Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ωχ δεν τ ειδα!!!σορρυ!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ακόμα και αν λέει αλήθεια είναι κακοπροαίρετος και αυτό είναι προφανές.
Αν κάποιος θέλει να μάθει, ας του στείλει ένα πμ

Μην καταστρεφουμε το θέμα, άντε ο επόμενος αγχωμένος ας ρωτήσει για τις προβλέψεις εμάς των κοινών θνητών.

ώπα,o billgre14...


σε ρωτησα αλλα δεν πηρα απαντηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
λοιπον εγω θα σας πω ποτε θα βγουν οι βασεις (ο καθενας λεει,εγω γιατι ν μην πω???) αλλα απο δευτερα... τωρα εχω να βγω!!! και για να μην λετε οτι λεω βλακειεσ θα αποκαλυψω και τη πηγη μ!!! βασικα ειναι τ γιωργακη π θελει ν περασει νομικη κομοτηνης...στο υπεπθ δουλευει θει του.. (ειχε μαθει και τ αποτελεσματα τ πιο νωρις).. υπομονη.. off: θα βγειτε σημερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
λοιπον εγω θα σας πω ποτε θα βγουν οι βασεις (ο καθενας λεει,εγω γιατι ν μην πω???) αλλα απο δευτερα... τωρα εχω να βγω!!! και για να μην λετε οτι λεω βλακειεσ θα αποκαλυψω και τη πηγη μ!!! βασικα ειναι τ γιωργακη π θελει ν περασει νομικη κομοτηνης...στο υπεπθ δουλευει θει του.. (ειχε μαθει και τ αποτελεσματα τ πιο νωρις).. υπομονη.. off: θα βγειτε σημερα??
εεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
σε ρωτησα αλλα δεν πηρα απαντηση:P
Ειλικρινά φίλε μου, δεν το έχω ψάξει το θέμα.
Δε θέλω να σου πω χύμα στο κύμα πρόβλεψη...
Αλλά, θα σου πω.... πιστεύω πραγματικά ότι είσαι μέσα και στις δύο.
Το να φτάσει η φαρμακευτική σε τέτοια επίπεδα το θεωρώ δύσκολο, το να φτάσει η λοχρη ακατόρθωτο.


Παίζει αυτή τη στιγμή να είναι πιο αξιόπιστος ο κούλης από μένα αλλά σου εύχομαι πραγματικά να βρεθείς εκεί που θα σε κάνει καλύτερο και σοφότερο άνθρωπο.καλή τύχη:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδαγωγικό Ρόδου πόσο το εκτιμάμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ειλικρινά φίλε μου, δεν το έχω ψάξει το θέμα.
Δε θέλω να σου πω χύμα στο κύμα πρόβλεψη...
Αλλά, θα σου πω.... πιστεύω πραγματικά ότι είσαι μέσα και στις δύο.
Το να φτάσει η φαρμακευτική σε τέτοια επίπεδα το θεωρώ δύσκολο, το να φτάσει η λοχρη ακατόρθωτο.


Παίζει αυτή τη στιγμή να είναι πιο αξιόπιστος ο κούλης από μένα αλλά σου εύχομαι πραγματικά να βρεθείς εκεί που θα σε κάνει καλύτερο και σοφότερο άνθρωπο.καλή τύχη:))
Σε ευχαριστω πολυ...θα δειξει..καλη επιτυχια και σε σενα...που δηλωσες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εεεξι και εεεξι δωδεκα....:P


παιδια ηρεμια... δεν εκανα πλακα πριν εννουσα οτι θ τ μαθω τη δευτερα..αντε τριτη .. α κ μην ξεχνατε οτι τα αποτελεσματα τον ιουνιο τα εβγαλαν νωριτερα απ'ο τι ελεγαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εεεξι και εεεξι δωδεκα....:P


παιδια ηρεμια... δεν εκανα πλακα πριν εννουσα οτι θ τ μαθω τη δευτερα..αντε τριτη .. α κ μην ξεχνατε οτι τα αποτελεσματα τον ιουνιο τα εβγαλαν νωριτερα απ'ο τι ελεγαν...
Εσυ συγκεκριμενα η ολοι μας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδαγωγικό Ρόδου πόσο το εκτιμάμε;;;
Koιτα Ραφαελα μου, αν οντως εγω περναω στην Κρητη, λιγο δυσκολο το κοβω να μπαινεις στη Ροδο:(:(... Μη στεναχωριεσαι ομως, πρωτον γιατι τιποτα δεν ειναι σιγουρο και δευτερον γιατι και το νηπιαγωγων μια χαρα ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μακαρι!!!αντε να μαθεις και μας τα λες ε?κοιτα μην μας ξεχασεις!!!
off topic:αυριο θα βγω οχι σημερα!!!
αα και marakigreece χρονια πολλα για σημερα!!!ο,τι επιθυμεις!!!και θα σε επισκεφτω στην αλεξ/πολη!!!θα παμε για ψωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εσυ συγκεκριμενα η ολοι μας?????


πωπω ελεος μερικοι μερικοι... εγω ειμαι πολυ ηρεμος.. τωρα αν δεν καταλαβαινεις την πλακα.. παρε ζαναξ (παλι πλακα)... αντε μεινε μεσα κ καψου.. εγω παω να διασκεδασω!!!
-----------------------------------------
μακαρι!!!αντε να μαθεις και μας τα λες ε?κοιτα μην μας ξεχασεις!!!
off topic:αυριο θα βγω οχι σημερα!!!
αα και marakigreece χρονια πολλα για σημερα!!!ο,τι επιθυμεις!!!και θα σε επισκεφτω στην αλεξ/πολη!!!θα παμε για ψωνια!

οκ,θα σας τ πω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Koιτα Ραφαελα μου, αν οντως εγω περναω στην Κρητη, λιγο δυσκολο το κοβω να μπαινεις στη Ροδο:(:(... Μη στεναχωριεσαι ομως, πρωτον γιατι τιποτα δεν ειναι σιγουρο και δευτερον γιατι και το νηπιαγωγων μια χαρα ειναι!!

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( εντάξει Κωνσταντίνε μου.. :(:(
θα δείξει βέβαια όταν βγούν οι βάσεις..τότε μόνο θα ξέρουμε σίγουρα.. ναι και νηπιαγωγών μια χαρά είναι,δεν αντιλέγω... πλησιάζουν οι μέρες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ...θα δειξει..καλη επιτυχια και σε σενα...που δηλωσες????
Βιολογία Αθήνας με 361 μόρια πάνω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
λοιπον ο κουλης κανει πλακα μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο κουλαρετε λιγο ειδα οτι μπαναριστηκε κιολας αλλα ηταν χιουμορ τεσπα μπιλγκρε εισαι στο τσακ για φαρμακευτικη αθηνων πιστευω πιστευω λογικα το πιανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara9000

Νεοφερμένος

Η xara9000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καταρχας,γεια σας!! λοιπόν παρόλο που βρικολάκιασα να διαβάζω όλα αυτα που είπατε(που ήταν και πολύ ενδιαφέρον)..δεν βρήκα πουθενά κάτι σχετικό με τις βάσεις του 10%..
οκ..ναι ,ξέρω εξαρτάται καθαρά από την ζήτηση και τις βαθμολογίες των υποψηφίων..αλλά μήπως έχει γίναι καμία σχετική έρευνα...ή τίποτα στατιστικα??


:(


αν με βοηθούσατε θα το εκτιμουσα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Καταρχας,γεια σας!! λοιπόν παρόλο που βρικολάκιασα να διαβάζω όλα αυτα που είπατε(που ήταν και πολύ ενδιαφέρον)..δεν βρήκα πουθενά κάτι σχετικό με τις βάσεις του 10%..
οκ..ναι ,ξέρω εξαρτάται καθαρά από την ζήτηση και τις βαθμολογίες των υποψηφίων..αλλά μήπως έχει γίναι καμία σχετική έρευνα...ή τίποτα στατιστικα??


:(


αν με βοηθούσατε θα το εκτιμουσα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!:)
για ποια σχολη ενδιαφερεσαι και ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
λοιπον ο κουλης κανει πλακα μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο κουλαρετε λιγο ειδα οτι μπαναριστηκε κιολας αλλα ηταν χιουμορ τεσπα μπιλγκρε εισαι στο τσακ για φαρμακευτικη αθηνων πιστευω πιστευω λογικα το πιανεις
Δεν ξερω αν ηταν χιουμωρ...τι να πω...παντως πολυ σιγουρος ηταν...εσυ τι λες για φαρμακευτικη και για λοχρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ηταν χιουμωρ...τι να πω...παντως πολυ σιγουρος ηταν...εσυ τι λες για φαρμακευτικη και για λοχρη???
λοχρη σιγουρη για φαρμακευτικη 60 40 με το 60 να μπεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top