Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μηχανολογων μηχανικων στην πατρα.....εχω σχεδον τα ιδια με τα περυσινα αλλα κ να μν τν πιασω περνω μεταγραφη....το χαμηλοτερο ειναι στην κοζανη ειμαι +650 απο αυτο....οποτε με βλεπω πατρα!!!
αντε καλη επιτυχια αδερφε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Γεια σε ολους. :bye:εχω βγαλει 17.873 και δηλωσα στο μηχανογραφικο μου ως πρωτη επιλογη τη φιλολογια θεσσαλονικης. Λετε απο 17464 να ανεβει πανω απο 409 μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παιδια θα τρελαθω.η καθημερινη λεει οτι η ναυπηγων θα ειναι στα 18760.τα νεα λενε οτι οι σχολεσ ανω του 18 του 4ου πεδιου θα ανεβουν απο 300 εωσ 600 μορια.ημαρτον δηλ...ποτε θα ησυχασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ρε παιδια εβγαλα 16800 στο 3ο...βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων στα γιαννενα το πιανω?περυσι ειχε 15975......



το πιανεις!!!!
α ρε γιαννεναρα!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ΜΜΕ καποδιστριακο τι λετε παιδια?Πως θα κυμανθουν οι βασεις??
-----------------------------------------
+ΜΜΕ παντειο....ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αχ και βαχ ρε νικο!και εσυ μηχανολογους κοζανης δηλωσες...:Pθα μου φας τι θεση...βασικα οχι μονο εσυ αλλα και οσοι εχουν βγαλει πανω απο 17374 μορια:'(α!και εγω μια απο τα ιδια!19,1 εκθεση,18,3 φυσικη,20 μαθηματικα γενικης παιδειας,16,8 αοδε,14,7 αναπτυξη εφαρμογων,10 εκθεση!
-----------------------------------------
*19,1 μαθηματικα κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Την καλησπερα μου παιδια!! Εχω μια απορια και θελω μια οσο το δυνατον λογικη και συγκρατημενη απαντηση... Κοιταζοντας την κλιμακωση του ΓΒΠ για το 2009 και συγκρονοντας την με την αντιστοιχη του 2008, διαπιστωσα οτι στη θεωρητικη κατευθυνση στις βαθμολογιες μεταξυ 16 και 20, οι διαφορες ειναι απειροελαχιστες!! Με λιγα λογια οι αριστουχοι ειναι σχεδον τοσοι, οσοι και περυσι... Και τωρα η απορια μου: Ενας φιλος μου εχει σαν πρωτη επιλογη την ψυχολογια στο ρεθυμνο, η βαση για το 2008 ηταν 16905, και εκεινος εχει μολις 91 μορια παραπανω 16996!! Υπαρχει καμια περιπτωση να περασει?? Εγω παντως δεν το θεωρω και τοσο απιθανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idem

Νεοφερμένος

Η Idem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ που έχω πάνω από την περσυνή βάση της Φιλολογίας Θεσσαλονίκης 297 μόρια τι ελπίδες έχω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kypselioths

Νεοφερμένος

Ο kypselioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παιδια θα τρελαθω.η καθημερινη λεει οτι η ναυπηγων θα ειναι στα 18760.τα νεα λενε οτι οι σχολεσ ανω του 18 του 4ου πεδιου θα ανεβουν απο 300 εωσ 600 μορια.ημαρτον δηλ...ποτε θα ησυχασουμε?

αντε να δουμε αδερφε μου.. κ εγω για εκει κ μονο παω ,εχω 18912 (+432). την ειχα κ για σιγουρη οταν τη δηλωνα αλλα με τοσα που ακουω αρχιζω να αμφιβαλλω. καλη μας τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marcos2177

Νεοφερμένος

Ο Marcos2177 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
...Υπομονήήήήή.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε παιδια δεν ειναι αναγκη ν αγχωνεστε για κατι που οταν ερθει η ωρα του θα συμβει...το να θελετε μια πρωτη εκτιμηση απο καποιους που εμπεριστατωμένα μπορουν να σας δωσουν καποιες εκτιμησεις το καταλαβαινω και ειναι απολυτως λογικο,το να αγχωνεστε για τις βασεις το βρισκω υπερβολικο οπως υπερβολικο το βρισκω καποιοι ασχετοι να καθοριζουν τις βασεις και να φερονται με κομπασμο απογοητευοντας ολους εσας..
μην χαλατε το καλοκαιρι σας,ξερω οτι καποιοι απο εσας θελετε πολυ ορισμενες σχολες αλλα με το αγχωνεστε μονο την ωρα σας χαλατε καθως οι βασεις ανακοινωνονται στα τελη αυγουστου,και οχι στις εφημεριδες και στα φορουμ πολλους μηνες πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Την καλησπερα μου παιδια!! Εχω μια απορια και θελω μια οσο το δυνατον λογικη και συγκρατημενη απαντηση... Κοιταζοντας την κλιμακωση του ΓΒΠ για το 2009 και συγκρονοντας την με την αντιστοιχη του 2008, διαπιστωσα οτι στη θεωρητικη κατευθυνση στις βαθμολογιες μεταξυ 16 και 20, οι διαφορες ειναι απειροελαχιστες!! Με λιγα λογια οι αριστουχοι ειναι σχεδον τοσοι, οσοι και περυσι... Και τωρα η απορια μου: Ενας φιλος μου εχει σαν πρωτη επιλογη την ψυχολογια στο ρεθυμνο, η βαση για το 2008 ηταν 16905, και εκεινος εχει μολις 91 μορια παραπανω 16996!! Υπαρχει καμια περιπτωση να περασει?? Εγω παντως δεν το θεωρω και τοσο απιθανο...[/quote]





Ουτε και γω:)Γενικα για το 1ο πεδιο δεν θα υπαρξουν(νομιζω...)ανατροπες ουτε τεραστια ανοδο οπως περσι.Φετος ειναι η σειρα...!? των υπολοιπων πεδιων να ζησουν κατι αντιστοιχο με αυτο που βιωσε το 1ο πεδιο περσι!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.nick

Νεοφερμένος

Ο Nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά για το βιολογικό Κρήτης τι λέτε? Θα ανέβει σίγουρα, αλλά πάνω από 160 μόρια? Έχω 17805 μόρια και την πιάνω με περσυνές βάσεις. Εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδιά για το βιολογικό Κρήτης τι λέτε? Θα ανέβει σίγουρα, αλλά πάνω από 160 μόρια? Έχω 17805 μόρια και την πιάνω με περσυνές βάσεις. Εσείς τι λέτε?

Εκτος απο βιολογια Κρητης σκεφτεσαι κατι αλλο ή καλυτερα εχεις δηλωσει κατι αλλο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
αχ και βαχ ρε νικο!και εσυ μηχανολογους κοζανης δηλωσες...:Pθα μου φας τι θεση...βασικα οχι μονο εσυ αλλα και οσοι εχουν βγαλει πανω απο 17374 μορια:'(α!και εγω μια απο τα ιδια!19,1 εκθεση,18,3 φυσικη,20 μαθηματικα γενικης παιδειας,16,8 αοδε,14,7 αναπτυξη εφαρμογων,10 εκθεση!
-----------------------------------------
*19,1 μαθηματικα κατευθυνσης
εγω 18,7 μαθηματικα κατ. 19,1 φυσικη 20 μαθηματικα γεν. 15 αοδε 17,3 αεππ 13,4 εκθεση κ 18,7 αοθ....σχεδον ιδιους βαθμους εχουμε ....17800 στο 5ο που δεν με ενδιαφερει κ 17736 4ο...μακαρι να περασουμε κ οι δυο....εγω το θελω για να παρω μεταγραφη εσυ αν περασεις θα πας κοζανη???
παντως πιστευω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες....δεν εχει ζητηση...οι περισσοτεροι για τη μεταγραφη πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μηπως ξερει κανενας για ημτυ? Η περσινη βαση ηταν 18110....με 18602 την πιανω την σχολη ή :nono: ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
με 18.744 πως το κοβετε για βιολογια αθηνας????
περσινη βαση 18.331
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
χμμμμ....τι να σου πω...και εγω στην ιδια κατασταση βρισκομαι , με αυτα που ακουω εχω τρομαξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lethin1

Νεοφερμένος

Ο Lethin1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια καμια εκτιμηση για πολ.μηχανικων πατρας και βολου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top