Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

baggos17

Νεοφερμένος

Ο baggos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ποια η αποψή σας για τις φιλολογίες θα ανεβούν πολυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:iagree:...δυστυχως..ναι....!! εξαρταται βεβαια απο το τι 8εωρεις πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια....πειτε μου καμια προβλεψη για φαρμακευτικη αθηνων...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια ενδιαφερεται φιλοσ. μηπωσ μπορειτε να πειτε καμια εκτιμηση για τεφα στην κομοτηνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Παιδια....πειτε μου καμια προβλεψη για φαρμακευτικη αθηνων...!!!!!

Ψηλά φίλε μου, τουλάχιστον 18.8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Με 18928 ειμαι μεσα???ΑΑ...και λοχρη ποσο???

Λόγω του βαθμού που έχεις είναι πολύ απλό όσο και πολύπλοκο το πράγμα. Μπορεί να περάσεις και στα 2, μπορεί και σε κανένα. Αν μου έλεγες 18.6 θα σου έλεγα σε κανένα. Αν μου έλεγες 19.1, θα σου έλεγα και στα δύο. Εκεί που είσαι 99% θα περάσεις σε τουλάχιστον 1 από τις δύο σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Λόγω του βαθμού που έχεις είναι πολύ απλό όσο και πολύπλοκο το πράγμα. Μπορεί να περάσεις και στα 2, μπορεί και σε κανένα. Αν μου έλεγες 18.6 θα σου έλεγα σε κανένα. Αν μου έλεγες 19.1, θα σου έλεγα και στα δύο. Εκεί που είσαι 99% θα περάσεις σε τουλάχιστον 1 από τις δύο σχολές.
Μακαρι να ειναι ενα απο τα 2..!!!!Αλλα και για τις 2 σχολες βαση πανω απο 18900 μου φαινεται υπερβολικη..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Μακαρι να ειναι ενα απο τα 2..!!!!Αλλα και για τις 2 σχολες βαση πανω απο 18900 μου φαινεται υπερβολικη..!!!!

Έχουμε πολλαπλάσιους αριστούχους σε θετική και τεχνολογική. Το ΟΠΑ, τα Πολυτεχνεία και τα ιατρικά θα απορροφήσουν το μεγαλύτερο κομμάτι αυτών. Φέτος όλα γίνονται. Πάντως και εγώ είμαι αισιόδοξος για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Έχουμε πολλαπλάσιους αριστούχους σε θετική και τεχνολογική. Το ΟΠΑ, τα Πολυτεχνεία και τα ιατρικά θα απορροφήσουν το μεγαλύτερο κομμάτι αυτών. Φέτος όλα γίνονται. Πάντως και εγώ είμαι αισιόδοξος για σένα.
Αααα...ευχαριστω πολυ....!!!!:)....Και εγω την μια ειμαι αισιοδοξος την αλλη οχι με ολα αυτα που ακουω......αντε παντως να περασει ο καιρος γιατι εγω προσωπικα δεν μπορω αλλο...!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZOI_

Νεοφερμένος

Η zoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Να σας πω για πολιτικούς μηχανικούς απθ δίνουν έως 19250 αλλά εγώ είμαι 30 μόρια κάτω. Τι πιστεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Να σας πω για πολιτικούς μηχανικούς απθ δίνουν έως 19250 αλλά εγώ είμαι 30 μόρια κάτω. Τι πιστεύετε?
99% μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχω 17.821 και εχω δηλωσει :

1ο Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων Πατρα (17.752)
2ο Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Η/Υ Ξανθη (17.665)
3ο Μηχανολογων Μηχανικων Βολο (17.618)
4ο Μηχανολογων Μηχανικων Κοζανη (17.189)
5ο Τμημα πληροφορικης στην Α.Σ.Ο.Ε. Αθηνα (16.687)

Που με βλεπετε να περναω ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εχω 17.821 και εχω δηλωσει :

1ο Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων Πατρα (17.752)
2ο Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Η/Υ Ξανθη (17.665)
3ο Μηχανολογων Μηχανικων Βολο (17.618)
4ο Μηχανολογων Μηχανικων Κοζανη (17.189)
5ο Τμημα πληροφορικης στην Α.Σ.Ο.Ε. Αθηνα (16.687)

Που με βλεπετε να περναω ???

Στο 5 σιγουρα,στο 4 κατα 90%,στα αλλα το πραγμα δυσκολευει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariniw

Νεοφερμένος

Η Mariniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν ξερω πια τι να πω!!

Η αδερφη μ εχει 19323 μορια και ειμαστε μες το αγχος για το αν 8α πιασει ΗΜΜΥ Αθηνα ή αν θα παει Πατρα!!!!
Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι θα φτασει πανω απο 19,300 ..δεν ειναι λογικο.
Θεωρω απιστευτα ανοητο οτι βγαζουν εκτιμησεις χωρις να ξερουν την πραγματικη κατασταση των βαθμολογιων, παιζοντας με την ψυχολογια ολοκληρων οικογενειων!!
Ειναι πολυ γελοιο δλδ εγω με 19171 να φοβαμαι μηπως δεν μπω ιατρικη!!
Τεσπα..
Ψυχραιμια και βλεπουμε!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Εχω 17.821 και εχω δηλωσει :

1ο Μηχανολογων και Αεροναυπηγων Μηχανικων Πατρα (17.752)
2ο Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Η/Υ Ξανθη (17.665)
3ο Μηχανολογων Μηχανικων Βολο (17.618)
4ο Μηχανολογων Μηχανικων Κοζανη (17.189)
5ο Τμημα πληροφορικης στην Α.Σ.Ο.Ε. Αθηνα (16.687)

Που με βλεπετε να περναω ???
πιστευω εισαι στον βολο αλλα αν πας πατρα θα ειμαστε μαζι... :D:no1:
καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
για Μ.Μ.Ε καποδιστριακο παντειο και θεσσαλονικη τι πιστευετεεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια με 18.605 θα μπω στο δετ του οπα τι πιστευετε; περυσι ειχε 18.265....Πανω που βρηκα τι μου αρεσει αγχωθηκα παλι....Μακαρι να ηταν σταθερες οι βασεις και να μην τις αλλαζαν καθε χρονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top