Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Παιδια καμια εκτιμηση για πολ.μηχανικων πατρας και βολου???
πατρα 18500-18800
βολος πανω απο 18500 δν πιστευω να παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Που πιστεύεται ότι θα φτάσει η οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στο Μακεδονίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
:) δηλωσα κοζανη διοτι υπαρχει δυνατοτητα μεταγραφεις στο τμημα μ.μ αθηνας!!με ενδιεφεραν και οι πολιτικοι μηχανικοι αλλα ουτε κατα διανοια δεν τους πιανω γιαυτο δεν τους δηλωσα.επομενη επιλογη μου ειναι χημικοι μηχανικοι πατρας ...πιο πιθανο να περασω εκει.παντως μην εχεις ανχος ...εισαι μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για ναυτιλιακα πειραια τι πιστευετε; ειμαι 200 μορια πανω. επισης για δημοσιας διοικησης παντειου; ειμαι 150 μορια επανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
για ναυτιλιακα πειραια τι πιστευετε; ειμαι 200 μορια πανω. επισης για δημοσιας διοικησης παντειου; ειμαι 150 μορια επανω.
Η δημοσια διοικηση επειδη ειναι κοινο τμημα με το 5ο πεδιο και επειδη ειναι στην Αθηνα(φαινεται οτι αποτελει βασικο κριτηριο επιλογης των υποψηφιων οι σχολες που βρισκεται κοντα στη μονιμη κατοικια ) ισως ανεβει λιγο περισσοτερο ...
με καθε επιφυλαξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδια, με 18921 πως το βλεπετε για ιατρικη Αλεξανδρουπολης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδια, με 18921 πως το βλεπετε για ιατρικη Αλεξανδρουπολης???

Δυσκολα τα πραγματα φετος για το 3ο πεδιο (βλεπει υπαρχουν 499 περισσοτεροι αριστουχοι απο περσι...).Παντως εγω πιστευω οτι θα σε καμαρωσουμε φοιτητη ιατρικης στην Αλεξανδρουπολη!!!:D:no1: 18921 μορια ειναι αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
σπο περσι το 20%

Το 25. Απλα απο το 2008 το ανωτατο ποσο επιδοτησης μειωθηκε απο 500 σε 400 ευρώ. Εννοειται οτι το υπολοιπο το βαζεις απ'την τσεπη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για το κουραγιο!!!!!!!!!!!!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η δημοσια διοικηση επειδη ειναι κοινο τμημα με το 5ο πεδιο και επειδη ειναι στην Αθηνα(φαινεται οτι αποτελει βασικο κριτηριο επιλογης των υποψηφιων οι σχολες που βρισκεται κοντα στη μονιμη κατοικια ) ισως ανεβει λιγο περισσοτερο ...
με καθε επιφυλαξη

και ναυτιλιακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ναυτιλιακων σπουδων φανταζομαι. Στο ΠΑΠΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ναυτιλιακων σπουδων φανταζομαι. Στο ΠΑΠΕΙ.

Μαλλον αυτο θα εννοει!Εκτος και αν θελει Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών
Υπηρεσιών Αιγαίου:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
:) δηλωσα κοζανη διοτι υπαρχει δυνατοτητα μεταγραφεις στο τμημα μ.μ αθηνας!!με ενδιεφεραν και οι πολιτικοι μηχανικοι αλλα ουτε κατα διανοια δεν τους πιανω γιαυτο δεν τους δηλωσα.επομενη επιλογη μου ειναι χημικοι μηχανικοι πατρας ...πιο πιθανο να περασω εκει.παντως μην εχεις ανχος ...εισαι μεσα!
κ εγω πολιτικων μηχανικων ηθελα αλλα απο την ξανθη ειμαι -290...:jumpy:
αν πας πατρα θα παρεις μεταγραφη για αθηνα η θα μεινεις πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα και μια προβλεψη για το δετ της ασοεε...εχω 18.605 και περυσι ηθελε 18.265...ειδικα απο τον statistikos αν πιστευει κατι για τη βαση του συγκεκριμενου τμηματος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ρε γμτ η καθημερινή δίνει 17.910 την βάση των ΗΜΜΥ στην Ξάνθη και εγώ έχω 17866...τι θα κάνω ρε παιδιά.?θα τρελαθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ρε γμτ η καθημερινή δίνει 17.910 την βάση των ΗΜΜΥ στην Ξάνθη και εγώ έχω 17866...τι θα κάνω ρε παιδιά.?θα τρελαθώ...


Υπομονή κάνε μέχρι να βγουν οι βάσεις, οι εφημερίδες πολλά θα γράψουν μέχρι τότε! Υπομονή και να ελπίζεις για το καλύτερο!
Καλή τύχη!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Υπομονή κάνε μέχρι να βγουν οι βάσεις, οι εφημερίδες πολλά θα γράψουν μέχρι τότε! Υπομονή και να ελπίζεις για το καλύτερο!
Καλή τύχη!:no1:
Απλά είναι η μόνη σχολή που με ενδιαφέρει και ενώ θα μπορούσα να είμαι άνετα εκεί πληρώνω μία βλακεία των μαθηματικών....Πάντως σε ευχαριστώ πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα και μια προβλεψη για το δετ της ασοεε...εχω 18.605 και περυσι ηθελε 18.265...ειδικα απο τον statistikos αν πιστευει κατι για τη βαση του συγκεκριμενου τμηματος....

Από ότι βλέπεις και εσύ εδώ, το δηλώνουν πολλοί καλοί μαθητές το τμήμα. Θεωρώ πως πολύ δύσκολα θα πέσει κάτω από το 18,5. Τώρα λογικά εσύ ή θα είσαι από τους τελευταίους που θα μπουν ή θα το χάσεις για πολύ λίγο. Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fasok

Νεοφερμένος

Ο fasok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε γμτ η καθημερινή δίνει 17.910 την βάση των ΗΜΜΥ στην Ξάνθη και εγώ έχω 17866...τι θα κάνω ρε παιδιά.?θα τρελαθώ...

Πρόσεξε με την εν λόγω σχολή. Θα φας τα μούτρα σου. Πολλοί μπήκαν και δε βλέπουν την ώρα να φύγουν με το 10%. Μην τρελαθείς κιόλας αν δεν περάσεις, άλλοι δεν αντέχουν εκεί μέσα που είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top