Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η νομικη Θρακης δε νομιζω να ξεπερασει τα 18350-18400 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
γεια σας παιδιαααααα, στο 5ο εχω βγαλει 10022 μορια( πολυ λιγα) αλλα θελω λογιστικη καβαλα...περσυ η βαση της ειχε 8853 λετε να ανεβει πολυ?????????????????????????????????????????????:'(:'(:'(;):'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
γεια σας παιδιαααααα, στο 5ο εχω βγαλει 10022 μορια( πολυ λιγα) αλλα θελω λογιστικη καβαλα...περσυ η βαση της ειχε 8853 λετε να ανεβει πολυ?????????????????????????????????????????????:'(:'(:'(;):'(:'(:'(:'(:'(

ναι θα ανεβει τοσο πολυ που δεν θα την πιασεις...προβλεπω οτι θα παει στα 11000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
γεια σας παιδιαααααα, στο 5ο εχω βγαλει 10022 μορια( πολυ λιγα) αλλα θελω λογιστικη καβαλα...περσυ η βαση της ειχε 8853 λετε να ανεβει πολυ?????????????????????????????????????????????:'(:'(:'(;):'(:'(:'(:'(:'(
μπα παιζει κ να πεσει...ποιος να τρεχει καβαλα....:P
αν δεν την πιασεις ελα πρεβεζα...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
δηλωσα και πρεβεζα....αλλα ποιος τρεχει πρεβεζα.......ελα θεσσαλονικη.........:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
δηλωσα και πρεβεζα....αλλα ποιος τρεχει πρεβεζα.......ελα θεσσαλονικη.........:P:P:P:P
πρεβεζα θα πας η πιανεις κ καμια αλλη...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
και εγω στ 5 πεδιο ειμαι και δυστυχως π θα στ πω αλλα ακουγεται κατα κυριο λογο οτι θ ανεβουν πολυ οι βασεις στ οικονομικα.....εγω εχω 18,700 αλλα φοβαμαι οτι δεν θ πιασω τ δετ.....διαφορετικα θ βρεθω θεσσαλονικη....αγαπημενη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια τωρα που εχουν συμπληρωθει και τα μηχανογραφικα τα τει του 5 πεδιου πως τα κοβετε?Εγω για το εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικη ενδιαφερομαι που περυσι ειχε 13756.Ποσο λετε να παει φετος?Εγω 14602 εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια τωρα που εχουν συμπληρωθει και τα μηχανογραφικα τα τει του 5 πεδιου πως τα κοβετε?Εγω για το εμποριας και διαφημισης θεσσαλονικη ενδιαφερομαι που περυσι ειχε 13756.Ποσο λετε να παει φετος?Εγω 14602 εχω.



θ τ πιασεις σιγουρα.....:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jeremypao

Νεοφερμένος

Ο Jeremy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια εβγαλα 16800 στο 3ο...βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων στα γιαννενα το πιανω?περυσι ειχε 15975......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ειμαι πολυ σιγουρος οτι την πιανεις δεν νομιζω να παει 16800 δεν ειναι και απο τις σχολες με μεγαλη ζητηση απο οσο ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Με 18933 πιανω λοχρη ασοεε?????Ελπιζω πω ναι...Ααα!Και φαρμακευτικη ποσο την κοβετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassiak6

Νεοφερμένος

Η vassiak6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά να σας ρωτησω....¨Εχω 400 μορια λιγότερα απο το μηχανικών παραγωγής και διοίκησης στα Χανιά...Υπάρχει περίπτωση να πέσει και να την πιάσω???????????Την θέλω πάρα πολυ αυτη τη σχολη.......:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Παιδιά να σας ρωτησω....¨Εχω 400 μορια λιγότερα απο το μηχανικών παραγωγής και διοίκησης στα Χανιά...Υπάρχει περίπτωση να πέσει και να την πιάσω???????????Την θέλω πάρα πολυ αυτη τη σχολη.......:'(:'(:'(:'(
vassiak6 αυτη η σχολη εχει αντιστοιχια με τους μηχανολογους μηχανικους της Αθηνας οσο αναφορα την μεταγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
vassiak6 αυτη η σχολη εχει αντιστοιχια με τους μηχανολογους μηχανικους της Αθηνας οσο αναφορα την μεταγραφη?
οχι εχει ομως τα δικαιωματα των μχανολογων μηχανικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε νικο ετσι ειδα νομιζω ειδα στην εγυκλιο.Οι ηλεκτρολογοι μηχανολο και μηχανικοι υπολογιστων στα Χανια αντιστοιχουν στο ΕΜΠ στην Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε νικο ετσι ειδα νομιζω ειδα στην εγυκλιο.Οι ηλεκτρολογοι μηχανολο και μηχανικοι υπολογιστων στα Χανια αντιστοιχουν στο ΕΜΠ στην Αθηνα?
οχι ρε το εχω ψαξει το ημμυ του εμπ αντιστοιχει με τα ημμυ απθ δπθ και το ημτυ της πατρας.....το ημμυ της κρητης με τα μηχανικων υπολογιστων πατρας ,σαμου ,κοζανης, και βολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
οχι ρε το εχω ψαξει το ημμυ του εμπ αντιστοιχει με τα ημμυ απθ δπθ και το ημτυ της πατρας.....το ημμυ της κρητης με τα μηχανικων υπολογιστων πατρας ,σαμου ,κοζανης, και βολου...

Οι ΗΜΜΥ της Κρήτης δεν είναι ηλεκτρολόγοι, είναι ηλεκτρονικοί μηχανικοί και μηχανικοί η/υ. Για αυτό δεν έχουν αντιστοιχία με τους ΗΜΜΥ απθ, εμπ, δπθ και ΗΜΤΥ πάτρας. Εντάσσονται δηλ. στους καθαρά μηχανικούς η/υ (πληροφορικής, δικτύων, τηλεπικοινωνιών κτλ όπως λέγονται αυτά τα τμήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top