Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια εχω ελπιδες για μηχ. μηχ. εμπ ? εχω 19.407.
βασικα για ηλεκτρολογους πηγαινα αλλα επειδη ειπαν οτι θα παει 19.600 δεν το δηλωσα καν..... :(

Βλακεία έκανες. Δηλώνουμε όποια σχολή Θέλουμε χωρίς να σκεφτόμαστε την βάση.
Κατα τ'άλλα νομίζω ότι περνάς μμ, 500 μόρια παραπάνω έχεις, από την περσινή βάση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
παιδια εχω ελπιδες για μηχ. μηχ. εμπ ? εχω 19.407.
βασικα για ηλεκτρολογους πηγαινα αλλα επειδη ειπαν οτι θα παει 19.600 δεν το δηλωσα καν..... :(
κανενας δεν ειπε οτι θα παει 19600 ειπαν οτι θα παει ως 19500 λυπαμαι φιλε μου αλλα αν το βαζες θα το πιανες:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
να ρωτησω και εγω κατι....υπαρχει περιπτωση η χημικων μηχανικων ΑΠΘ να ανεβει περισσοτερο απο 300 μορια??εχει ζητηση?περσυ η βαση ηταν 17400 περιπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια εχω ελπιδες για μηχ. μηχ. εμπ ? εχω 19.407.
βασικα για ηλεκτρολογους πηγαινα αλλα επειδη ειπαν οτι θα παει 19.600 δεν το δηλωσα καν..... :(

μηχ. μηχ. εμπ είσαι 99% μέσα... κρίμα που δεν δήλωσες και ΗΜΜΥ =/. Αχ αχ, τέτοιες μαλακίες λένε οι εφημερίδες και επηρεάζουν τα παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
παιδια εχω ελπιδες για μηχ. μηχ. εμπ ? εχω 19.407.
βασικα για ηλεκτρολογους πηγαινα αλλα επειδη ειπαν οτι θα παει 19.600 δεν το δηλωσα καν..... :(
Ναι ρε , γιατί το έκανες? Αν δεν περνούσες κι εσύ, τότε ποιός θα περνούσε? Εκτός βέβαια και αν δεν το ήθελες πραγματικά, οπότε νομίζω αυτή η εξέλιξη είναι καλύτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
https://www.romvos.edu.gr/mix.shtml

για δειυε λιγο αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σε άλλα sites έχω διαβάσει ότι οι βάσεις στο πρώτο πεδίο θα παραμείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρισυ(το θεωρώ αφύσικο),αλλού λένε ότι θα έχουμε μικρές αυξομειώσεις της τάσης των 100-300 μορίων και αλλού ότι θα υπάρξει εκτόξευση των βάσεων,περίπου 600-700 μόρια...αυτά τα στοιχεία τι στον δία υποτίθεται ότι είναι? προβλέψεις? τότε και εγώ προβλέπω ότι οι βάσεις θα αυξομειωθούν 10-10.000 μόρια για να είμαστε μέσα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_99

Νεοφερμένος

Ο lefteris_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια μπορω να ρωτησω κατι??Ακουγεται οτι οι βασεις του οικονομικου πεδιου θα ανεβουν αρκετα..Εγω στοχευω στο χρηματοοικονομικο και διοικηση τραπεζων στον πειραια.Εχω παραπανω 550 περιπου μορια..Ειναι ρισκο αν ξεκινήσω να θεωρω δεδομενη την εισοδο μου σε αυτη τη σχολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σε άλλα sites έχω διαβάσει ότι οι βάσεις στο πρώτο πεδίο θα παραμείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρισυ(το θεωρώ αφύσικο),αλλού λένε ότι θα έχουμε μικρές αυξομειώσεις της τάσης των 100-300 μορίων και αλλού ότι θα υπάρξει εκτόξευση των βάσεων,περίπου 600-700 μόρια...αυτά τα στοιχεία τι στον δία υποτίθεται ότι είναι? προβλέψεις? τότε και εγώ προβλέπω ότι οι βάσεις θα αυξομειωθούν 10-10.000 μόρια για να είμαστε μέσα...:(

ξέχασα να πώ ότι αναφέρομαι στο 1ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια μπορω να ρωτησω κατι??Ακουγεται οτι οι βασεις του οικονομικου πεδιου θα ανεβουν αρκετα..Εγω στοχευω στο χρηματοοικονομικο και διοικηση τραπεζων στον πειραια.Εχω παραπανω 550 περιπου μορια..Ειναι ρισκο αν ξεκινήσω να θεωρω δεδομενη την εισοδο μου σε αυτη τη σχολη???
Αν και δε πρέπει να έχεις τίποτα δεδομέμο νομίζω πως είσαι μέσα, δλδ δε πιστεύω να ανέβει πάνω από 300-350 μόρια στη χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xfighter46

Νεοφερμένος

Ο xfighter46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εχετε ακουσει τπτ για την βαση του τμηματος πληροφορικής και τηλεματικής χαροκοπείου?ειμαι 240 μορια πανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
τι λετε για τα ΤΕΙ του 3ου πεδιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μωρε εγω πατρα δηλωσα αλλα γιαννενα θελω...εχω βγαλει 16306
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ε καμια 200αρια μορια θα ανεβει..

Μπα ... εγω εχω 17.821 και πιστευω εκει κοντα θα πλησιασει λογω μετονομασιας . Δυσκολα το δηλωνεις οταν λεγεται μηχανικων ενεργειων πορων και ευκολα οταν λεγεται μηχανολογων μηχανικων ,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δυσκολα το δηλωνεις οταν λεγεται μηχανικων ενεργειων πορων και ευκολα οταν λεγεται μηχανολογων μηχανικων ,,,
:P :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δηλαδη με 18695 μορια για αξιωματικων αστυνομιαs το ψιλοσιγουρευω με βαση την καθημερινη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δηλαδη με 18695 μορια για αξιωματικων αστυνομιαs το ψιλοσιγουρευω με βαση την καθημερινη!

Ετσι ακριβως φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Θελω να δωσω μια συμβουλη σε ολους τους εποψηφιους..ΜΗΝ δινεται σημασια σε οσα λενε όποιοι και να τα λενε.
Οταν προκειται για στατιστικες μελετες που εμπεριεχουν τον ανθρωπινο παραγοντα δεν μπορουμε να εχουμε "προβλεψεις"..Τι θα πει δηλαδη το οτι εχουμε 1100 περισσοτερους αριστουχους?Το οτι θα διπλασιαστουν τα τμηματα που εχουν 18 και επανω?Ας σοβαρευτουμε...Ολα παιζουν(οτι θα ανεβουν οι βασεις σε ορισμενες σχολες ειναι δεδομενο).Καντε διακοπες και αν γινεται κλειστε την τηλεοραση :P και καψτε τις εφημεριδες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top