Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Από ότι βλέπεις και εσύ εδώ, το δηλώνουν πολλοί καλοί μαθητές το τμήμα. Θεωρώ πως πολύ δύσκολα θα πέσει κάτω από το 18,5. Τώρα λογικά εσύ ή θα είσαι από τους τελευταίους που θα μπουν ή θα το χάσεις για πολύ λίγο. Καλή επιτυχία!
ευχαριστω πολυ!!!!! μακαρι να μπορεσω να μπω γιατι πραγματικα μ αρεσει πολυ αυτο το τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despinaaa

Νεοφερμένος

Η despinaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια θα ηθελα και εεγω αν γινεται μια προβλεψη για την οργανωση και δοικηση αλλα και για το τμημα των οικονομικων επιστημων ,και τα δυο της ασοεε...Εγω εχω βγαλει 17912 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Με το εφαρμοσμενο μαθηματικο εχουμε κανενα νεο?? ειμαι 445 μορια πανω απο περσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Με το εφαρμοσμενο μαθηματικο εχουμε κανενα νεο?? ειμαι 445 μορια πανω απο περσυ...
ποσα μορια εχεις;
Εφαρμοσμενων μαθηματικων κρητης θελεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

ZOI_

Νεοφερμένος

Η zoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια με 18553 πιανω την λογ-χρημ της θεσσαλονικης?
περυσι ειχε 18205.
το οικονομικο παμακ? περυσι ειχε 17300 περιπου.
πολυ ψυχοφθορο ειναι τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Σιγουρα εισαι μεσα !:no1::D
-----------------------------------------
παιδια με 18553 πιανω την λογ-χρημ της θεσσαλονικης?
περυσι ειχε 18205.
το οικονομικο παμακ? περυσι ειχε 17300 περιπου.
πολυ ψυχοφθορο ειναι τελικα.

Το οικονομικο το πιανεις 10000000%.
Ποιο πραγμα ειναι ψυχοφθορο,η αναμονη των βασεων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZOI_

Νεοφερμένος

Η zoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
η αναμονη, ναι.
ευχαριστω και για την απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Πωs βλεπετε παιδια την αξιωματικων αστυνομιαs με 18695 που εχω? Λετε να ανεβει περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
η αναμονη, ναι.
ευχαριστω και για την απαντηση

να'σαι καλα :) Καλη επιτυχια!!!
-----------------------------------------
Πωs βλεπετε παιδια την αξιωματικων αστυνομιαs με 18695 που εχω? Λετε να ανεβει περισσοτερο?
Μπααααα δε νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Πολλα αααααααα ειχε το μπα ρε φιλε μου.Τωρα η σου ξεφυγε το δαχτυλο στο πληκτρολογιο η αστα να πανε.Παντωs χωριs πλακα τι φαινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδιά για μηχανικών παραγωγής και δίοικησης στα Χανιά τι λέτε?Είμαι +336.Ήταν 15090 και εγώ έχω 15426.Δύσκολα?




στην ΤV ειπαν σε τοπικο καναλι βεβαια, οτι οι πολυτεχνικες ξεκιναν φετος απο 15500 με το τμημα μηχανικων παραγωγης και διοικησης στα Χανια...δεν ξερω κατα ποσο ισχυει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Πολλα αααααααα ειχε το μπα ρε φιλε μου.Τωρα η σου ξεφυγε το δαχτυλο στο πληκτρολογιο η αστα να πανε.Παντωs χωριs πλακα τι φαινεται?

Κοιτα με τα μορια που εβγαλες πιστευω οτι εισαι μεσα,αν λαβεις υποψη τις εκτιμησεις των βασεων που εχουν δημοσιευτει!!!Αν μαλιστα θεωρει και το δημοσιευμα της απογευματινης αξιοπιστο οπου ανεφερε οτι "Στις δοκιμασίες για τις σχολές των αστυφυλάκων καταγράφηκε φέτος η μικρότερη προσέλευση των τελευταίων ετών, με αποτέλεσμα να αναμένεται σημαντική πτώση των βάσεων εισαγωγής. Καθοδική πορεία θα ακολουθήσει και η περιζήτητη σχολή αξιωματικών της Ελληνικής Αστυνομίας" τοτε δε χωραει αμφισβητηση οτι θα εισαι αυριανο αξιωματικος της ελληνικης αστυνομιας(απ'τους καλους ετσι;:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ φιλε.Ορε με φανταζομαι αστυνομο ΣΑΙΝΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
σαινη αντε μακαρι συναδελφοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
τι λετε για ΜΜΕ καποδιστριακο και Παντειο??????ΕΕΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
grigiris91 και συ για αξιωματικων παs?Ποσα μορια εχειs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.nick

Νεοφερμένος

Ο Nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εκτος απο βιολογια Κρητης σκεφτεσαι κατι αλλο ή καλυτερα εχεις δηλωσει κατι αλλο;;

Έχω δηλώσει και πολλά άλλα αλλά αυτό θέλω κυρίως. Από ότι κατάλαβα όμως θεωρείς ότι θα ανέβει ε? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
τι λετε για ΜΜΕ καποδιστριακο και Παντειο??????ΕΕΕ???
Ποσα μορια εχεις;;
-----------------------------------------
Έχω δηλώσει και πολλά άλλα αλλά αυτό θέλω κυρίως. Από ότι κατάλαβα όμως θεωρείς ότι θα ανέβει ε? :'(

Ειναι λιγο δυσκολο... τιποτα ομως δεν ειναι σιγουρο;)
Εχεις δηλωσει μηπως Μοριακης Βιολογιας & Γενετικης Θρακης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.nick

Νεοφερμένος

Ο Nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ειναι λιγο δυσκολο... τιποτα ομως δεν ειναι σιγουρο;)
Εχεις δηλωσει μηπως Μοριακης Βιολογιας & Γενετικης Θρακης;[/quote]

Ναι το έχω δηλώσει αλλά δεν με ενδιαφέρει γιατί οι δυνατότητες για επαγγελματική αποκατάσταση είναι περιορισμένες. Αμέσως μετά έχω Νοσηλευτική ΑΕΙ Αθήνα. Το πιάνω άνετα. Θα δούμε. Μακάρι να πάω Κρήτη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top