσουν αυτό που ονειρεύονταν.
με άλλα λόγια, δεν είναι το άγχος της "επιτυχίας" αλλά το άγχος για το τι θα ακολουθήσει. ξέρετε πως δεν μας διασκεδάζετε με αυτά που λέτε, ξέρετε πως τα διαβάζουμε απλά για να δούμε τι άλλο μπορεί να σκαρφιστίτε!
γιατί το κάνετε αυτό; παλικάρια 18 και χρονών, δεν έχετε καλύτερη δουλειά απο το να περιαυτολογείτε σε άγνωστους; αν όχι, πραγματικά σας λυπάμαι! ;)

δεν υπάρχει κάποια προσωπική επίθεση, τα είπα όλα αυτά με αφορμή τα λεγόμενα του TomWelling18

Εγώ πάντως οτι εζησα το ειπα. Και ο πατερας μου εκπαιδευτικός ειναι και μεσα στα πραγματα ειναι και γνωριζει. Και πραγματικα δεν εχω λογο και να πω ψεματα ουτε σε σενα ουτε σε κανενα. Κι εγω εναγωνιως περιμενω και μενα με τα νευρα μου παιζουν και σε καμια περιπτωση δε θα κολωνα στους μαλακες. Αμα δεν με πιστευεις πολυ απλα πάρε και θα δεις. Αυτόι που ειναι τωρα στο Υπουργειο ειναι ασχετοι δημοσιοι υπαλληλοι που ιδεα δεν εχουν για τις βασεις και τις πανελληνιες και αυτο αποδειχτηκε και να ξερετε με τη λογικη οι βασεις ειναι πιθανο ν βγουν μετα τις 23 γιατι στο Υπουργειο δεν ειναι κανεις............. τωρα οποιος θλει με πιστευει οποιος δε θελει δε πειραζει χεστηκα.................:P:P Φιλικα το λεω!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ!!! Γιατι μας παιδευουν ετσι??? Θα συμφωνησω με τον tirovlaxo,φτανει με τις μαλακιες....Oταν καποιος ακουσει κατι εγκυρο ας μας το πει.
κοίτα, evi_zoi, όλοι υποστηρίζουν πως είναι έγκυρη η πηγή τους. και τους δικαιολογώ..

κι εγώ είμαι αρκετά αγχωμένος (για να μην πω πάρα πολύ και γίνω ρεζίλι..)
οι λόγοι; τους εξήγησα στο προηγούμενο ποστ μου. είναι 1000% σίγουρο πως περνάω σε άλλη πόλη. κι αυτό είναι που με τρομάζει. μέχρι πέρυσι έλγα πως ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, εγώ από Σεπτέμβριο θα είμαι στο σχολείο. Πάνω κάτω ήξερα τι με περιμένει. Αλλά τώρα; Το μόνο σίγουρο είναι πως θα ζω μόνος; Ποιος, εγώ; που δεν είμαι μαθημένος ούτε τα άπλυτα μου να σηκώσω... Κι αυτό είναι που με φοβίζει. Πως θα ωριμάσω απότομα.

Όλοι μας είμαστε αγχωμένοι ΚΑΡΓΑ, είμαστε πλέον στην τελική ευθεία. Κλισέ,αλλά θα το πω.. φάγαμε το γάιδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε; πάρε την φίλη σου και πάντε για κανένα καφέ. αύριο, κάντε κάτι διαφορετικό.. θα κυλήσουν οι μέρες, όσες κι αν είναι αυτές!

καλά αποτελέσματα και σε σένα, και στους υπόλοιπους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Και η σελιδα που μου εδωσε ηταν αυτή
e_aitisi.sch.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
βρε τυρόβλαχε, στο ντούκου τα λεγόμενα σου;;...το πιο σωστό ποστ εδώ και ώρα, με αυτή την παρακμή που έχει πέσει.

Άσχετο που κάποιοι δεν κατάλαβαν καν και συνεχίζουν...τι να πεις....
εκφραστείτε παιδιά, ελεύθερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
:P

Εγώ πάντως οτι εζησα το ειπα. Και ο πατερας μου εκπαιδευτικός ειναι και μεσα στα πραγματα ειναι και γνωριζει. Και πραγματικα δεν εχω λογο και να πω ψεματα ουτε σε σενα ουτε σε κανενα. Κι εγω εναγωνιως περιμενω και μενα με τα νευρα μου παιζουν και σε καμια περιπτωση δε θα κολωνα στους μαλακες. Αμα δεν με πιστευεις πολυ απλα πάρε και θα δεις. Αυτόι που ειναι τωρα στο Υπουργειο ειναι ασχετοι δημοσιοι υπαλληλοι που ιδεα δεν εχουν για τις βασεις και τις πανελληνιες και αυτο αποδειχτηκε και να ξερετε με τη λογικη οι βασεις ειναι πιθανο ν βγουν μετα τις 23 γιατι στο Υπουργειο δεν ειναι κανεις............. τωρα οποιος θλει με πιστευει οποιος δε θελει δε πειραζει χεστηκα.................:P:P Φιλικα το λεω!!!!!!!!!!!!!:)
θες να σου πω την μεγαλύτερη τρύπα του σεναρίου σου; κυριακή σήμερα, δεν είναι κανένας στο υπουργείο! :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ο τυροβλαχος τα ειπε πολυ σωστα...600 μπροστα ο φιλος...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
θες να σου πω την μεγαλύτερη τρύπα του σεναρίου σου; κυριακή σήμερα, δεν είναι κανένας στο υπουργείο! :D:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top