Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ε υπερβαλλεις, δες το στις εκτιμησεις του αμαργιανακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
οι πολιτικοι 18666 πόσο λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
που ακριβώς υπάρχουν αυτές οι εκτιμήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ε υπερβαλλεις, δες το στις εκτιμησεις του αμαργιανακη


βασικά δεν τον εμπιστεύομαι τον αμαργιανάκη..θυμάμαι η σχολή που με ενδιέφερε πέρισυ είχε γύρω στα 15.149 μόρια κ είχε εκτιμήσει ότι θα φτάσει τα 15.400...και να πώ ότι έπεσε έξω 400 μόρια να το δεχτώ..αλλά η σχολή ανέβηκε στα 15.902... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ πάλι είδα ότι ο Αμαργιαννάκης πάντα έδινε εκτιμήσεις 100-200 μόρια πάνω από την τελική βάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Θα μπορούσατε να μου πείτε πού ακριβώς υπάρχουν αυτές οι εκτιμήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Στην καθημερινή είναι στις 28 Ιουλίου, έχει για όλες τις σχολές. Οι εκτιμήσεις που έδωσαν ξανά τέλος αυγούστου είναι ολόιδιες με τις αρχικές. Σόρρυ, έψαξα αλλά δεν βρήκα το λινκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ξερουμε ποτε βγαινουν οι βασεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ πάλι είδα ότι ο Αμαργιαννάκης πάντα έδινε εκτιμήσεις 100-200 μόρια πάνω από την τελική βάση...




δεν ξέρω για τα υπόλοιπα πεδία, αλλά στο πρώτο πεδίο που δήλωσα εγώ, εκτιμούσε όχι 100-200 μόρια πάνω απο την τελική βάση αλλα 100-200 κάτω απο την τελική βάση..(στην καλύτερη περίπτωση 100-200..σε άλλες περιπτώσεις έπεφτε πολύ πιο έξω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπορει να πει καποιοσ ποσο δινει την αξιωματικων αστυνομιασ γενικη σειρα ο αμαργιανακησ για φετοσ διοτι δεν μου ανοιγει[ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Διαγράψτε επιτέλους αυτό το topic,απ' ό,τι δείχνει κάνει μόνο κακό στους μαθητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ TOPIC,ΑΠ'ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ
οκ θα γινει κ αυτο,αλλα τα κεφαλαια απαγορεύονται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οκ θα γινει κ αυτο,αλλα τα κεφαλαια απαγορεύονται...:P
απ'οτι φενεται ειναι πολυ μεγαλα για σενα.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
18630 την βγαζει δεν ειναι πολλα?
-----------------------------------------
μπορει να πει καποιοσ ποσο δινει την αξιωματικων αστυνομιασ γενικη σειρα ο αμαργιανακησ για φετοσ διοτι δεν μου ανοιγει[ευχαριστω]

18630 δεν ειναι πολλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ευχαριστω z16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
To όνειρο σου είναι να πας πολεμικό ναυτικό ή να φύγεις από αυτό;

Άκυρο, τώρα είδα το επόμενο ποστ σου. Καλή επιτυχία. Όλη μου η οικογένεια στο Ναυτικό ήταν...Δεν είναι όλα τόσο ρόδινα όσο φαντάζεσαι, αλλά αφού το θες τόσο θα μπεις.
Ναι ρε φιλε το αγαπαω πολυ το ναυτικο!Στο πολεμικο ηταν?Καθε αρχη και δυσκολη,ξερω που παω 3 χρονια με αυτο ασχολουμαι,ειναι το μερακι μου.Να σου πω ωρε statistikos η ΣΝΔ ΜΑΧΙΜΟΙ(εδικατ) ειναι 2.4πεδιο την πιανω για 630 μορια εχω καθολου ελπιδες γιατι ακουω για μεγαλες ανοδους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ναι ρε φιλε το αγαπαω πολυ το ναυτικο!Στο πολεμικο ηταν?Καθε αρχη και δυσκολη,ξερω που παω 3 χρονια με αυτο ασχολουμαι,ειναι το μερακι μου.Να σου πω ωρε statistikos η ΣΝΔ ΜΑΧΙΜΟΙ(εδικατ) ειναι 2.4πεδιο την πιανω για 630 μορια εχω καθολου ελπιδες γιατι ακουω για μεγαλες ανοδους?

Δεν ξέρω φίλε μου για στρατιωτικές. Ο Θείος μου ήταν Αντιναύαρχος στο ΓΕΝ. Καλή επιτυχία πάντως, αφού το θες τόσο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top