Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Οι ΗΜΜΥ της Κρήτης δεν είναι ηλεκτρολόγοι, είναι ηλεκτρονικοί μηχανικοί και μηχανικοί η/υ. Για αυτό δεν έχουν αντιστοιχία με τους ΗΜΜΥ απθ, εμπ, δπθ και ΗΜΤΥ πάτρας. Εντάσσονται δηλ. στους καθαρά μηχανικούς η/υ (πληροφορικής, δικτύων, τηλεπικοινωνιών κτλ όπως λέγονται αυτά τα τμήματα).
ακριβως...:no1:
-----------------------------------------
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/39814.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluelotus

Νεοφερμένος

Η Αντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια, γνωριζουμε περιπου ποτε βγαινουν οι βασεις???
Α! και κατι ακομα... Εχω αγχωθει υπερβολικα... Υπαρχει περιπτωση πιστευετε να ανεβει η βαση των αρχιτεκτονων ξανθης περισσοτερο απο 300 μορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε παιδια, γνωριζουμε περιπου ποτε βγαινουν οι βασεις???
Α! και κατι ακομα... Εχω αγχωθει υπερβολικα... Υπαρχει περιπτωση πιστευετε να ανεβει η βαση των αρχιτεκτονων ξανθης περισσοτερο απο 300 μορια???
γυρω στις 20 αυγουστου...μπ@ δεν νομιζς να ανεβει τοσο ...150 μορια το πολυ....300 αν ανεβει στο εμπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
μα καλα τι γινεται με αυτα τα παιδαγωγικα γιατι υπαρχει τετοια πορωση?ειλικρινα ρωταω γιατι γινεται αυτο?δηλαδη ο σημερινος νεος δεν εχει ονειρα για τη ζωη του?θελει να ζει στο δημοσιο δεν την καταλαβαινω αυτη τη νοοτροπια


Ρε rolling, το δημόσιο, και ειδικά ο δασκαλάκος, καλά λεφτά, λίγες ώρες δουλειάς, 3 μήνες το χρόνο διακοπές. Εγώ απλά πληροφορώ τα νέα παιδιά ότι η επαγγελματική απορρόφηση των δασκάλων όταν σταματήσει (λόγω του ότι θα έχουμε γεμίσει με νέους δασκαλούς), θα είναι πολύ δύσκολο να επιβιώσετε έξω διότι πρακτικά δεν θα γνωρίζετε τίποτα. Βεβαίως για έναν που θέλει να βολευτεί, προς το παρόν, είναι μια πολύ καλή λύση, γι'αυτό και επιλέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluelotus

Νεοφερμένος

Η Αντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ουυυυφ... Πειτε μου τετοια...!!!! Ειμαι 300 μορια πανω απο της ξανθης αλλα φοβαμαι.. Ακουσα για τρελη ανοδο των πολυτεχνικων σχολων και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα... Μακαρι να μην ανεβει πααααααααρα πολυ.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ουυυυφ... Πειτε μου τετοια...!!!! Ειμαι 300 μορια πανω απο της ξανθης αλλα φοβαμαι.. Ακουσα για τρελη ανοδο των πολυτεχνικων σχολων και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα... Μακαρι να μην ανεβει πααααααααρα πολυ.... :'(
τρελη ανοδος θα υπαρξει(ετσι λενε) στα τμηματα των μεγαλων αστικων κεντρων ...επειδη ενας μεγαλος αριθμος υποψηφιων ειναι απο αθηνα θεσσαλονικη προτιμουν αν δεν πιασουν το τμημα επιλογης τους στην πολη τους να μεινουν στην πολη τους σε καποιο αλλο τμημα(πχ μαθηματικο) για οικονομικους λογους...οποτε ακομα κ αν υπαρξει ανοδος στις πολυτεχνικες δεν θα επηρεαστουν κ τοσο οι περιφερειακες(ξανθη βολος κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Οι σχολές που ανήκουν μόνο στο πρώτο πεδίο, δεν θα ανέβουν τραγικά, οπότε μείνετε ήσυχοι. Μάλιστα ορισμένες μπορεί ακόμα και να πέσουν. Αυξομειώσεις θα υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Θα γελάμε με τις βάσεις στο 3ο πεδίο. Θα φτάσουμε στο σημείο το 18.8 να μην φτάνει για φαρμακοποιός. Μου θυμίζει εμάς, το 2000. Όλες στο Θεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά για μηχανικών παραγωγής και δίοικησης στα Χανιά τι λέτε?Είμαι +336.Ήταν 15090 και εγώ έχω 15426.Δύσκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
για χημ.μηχανικους εμπ ο κατσικας λεει 18.200-18.550. εχω 18.316. τι πιθανοτητες εχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
για χημ.μηχανικους εμπ ο κατσικας λεει 18.200-18.550. εχω 18.316. τι πιθανοτητες εχω?

Φίλε μου διάβασε τι πόσταρες, και πες μου ποιος μπορεί να σου απαντήσει πέρα από το Θεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
για χημ.μηχανικους εμπ ο κατσικας λεει 18.200-18.550. εχω 18.316. τι πιθανοτητες εχω?
50-50
-----------------------------------------
Φίλε μου διάβασε τι πόσταρες, και πες μου ποιος μπορεί να σου απαντήσει πέρα από το Θεό.
Εγώ του απάντησα αλά Πυθία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Με 18928 πιανω φαρμακευτικη αθηνας??????αααα....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Οι σχολές που ανήκουν μόνο στο πρώτο πεδίο, δεν θα ανέβουν τραγικά, οπότε μείνετε ήσυχοι. Μάλιστα ορισμένες μπορεί ακόμα και να πέσουν. Αυξομειώσεις θα υπάρχουν.

Αυτό είναι σίγουρο;;; Από που το συμπεραίνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idem

Νεοφερμένος

Η Idem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πόσο υπολογίζεται περίπου η βαση της Φιλολογία της Θεσσαλονικης; Σίγουρα θα ανέβει, αλλά πόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μαγκες καμια εκτιμηση για την ειδικη κατηγορια πολυτεκνων της ΣΝΔ-ΜΑΧΙΜΟΙ.
Περυσι ειχε 16073 κι εγω εχω 16705.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Αυτό είναι σίγουρο;;; Από που το συμπεραίνεις;;;

Αφού σε κάθε κατηγορία στις υψηλές βαθμολογίες, οι υποψήφιοι είναι σχεδόν ίδιοι με πέρυσι...Άσε που όλοι οι καλοί Θεωρητικοί θα πέσουν με τα μούτρα σε Νομική, Δημοσιογραφία και παιδαγωγικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top