Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Καλα εσυ περνας, ειναι αει, θελω να πω οτι η σχολη που θελω ειναι στρατιωτικη και ειδικη κατηγορια και αυτες οι σχολες δεν ακολουθανε ακριβως την ροη των βασεων.Αν και την πιανω για 630 μορια περιπου φοβαμαι λιγο!
καταλαβα...δεν εισαι ο μονος που φοβασαι και εγω εχω τρομοκρατηθει γιατι θελω πολυ τη νομικη!κουραγιο και καλη τυχη:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ελα daniel10 απο 18325 την δινει 18630.Αυτο πιστευω ειναι ακυρο διοτι περα την αποχη που υπηρχε δλδ λιγοτεροι υποψηφιοι παιρνει και πολλους παραπανω αρα πτωση συμφωνειτε?
-----------------------------------------
Ναι GABRIELLA φοβαμαι επειδη τη θελω πολυ αυτην την σχολη 3φορα δινω:D.Αντε και καλη μας επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εμενα δε μου το ανηγει ρε παιδια.Μπορειτε να μου πειτε ποσο δινει την αξιωματικων αστυνομιαs?Ευχαριστω.
Το ''ανηγει'' το ''νη'' γραφεται με ''οι''
-----------------------------------------
ελα daniel10 απο 18325 την δινει 18630.Αυτο πιστευω ειναι ακυρο διοτι περα την αποχη που υπηρχε δλδ λιγοτεροι υποψηφιοι παιρνει και πολλους παραπανω αρα πτωση συμφωνειτε?
-----------------------------------------
Ναι GABRIELLA φοβαμαι επειδη τη θελω πολυ αυτην την σχολη 3φορα δινω:D.Αντε και καλη μας επιτυχια.
Που το βρηκαν αυτο το 18630 οι αθεοφοβοι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια διάβασα στη εφημερίδα ''Τα νέα'' ότι οι βάσεις στα νέα τμήματα (με μερικές εξερέσεις) θα είναι απο 9.000 εώς 11.000 μόρια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδεια γεια σας,εχω 16888 και το ημμυ κρητης εχει 16615,το πιανω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδεια γεια σας,εχω 16888 και το ημμυ κρητης εχει 16615,το πιανω???

Δύσκολο φίλε μου.
-----------------------------------------
ναι και εγω ειδα οτι πιανω την νομικη θρακης καθως τη δινει 18350 ενω εχω 18888...καλα εγω ειμαι ακομα δυσπιστη...θ περιμενω τις τελικες βασεις....(ασχετο με το αν θ σκασω μεχρι να βγουνε):)

Γαβριέλλα, 99.9% είσαι μέσα. Αν δεν σου φτάνει αυτός ο βαθμός γι' αυτή τη σχολή τότε οι άλλοι τι να πουν; Από του χρόνου είσαι δικηγορίνα.
-----------------------------------------

Εγώ το ΗΜΜΥ ΕΜΠ το βλέπω και παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
για πεσ μου ποιεσ σχολεσ ειχαν ανεβει τοσο πολυ ..... μονο δυο.. αντε το πολυ τρεις.. μην κανετε ολοι τοθσ ειδικουσ εδω μεσα και αγχωνετε κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aπογείωση των βάσεων

Δε νιωθω και πολυ καλα... Με βλεπω να το χανω το παιδαγωγικο, που τοσο αγαπω, απλα και μονο για τη γ@μημενη απορροφηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για τις άλλες Ιατρικές δε λέει. πάντως αν η Ιατρική Ιωαννίνων σταματήσει στα 19150, η ιατρική Θράκης δε θα είναι γύρω στα 19000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για τις άλλες Ιατρικές δε λέει. πάντως αν η Ιατρική Ιωαννίνων σταματήσει στα 19150, η ιατρική Θράκης δε θα είναι γύρω στα 19000?
E, oυτε για ολα τα παιδαγωγικα λεει, καποια παραδειγματα φερνει!! Ναι, αν η Ιατρικη Ιωαννινων σταματησει στα 19150, τοτε η Ιατρικη Αλεξανδρουπολης θα ειναι λιγο πιο κατω απο τα 19000 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μ Α Κ Α Ρ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Αχ τι ήταν κι αυτό σήμερα! Ουφ! Με αυτά ίσως περάσω ιατρική ή Οδοντιατρική, αλλά σύμφωνα με το έθνος έχω "σίγουρα" τη Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
Δεν έβγαλε άλλος καινούριο άρθρο για βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μ Α Κ Α Ρ Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Αχ τι ήταν κι αυτό σήμερα! Ουφ! Με αυτά ίσως περάσω ιατρική ή Οδοντιατρική, αλλά σύμφωνα με το έθνος έχω "σίγουρα" τη Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
Δεν έβγαλε άλλος καινούριο άρθρο για βάσεις?
Οχι, μονο αυτο βρηκα!! Ελα ρε συ, μην τρελενεσαι, την εχεις σιγουρη την ιατρικη:D... Μπορεις να μου θυμησεις ποσα ακριβως μορια εβγαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
για πεσ μου ποιεσ σχολεσ ειχαν ανεβει τοσο πολυ ..... μονο δυο.. αντε το πολυ τρεις.. μην κανετε ολοι τοθσ ειδικουσ εδω μεσα και αγχωνετε κοσμο

ε;;
-----------------------------------------
Για τις άλλες Ιατρικές δε λέει. πάντως αν η Ιατρική Ιωαννίνων σταματήσει στα 19150, η ιατρική Θράκης δε θα είναι γύρω στα 19000?

Το πολύ δύο ιατρικές με κάτω από 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Οχι, μονο αυτο βρηκα!! Ελα ρε συ, μην τρελενεσαι, την εχεις σιγουρη την ιατρικη:D... Μπορεις να μου θυμησεις ποσα ακριβως μορια εβγαλες??
Έχω 19078. Εσύ? Κάπου τα είχα δει και τα δικά σου αλλά δεν τα θυμάμαι...
Μακάρι να περάσω Ιατρική. Αλλά και η Οδοντιατρική και η Φαρμακευτική μου αρέσουν επίσης πάρα πολύ...
Εσύ παιδαγωγικό είπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Aπογείωση των βάσεων

Δε νιωθω και πολυ καλα... Με βλεπω να το χανω το παιδαγωγικο, που τοσο αγαπω, απλα και μονο για τη γ@μημενη απορροφηση!!

Γιατί, πόσο έχεις; Ούτε στο τελευταίο δεν θα περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Έχω 19078. Εσύ? Κάπου τα είχα δει και τα δικά σου αλλά δεν τα θυμάμαι...
Μακάρι να περάσω Ιατρική. Αλλά και η Οδοντιατρική και η Φαρμακευτική μου αρέσουν επίσης πάρα πολύ...
Εσύ παιδαγωγικό είπες?
Ε, με τετοιο βαθμο ισως περασεις και στα Γιαννενα και αν οχι στην Κρητη!! Αλλα ουτως η αλλως εσυ παιρνεις μετεγγραφη, οποτε μη σκας... Εμεις να δουμε!! Εγω εβγαλα 18228... Την πατησα στα αρχαια που ηταν το βαρυτητας και εκανα και κατι χαζα λαθη απροσεξιας!!

Γιατί, πόσο έχεις; Ούτε στο τελευταίο δεν θα περάσεις;
18228 εχω, αλλα με αυτα που ακουω τρομαζω!! Με τις περσινες βασεις πιανω Ιωαννινα, Φλωρινα (που δε με ενδιαφερει), Αλεξανδρουπολη, Κρητη και Ροδο... Απο τα Γιαννενα ειμαι μονο 95 μορια πανω (δεν υπαρχει περιπτωση), απο την Αλεξανδρουπολη 359, απο την Κρητη 420 και απο τη Ροδο 540!! Τι λες?? Με βλεπεις να περναω πουθενα κι αν ναι, που??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Μπορει να βαλει καποιος το λινκ του εθνους σχετικα με το αρθρο των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πατα εκει πανω που λεει "απογειωση των βασεων" και θα στο βγαλει κατευθειαν!! Πριν λιγο το ποσταρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ρε παιδια...
για βοη8ηστε κ εμενα λγ....
εχω βαλει 1η προτιμηση...τ διοικηση επιχειρησεων χαλκιδα...
2η τν μηχανολογια χαλκιδασ...
3η ηλεκτρολογια χαλκιδασ....


την 1η...για να τν πιασω πρπ να πεσει 300 μορια...
τν 2η.....ειμαι 300 μορια πανω....
και τν τελευταια ειμαι 700 μορια πανω....


ποια λετε να πιανς τλκ???
αν πιανω καμια....
:S
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ε, με τετοιο βαθμο ισως περασεις και στα Γιαννενα και αν οχι στην Κρητη!! Αλλα ουτως η αλλως εσυ παιρνεις μετεγγραφη, οποτε μη σκας... Εμεις να δουμε!! Εγω εβγαλα 18228... Την πατησα στα αρχαια που ηταν το βαρυτητας και εκανα και κατι χαζα λαθη απροσεξιας!!

18228 εχω, αλλα με αυτα που ακουω τρομαζω!! Με τις περσινες βασεις πιανω Ιωαννινα, Φλωρινα (που δε με ενδιαφερει), Αλεξανδρουπολη, Κρητη και Ροδο... Απο τα Γιαννενα ειμαι μονο 95 μορια πανω (δεν υπαρχει περιπτωση), απο την Αλεξανδρουπολη 359, απο την Κρητη 420 και απο τη Ροδο 540!! Τι λες?? Με βλεπεις να περναω πουθενα κι αν ναι, που??

Τι να σου πω...Δύσκολο να σου πει κανείς με βεβαιότητα 100%. Θεωρητικά πάντως το βλέπω 70-30 να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top