Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ειναι λιγο δυσκολο... τιποτα ομως δεν ειναι σιγουρο;)
Εχεις δηλωσει μηπως Μοριακης Βιολογιας & Γενετικης Θρακης;

Ναι το έχω δηλώσει αλλά δεν με ενδιαφέρει γιατί οι δυνατότητες για επαγγελματική αποκατάσταση είναι περιορισμένες. Αμέσως μετά έχω Νοσηλευτική ΑΕΙ Αθήνα. Το πιάνω άνετα. Θα δούμε. Μακάρι να πάω Κρήτη.:)[/quote]
Ειναι πιο εξειδικευμενη σχολη συγκριτικα με τη βιολογια κρητης γι'αυτο;

Καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
θα παρω μεταγραφη για αθηνα :).εσυ ενδιαφερεσαι μονο για πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.nick

Νεοφερμένος

Ο Nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναι το έχω δηλώσει αλλά δεν με ενδιαφέρει γιατί οι δυνατότητες για επαγγελματική αποκατάσταση είναι περιορισμένες. Αμέσως μετά έχω Νοσηλευτική ΑΕΙ Αθήνα. Το πιάνω άνετα. Θα δούμε. Μακάρι να πάω Κρήτη.:)
Ειναι πιο εξειδικευμενη σχολη συγκριτικα με τη βιολογια κρητης γι'αυτο;

Καλη επιτυχια!!![/quote]

Όχι μόνο για αυτό. Απλά το τμήμα της μοριακής υπολειτουργεί και απο το τμήμα αυτό δεν μπορείς να γίνεις καθηγητής. Όχι ότι με ενδιαφέρει και τόσο απλά σου λέω γιατί δεν το προτιμώ. Δηλαδή αυτό που λες είναι σωστό. Η βιολογία κρήτης είναι γενικότερη και μετά με ένα Master γίνεσαι μια χαρά ερευνητής πάνω σε ένα θέμα. Τέλοσπάντων. Μακάρι να περάσω!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:)καλα ...ενταξει...σοβαρευομαι.εχεται καμια προβλεψη για το τμημα μηχανολογων μηχανικων κοζανης?περισυ η βαση ηταν 17189
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδια, με 18921 πως το βλεπετε για ιατρικη Αλεξανδρουπολης???

Πιστεύω οριακά θα είσαι μέσα.. Σου το εύχομαι... Μια φίλη μου με 19137 έβαλε πρώτα ιατρική θεσσαλονίκη (δεν περνάει) και μετά Αλεξανδρούπολης. Αντε θα είστε συμφοιτητές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εγω για ΜΜΕ που εχω πρωτη επιλογη σε Καποδιστριακο και Παντειο εχω 17456...λοιπον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγω για ΜΜΕ που εχω πρωτη επιλογη σε Καποδιστριακο και Παντειο εχω 17456...λοιπον?

Καποδιστριακο δε ξερω, παντως το τμημα Επικοινωνιας Μεσων & Πολιτισμου Παντειου σε περιμενει :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μαλλον αυτο θα εννοει!Εκτος και αν θελει Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών
Υπηρεσιών Αιγαίου:what:

εννοω ναυτιλιακα στο παπει και ειμαι 208 μορια πανω. τι πιστευετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα και εεγω αν γινεται μια προβλεψη για την οργανωση και δοικηση αλλα και για το τμημα των οικονομικων επιστημων ,και τα δυο της ασοεε...Εγω εχω βγαλει 17912 μορια...

Δεν θέλω να σε απαγοητεύσω, αλλά σχεδόν αδύνατο. Καλή επιτυχία!
-----------------------------------------
Παιδια, με 18921 πως το βλεπετε για ιατρικη Αλεξανδρουπολης???

Φίλε μου 50-50. Η οριακά μέσα ή οριακά έξω. Σου εύχομαι να περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZOI_

Νεοφερμένος

Η zoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
προς τον στατιστικο.....
μπορεις μηπως να εκτιμησεις την βαση για χρημ-λογ θεσ/νικη? και την οργανωση & διοικηση θεσ/νικη?
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
προς τον στατιστικο.....
μπορεις μηπως να εκτιμησεις την βαση για χρημ-λογ θεσ/νικη? και την οργανωση & διοικηση θεσ/νικη?
ευχαριστω!

Δεν μπορώ να εκτιμήσω καμία βάση, γιατί πολύ απλά δεν είμαι Θεός. Λογικά θα ανέβουν και οι 2. Αν έχεις 18400 πιστεύω πως είσαι μέσα, σε τουλάχιστον μία από τις δύο.Εύχομαι το καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:)καλα ...ενταξει...σοβαρευομαι.εχεται καμια προβλεψη για το τμημα μηχανολογων μηχανικων κοζανης?περισυ η βαση ηταν 17189
ε καμια 200αρια μορια θα ανεβει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Yπαρχει καμια ανακοινωση για το ποτε τελικα βγαινουν οι βασεις εισαγωγης στην τριτοβαθμια εκπαιδευση?? Εχετε ακουσει τιποτα (φυσικα αναφερομαι σε εγκυρη πηγη!!)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athispace

Νεοφερμένος

Η athispace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχω βγαλει 17662 και εχω βαλει πρωτη επιλογη φιλοσοφικη θεσσαλονικης που ειχε περυσι 17464.λετε να την πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ποιος ξερει με σιγουρια? θα ανεβουν αρκετα οι φιλολογιες οπως και τα φπψ και κατι διαβαζα πως ειδικα θεσ/κη αρκετα...εχεις περιπου 200 μορια παραπανω απ'οτι ειδα. ευχομαι να την πιασεις και καθε επιτυχια στην ζωη σου! κι εγω φιλολογια θα παω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μαθ.Κατ 18.3
Φυσ.Κατ 18.7
ΑΕΠΠ 18.5
Μαθ.Γεν 20
Αοδε 19.7
Εκθεση 16.6
Αοθ 19.5

19053 για το 4ο πανε οι πολιτικοι στο ΕΜΠ:(...Παω Πατρα....(19233 στο 5ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μαθ.Κατ 18.3
Φυσ.Κατ 18.7
ΑΕΠΠ 18.5
Μαθ.Γεν 20
Αοδε 19.7
Αοθ 19.5

19053 για το 4ο πανε οι πολιτικοι στο ΕΜΠ:(...Παω Πατρα....(19233 στο 5ο)

έκθεση δεν έγραψες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σωστη..και ελεγα κατι δεν παει καλα:p
Εσυ πως πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σωστη..και ελεγα κατι δεν παει καλα:p
Εσυ πως πηγες?

έκθεση 16
λογοτεχνία 19.2
αρχαία 18
λατινικά 18.5
βιολογία 19.5
ιστορία 18.6

Σύνολο 18724>>Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μια χαρα..περνας και στην πολη σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top