Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδιά χαλαρώστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Ο καιρός γαρ εγγύς".....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Σορρυ για την ερωτηση αλλα τετοια ωρα δεν καθομαι να διαβασω πισω τις σελιδες :P

Ποτε περιπου βγαινουν οι βασεις εχει γινει γνωστο?

Απο 11 εως 24 Αυγουστου δυστυχως/ευτυχως παω camping στον Ολυμπο και δεν θα εχω ΚΑΜΙΑ επαφη με τηλεοραση/ραδιοφωνο/εφημεριδες ωστε να μαθω ποτε θα βγουν και θελω μολις βγουν να καταθεσω χαρτια για μετεγγραφη...
Οι εγγραφες ξεκινανε κατι μερες μετα την ανακοινωση των βασεων και διαρκουν 2 βδομαδες αν θυμαμαι καλα(εμας οι βασεις βγηκαν 26/8 και οι εγγραφες ηταν 16-30/9). Θα πας να γραφτεις στη σχολη σου και μετα θα προσκομισεις τα χαρτια που χρειαζεται στο τμημα της πολης σου και δεν εχει σημασια αν θα το κανεις την 1η η την τελευταια μερα των εγγραφων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Δεν βαριεσαι, μαλλον φετος περναω.Κυνηγηστε τα ονειρα σας και μη μασατε αν θελετε κατι πραγματικα και οι κοποι θα σας φαινονται ευπροσδεκτοι:no1:.

To όνειρο σου είναι να πας πολεμικό ναυτικό ή να φύγεις από αυτό;

Άκυρο, τώρα είδα το επόμενο ποστ σου. Καλή επιτυχία. Όλη μου η οικογένεια στο Ναυτικό ήταν...Δεν είναι όλα τόσο ρόδινα όσο φαντάζεσαι, αλλά αφού το θες τόσο θα μπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3an8oula

Νεοφερμένος

Η 3an8oula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κ εγώ κάτι; Έχω 16853 μόρια στο 5ο πεδίο και θέλω οικονομικά στο ΑΠΘ, που πέρσι ήταν 16408... Ποια είναι η γνώμη σας; Είναι δυνατόν ν' ανέβει η βάση 400+;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Να ρωτήσω κ εγώ κάτι; Έχω 16853 μόρια στο 5ο πεδίο και θέλω οικονομικά στο ΑΠΘ, που πέρσι ήταν 16408... Ποια είναι η γνώμη σας; Είναι δυνατόν ν' ανέβει η βάση 400+;

Φυσικά. Εγώ πιστεύω ότι πολύ πιθανό να ξεπεράσει το 17 (λόγω της φύσης της σχολής) χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έχεις ελπίδες. Δεν νομίζω όμως ότι σήμερα υπάρχει λόγος ούτε να στεναχωρηθείς ούτε να χαρείς. Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τις 25 Αυγούστου. Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konipeis

Νεοφερμένος

Ο konipeis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδιά, θέλω να περάσω στην τεχνολογία ιατρικών οργάνων, η οποία πέρυσι ήθελε 12,7(κατι). Εγώ έγραψα 13,509. Τι λέτε; Την έχω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σας!εχω βγαλει 14006 στο πεδιο 3 κ θελω να περασω στην αισθητικη κοσμητολογια στο τει θεσσαλονικης που εχει βαση 13169 τι λετε θα περασω?μιπως ξερει κανεις να μου πει ποτε περιπου θα βγουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lena18

Νεοφερμένος

Η lena18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Νέο άρθρο για τις βάσεις...

https://trelospapagalos.blogspot.com/2009/08/2009_10.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εεεεεεεεεεε εχω εναν γνωστο στο υπουργειο και εμαθα μολις τις βασεις:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εεεεεεεεεεε εχω εναν γνωστο στο υπουργειο και εμαθα μολις τις βασεις:jumpy:

και εγω εχω μπαρμπα στη κορωνη και ηξερα και τα θεματα.....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οκ just joking ομως μου ειπε οτι θα βγουν 24-26 αυγουστου(σιγουρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πόσο πιστεύετε να ανέβει η αρχιτεκτονική ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
και οι πολιτικοι μηχανικοί απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ποσο ειχαν περσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
η αρχιτεκτονική ΕΜΠ είχε 22152...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ε θα ανεβει καμια 200ρια, λογω μαθηματικων κατ που ηταν τουλαχιστον γελοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μακάρι να ανέβει 200,υπάρχει καμία περίπτωση να ανέβει 400-500?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
γεια σας!εχω βγαλει 14006 στο πεδιο 3 κ θελω να περασω στην αισθητικη κοσμητολογια στο τει θεσσαλονικης που εχει βαση 13169 τι λετε θα περασω?μιπως ξερει κανεις να μου πει ποτε περιπου θα βγουν οι βασεις?
πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις.:no1:
οι βάσεις απ'ότι ακούγεται θα βγουν γύρω στις 25 του μηνός.
καλή επιτυχία εύχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top