Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα πιστέυω μέσα είσαι αν και στο έθνος το δίνει ως 19080....

Αχ δεν ξερω σημερα μετα απο αυτο στη ΝΕΤ αγχωθηκα πολυ γιατι ειπε για ανοδο στα παιδαγωγικα 500 μοριων...Θελω παρα πολυ τν Βολο κ δε θελω να παω Γιαννενα ή Αλεξ/πολη......:'(Ειμαι 340 μορια πανω...δε γινεται να μν ανεβει πιο πολυ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια επειδη ολοι λενε οτι οι αριστουχοι ειναι πολλοι και 8α πανε στα μεσαια τμηματα..εχω 15,360 και στο τει φυσικο8εραπειας στην λαμια εχει 14,360 υπαρχει περιπτωση να μεινω εξω?για 8εσσαλονικη που ειναι 15582 εχω καμια ελπιδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αχ δεν ξερω σημερα μετα απο αυτο στη ΝΕΤ αγχωθηκα πολυ γιατι ειπε για ανοδο στα παιδαγωγικα 500 μοριων...Θελω παρα πολυ τν Βολο κ δε θελω να παω Γιαννενα ή Αλεξ/πολη......:'(Ειμαι 340 μορια πανω...δε γινεται να μν ανεβει πιο πολυ;;;


και εγώ το άκουσα αυτό!! χαμός θα γίνει φέτος με τις βάσεις,σίγουρα..
εγώ παιδαγωγικό Αλεξ/πολης έβαλα και έχω 18724....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ε καλα το πιανεις ανετα... Εμενα το βλεπεις δυσκολο;;; πριν καιρο μου ελεγαν οτι ειμαι μεσα αλλα τωρα με αυτα που ακουω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ε καλα το πιανεις ανετα... Εμενα το βλεπεις δυσκολο;;; πριν καιρο μου ελεγαν οτι ειμαι μεσα αλλα τωρα με αυτα που ακουω...

Ακούγονται τόσα πολλά τώρα τελευταία για τα παιδαγωγικά που τίποτα δεν είναι σίγουρο...Το μόνο που με ανησυχεί για την περίπτωσή σου είναι το γεγονός ότι πέρσυ που δεν θεωρήθηκαν τόσο "εύκολα" τα θέματα όσο φέτος στο Βόλο ανέβηκε 618 μόρια.....Αν ακολουθήσουμε αυτό τότε θα φτάσει σίγουρα τα 19000...Με ποια σειρά τα έβαλες τα παιδαγωγικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ακούγονται τόσα πολλά τώρα τελευταία για τα παιδαγωγικά που τίποτα δεν είναι σίγουρο...Το μόνο που με ανησυχεί για την περίπτωσή σου είναι το γεγονός ότι πέρσυ που δεν θεωρήθηκαν τόσο "εύκολα" τα θέματα όσο φέτος στο Βόλο ανέβηκε 618 μόρια.....Αν ακολουθήσουμε αυτό τότε θα φτάσει σίγουρα τα 19000...Με ποια σειρά τα έβαλες τα παιδαγωγικά?

Ναι αλλα περσι ηταν πολυ περισσοτεροι οι αριστουχοι σε σχεση με το 2007 ενω φετος οχι τοσοι...Αχ δεν ξερω...πρωτα εβαλα θεσσαλονικη μετα βολο γιαννενα κ αλεξανδρουπολη...μετα αγγλικη φιλολογια για τν οποια ειμαι σιγουρη οτι ειμαι μεσα...για ολα τα αλλα ομως.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι αλλα περσι ηταν πολυ περισσοτεροι οι αριστουχοι σε σχεση με το 2007 ενω φετος οχι τοσοι...Αχ δεν ξερω...πρωτα εβαλα θεσσαλονικη μετα βολο γιαννενα κ αλεξανδρουπολη...μετα αγγλικη φιλολογια για τν οποια ειμαι σιγουρη οτι ειμαι μεσα...για ολα τα αλλα ομως.......

Αν όχι Βόλο, Γιάννενα πιάνεις κατά 95%...Εγώ αν δεν περάσω Αλεξ/πολη πάω Ρόδο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αν όχι Βόλο, Γιάννενα πιάνεις κατά 95%...Εγώ αν δεν περάσω Αλεξ/πολη πάω Ρόδο!!!!
Σιγουρα περνας!!! Μν ανησυχεις!!! Μακαρι ολα να πανε οπως τα θελουμε!!!Προς το παρον...υπομονη.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οσο συζητάτε για τις βάσεις τοσο περισσότερο αγχόνεστε (χωρίς λόγο). Οτι έγινε, έγινε! Οι πανελλήνιες τελίωσαν, τα μηχανογραφικά παραδόθηκαν και σε 20 μέρες θα ξέρουμε. Ποιός ο λόγος να φθείρεστε περισσότερο ψυχολογικά? Χαλαρώστε και προσπαθήστε να περάσετε όσο το δυνατόν καλύτερα το καλοκαίρι (όσο απέμεινε)
και όλα θα πάνε καλά. Καλή τύχη σε όλους!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Οσο συζητάτε για τις βάσεις τοσο περισσότερο αγχόνεστε (χωρίς λόγο). Οτι έγινε, έγινε! Οι πανελλήνιες τελίωσαν, τα μηχανογραφικά παραδόθηκαν και σε 20 μέρες θα ξέρουμε. Ποιός ο λόγος να φθείρεστε περισσότερο ψυχολογικά? Χαλαρώστε και προσπαθήστε να περάσετε όσο το δυνατόν καλύτερα το καλοκαίρι (όσο απέμεινε)
και όλα θα πάνε καλά. Καλή τύχη σε όλους!:no1:
πριν λιγο στο αλτερ ο κατσικας και ο αμαριαννακης κανα λογο για 19600 την ιατρικη αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

διαβασα το συγκεκριμενο παραθεμα μα δε λεει κατι για τους νηπιαγωγους...........
οποιος γνωριζει κατι παρακαλω ας στειλει..........
εχω αγχωθει παρα πολυ.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
διαβασα το συγκεκριμενο παραθεμα μα δε λεει κατι για τους νηπιαγωγους...........
οποιος γνωριζει κατι παρακαλω ας στειλει..........
εχω αγχωθει παρα πολυ.....:(

σε ποια πόλη θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
πριν λιγο στο αλτερ ο κατσικας και ο αμαριαννακης κανα λογο για 19600 την ιατρικη αθηνας
Roling πολιτικούς ΑΠΘ πόσο τους έδωσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Roling πολιτικούς ΑΠΘ πόσο τους έδωσε;
γυρω στο 19 νομιζω πραγματικα εχω μεγαλη απορια να δω τι θα γινει στο τελος αυτη η ανακονωση εξελισσετα σε θριλερ και μεγαλο ντερμπυ:D ομοιο με το παο σπαρτα που θα γινει το βραδυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αχ παναγια μου ολοι μες το αγχος ειμαστε ε??????????φρικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αχ παναγια μου ολοι μες το αγχος ειμαστε ε??????????φρικη...

με όλα αυτά που άκουσα σήμερα στο νετ έχω πάθει φρίκη....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ναι ρε παιδια πως τα λενε ετσι??????????
μας κανουν να αισθανομαστε πως δε θα περασουμε πουθενα........
τωρα εμεις αυτα πρεπει να τα πιατευουμε ή οτι θελει λεει ο καθενας???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εμένα η άποψή μου είναι πως άδικα φρικάρετε και αγχώνεστε όλοι. Οκ, και εγώ έχω μία σχετική αγωνία,αλλά αν είναι να στενοχωρεθούμε απο τα αποτελέσματα των βάσεων στο τέλος του Αυγούστου γιατί να στενοχωριόμαστε απο τώρα; Άς στενοχωρεθούμε μιά και καλή τότε. Το κάθε πράγμα στον καιρό του. Και αυτό γιατί κανείς δεν μπορεί με ασφάλεια να προβλέψει τίποτα. Περιμέντε τις βάσεις και τελείωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι ρε τα παρουσιαζουνε λες και κανενας δεν θα μπει πουθενα...εγω π εχω 700 μορια πανω απο την περσινη βαση της κομοτηνης (νομικη) με εχουν αγχωσει ολοι εδω μεσα.αυτες δεν ειναι βασεις ....ελεος..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top