Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dam

Νεοφερμένος

Ο dam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δηλαδη με 17419 να μην ονειρευομαι μηχανολογουσ κοζανης.......στην καθημερινη το δινουν 17390
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Δηλαδη με 17419 να μην ονειρευομαι μηχανολογουσ κοζανης.......στην καθημερινη το δινουν 17390
συγγνωμη θ μπορουσες να μ πεις στην καθημερινη την βαση της νομικης θρακης ποσο τη δινει;;;:)
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kypselioths

Νεοφερμένος

Ο kypselioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παλικαρια η ναυπηγων μηχανολογων μηχανικων ποσο τη κοβετε να ανεβαινει? εχω 432 μορια παραπανω κ πανω που την σκεφτομουν για σιγουρη ο κατσικας δινει μεχρι ~600 πανω, 19000 δηλαδη... μα να φτασει τοσο η ναυπηγων!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dam

Νεοφερμένος

Ο dam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγγνωμη θ μπορουσες να μ πεις στην καθημερινη την βαση της νομικης θρακης ποσο τη δινει;;;:)
ευχαριστω


18350
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τις βασεις που δινει η Καθημερινη και ο Κατσικας που μπορω να τις δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/graph/28-06-09/s29.pdf
νομιζω οτι αυτες ειναι οι εκτιμησεις της καθημερινης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
κανενα καινουριο αρθρο μηπως ξερετε αν υπαρχει???
κι αν ναι μπορειτε να δωσετε το συνδεσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
κανενα καινουριο αρθρο μηπως ξερετε αν υπαρχει???
κι αν ναι μπορειτε να δωσετε το συνδεσμο?

https://www.madata.gr/index.php/epika...ial/39814.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..ποια ειναι η γνωμη σας για τις σχολες φυσικοθεραπεας?η θεσσαλονικη ειχε το 2008 15,582 και στην λαμια 14,360 εγω εχω 15,360....πως το κοβετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..ποια ειναι η γνωμη σας για τις σχολες φυσικοθεραπεας?η θεσσαλονικη ειχε το 2008 15,582 και στην λαμια 14,360 εγω εχω 15,360....πως το κοβετε?
λαμια 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
σιγουρο σε βλεπω μακαρι...και τριτη σχολη εχω τεφαα θεσσαλονικης και ειμαι 611 πανω..οποτε αν γινει κανα τρελο με λαμια,πως το βλεπεις για τεφαα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STATHIS

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οι προβλεψεις τις καθημερινης για τις στρατιωτικες νομιζω ειναι λανθασμενες.Δεν λαμβανουν υποψιν τους τον διπλασιασμο των εισακτεων και στην γενικη σειρα και στην ειδικη κατηγορια απο τα σωματα της ΣΣΕ μεχρι και της ΣΜΑ δινουν την υψηλοτερη βαση των τελευταιων ετων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
σιγουρο σε βλεπω μακαρι...και τριτη σχολη εχω τεφαα θεσσαλονικης και ειμαι 611 πανω..οποτε αν γινει κανα τρελο με λαμια,πως το βλεπεις για τεφαα?
καλη φαση ειναι αν σ αρεσει κιολας....μην ακους αυτα π λενε για επαγγελματικη αποκατασταση....ο θειος μ απο τεφαα εκανε ενα μεταπτυχιακο κ τωρα ειναι στην αγγλια διδακτορας σε τμημα αθλητικης βιολογιας....παντως αν περασεις λαμια να ξερεις ειναι πολυ ωραια πολυ με καλο (απο αποψη νοοτροπιας)κ πολυ κοσμο....πριν κανενα μηνα ειχα παει απο εκει...παρα πολυ ωραια!!!
-----------------------------------------
Οι προβλεψεις τις καθημερινης για τις στρατιωτικες νομιζω ειναι λανθασμενες.Δεν λαμβανουν υποψιν τους τον διπλασιασμο των εισακτεων και στην γενικη σειρα και στην ειδικη κατηγορια απο τα σωματα της ΣΣΕ μεχρι και της ΣΜΑ δινουν την υψηλοτερη βαση των τελευταιων ετων!!!!
ναι μωρε το μονο π κοιτανε ειναι βαθμολογιες κ πετανε οτι τους ερθει στο μυαλο ατεκμηριωτα....μονο οταν βγγουν οι βασεις θα δεις ....τωρα ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
καλη φαση ειναι αν σ αρεσει κιολας....μην ακους αυτα π λενε για επαγγελματικη αποκατασταση....ο θειος μ απο τεφαα εκανε ενα μεταπτυχιακο κ τωρα ειναι στην αγγλια διδακτορας σε τμημα αθλητικης βιολογιας....παντως αν περασεις λαμια να ξερεις ειναι πολυ ωραια πολυ με καλο (απο αποψη νοοτροπιας)κ πολυ κοσμο....πριν κανενα μηνα ειχα παει απο εκει...παρα πολυ ωραια!!!
και εγω τα ιδια εχω ακουσει για λαμια....και για τεφαα θεσσαλονικης πιστευεις οτι 8α ειμαι μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
και εγω τα ιδια εχω ακουσει για λαμια....και για τεφαα θεσσαλονικης πιστευεις οτι 8α ειμαι μεσα?
τι να σ πω τωρα δεν ειμαι μαντης...ολοι υποθεσεις κανουμε...παντως μην αγχωνεσαι η λαμια πανω απο 300 -400 δεν ανεβαινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια μπορει να μου πει κανεισ ποσο δινει η καθημερινη την αξ/κων αστυνομιασ γενικη σειρα επειδη η σελιδα δεν μου ανοιγει [ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τι να σ πω τωρα δεν ειμαι μαντης...ολοι υποθεσεις κανουμε...παντως μην αγχωνεσαι η λαμια πανω απο 300 -400 δεν ανεβαινει...
αντε να δουμε...τελη αυγουστου θα ξερουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ετσι vamos...για που λες εσυ?
μηχανολογων μηχανικων στην πατρα.....εχω σχεδον τα ιδια με τα περυσινα αλλα κ να μν τν πιασω περνω μεταγραφη....το χαμηλοτερο ειναι στην κοζανη ειμαι +650 απο αυτο....οποτε με βλεπω πατρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top