Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σε χωριό Καρδίτσας μεγάλωσα....και διάβαζα για να φύγω απο εδώ ..... γι αυτό :) χεχε

Goofy απο ποιό χωριό είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά, δεν ξέρω αν αποτέλεσε θέμα συζήτησης κ σε κάποια προηγούμενη συζήτηση (είναι 261 σελ... που να τις διαβάσεις?:P) τι λέτε για ΗΜΜΥ ΕΜΠ? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Παιδιά, δεν ξέρω αν αποτέλεσε θέμα συζήτησης κ σε κάποια προηγούμενη συζήτηση (είναι 261 σελ... που να τις διαβάσεις?:P) τι λέτε για ΗΜΜΥ ΕΜΠ? :xixi:
19300-19400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι με 19258 μορια εισαι μεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εχουμε κανενα λινκ με νεες προβλεψεις του αυγουστου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ποτε βγαινουν οι βασεις ορε παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΜΕΤΑ τισ 25 αυγουστου ωρε παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η Καθημερινή,μια Κυριακή λίγο μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων μιλούσε για στατικότητα,πτώση ή και μικρή άνοδο των βάσεων εξαιτίας των δύσκολων θεμάτων και την αμέσως επόμενη Κυριακή έκανε λόγο για μεγάλη άνοδο των βάσεων στις περιζήτητες σχολές λόγω των σχετικά εύκολων θεμάτων!Το αποτέλεσμα ήταν ότι με δίχασε περισσότερο και έχασα την εμπιστοσύνη μου!Γιαυτό μην πιστεύετε καμιά πηγή,ζήστε το ωραιότερο καλοκαίρι και κάν'τε υπομονή ως το τελευταίο δεκαήμερο του μήνα!Η αποκάλυψη πλησιάζει και θα δούμε κατά πόσον αληθεύουν αυτές οι δήθεν αξιόπιστες προβλέψεις που μας έκαναν άνω κάτω!Καλά αποτελέσματα σε όλους!
-----------------------------------------
Σε χωριό Καρδίτσας μεγάλωσα....και διάβαζα για να φύγω απο εδώ ..... γι αυτό :) χεχε

Από ποιό χωριό είσαι?το αγόρι μου είναι απ'τον Παλαμά!
-----------------------------------------
Στο σχολείο μας είπαν 20......

Ο καθένας λέει τα δικά του μου φαίνεται!Πάντως το τελευταίο δεκαήμερο του μήνα θα ξέρουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 19330 μορια κ περασα κ αθληματα. Πιστεύετε πως περναω στρατιωτική ψυχολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 19330 μορια κ περασα κ αθληματα. Πιστεύετε πως περναω στρατιωτική ψυχολογία?
Μεσα εισαι σιγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
βρηκα ενα site με προβλεψεις για ολες τις σχολες για οσους ενδιαφερονται.
(πατήστε τάσεις βάσεων 2009 και μετά το δεύτερο λινκ που θα σας βγάλει)
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
λοιπον βοηθηστε με εχω 17795 και εχω δηλωσει το φπψ (προγραμμα ψυχολογιας)το οποιο εχει 17463 και λενε πως θα παει εως 17570! λετε να τα καταφερω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μακαρι αντε καλη τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
σ ευχαριστω....αλλα χλωμο το βλεπετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
παιδια τωρα αφου συμπληρωσαμε και τα μηχανογραφικα τι λετε για τις βασεις????συγκεκριμενα εγω ενδιαφερομαι για νηπιαγωγων στο βολο.....ειμαι 330 μορια πανω αλλα δε ξερω..........:(εχει κανεις καμια ιδεα ποσο θα ανεβουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
βρηκα ενα site με προβλεψεις για ολες τις σχολες για οσους ενδιαφερονται.
(πατήστε τάσεις βάσεων 2009 και μετά το δεύτερο λινκ που θα σας βγάλει)
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm
stelio ευχαριστουμε για το link.Πως το ειδατε, ειναι καλες προβλεψεις?Ρωταω επειδη ειδα οτι την πιανω τη σχολη που θελω, και θελω να μου πειτε σας παρακαλω την γνωμη σας για το ποσο αξιοπιστες μπορουν να θεωρηθουν οι συγκεκριμενες προβλεψεις.ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι και εγω ειδα οτι πιανω την νομικη θρακης καθως τη δινει 18350 ενω εχω 18888...καλα εγω ειμαι ακομα δυσπιστη...θ περιμενω τις τελικες βασεις....(ασχετο με το αν θ σκασω μεχρι να βγουνε):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλα εσυ περνας, ειναι αει, θελω να πω οτι η σχολη που θελω ειναι στρατιωτικη και ειδικη κατηγορια και αυτες οι σχολες δεν ακολουθανε ακριβως την ροη των βασεων.Αν και την πιανω για 630 μορια περιπου φοβαμαι λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εμενα δε μου το ανηγει ρε παιδια.Μπορειτε να μου πειτε ποσο δινει την αξιωματικων αστυνομιαs?Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top