Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα τους ανθρώπους που απλά βάζουν σχολές χωρίς να το θέλουν πραγματικά. Δηλαδή τι δουλειά έχει ένας Ηλεκτρολόγος μηχανικός και ένας Ναυπηγός δεν μπορώ να καταλάβω. Η αντίληψη να περάσω ΟΠΑ ή ΕΜΠ και όπου να ναι είναι πολύ χαζή. Αν δεν σας αρέσει αυτό που σπουδάζετε είναι δυστυχία.

Πιστεύω πως τουλάχιστον Ναυπηγούς έχεις σοβαρές πιθανότητες να περάσεις.

με 19+ δεν πας επαχια.. ως ναυπηγος εχω ολα τα δικαιωματα του μηχανολογου και με ενα δυνατο μεταπτυχιακο θα εχω ολοκληρωθει και θα ειμαι σε θεση να κανω ολα αυτα που θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ρε παιδια εχετε ακουσει τιποτα για την ψυχολογια 8εσαλονικησ΄΄΄;;;

αμα ανεβει παραπανω απο 600 την εχασα...και παω σιγουρα ρε8υμνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ρε παιδια εχετε ακουσει τιποτα για την ψυχολογια 8εσαλονικησ΄΄΄;;;

αμα ανεβει παραπανω απο 600 την εχασα...και παω σιγουρα ρε8υμνο...

το εθνος την υπολογιζει 17.680 με 18.220. λογικα το πολυ πολυ 18000 (375 μορια ανοδο) να παει... αρα σε κοβω μεσα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Εγω φιλε μου εχω 19085..εσυ?
φιλε δν παιζει να την χασεις...εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο....17736 ναι τα καταφερα να πεσω τοσο με 19,1 φυσικη κ 18,7 μαθ. κατ. κ μαθ γεν 20....ειδες π πεφτεις με το αοδε ευτυχως ειμαι δικαιουχος μεταγραφης κ μαλλον με βλεπω για το ημτυ η το μηχανολογων μηχανικων πατρα...πολιτικων ηθελα κ εγω....συγχαρητηρια!!!:D:D:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
έβγαλα 16.624 μόρια κ η ιστορία αρχαιολογία Αθήνας έχει 16.117. λέτε να την πιάνω?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
με ανεση. παιρνεις και laptop (το 25% των πρωτευσαντων καθε σχολης το δικαιουται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
με ανεση. παιρνεις και laptop (το 25% των πρωτευσαντων καθε σχολης το δικαιουται).
σπο περσι το 20%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά καμοιά πρόβλεψη για μηχανικών παραγωγής και δίοικησης στην Ξάνθη και στα Χανιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ρε σταματηστε να ρωτατε τετοια πραγματα και να ακουτε τον καθενα εδω μεσα για τις βασεις λες και ειναι ανθρωπος του υπουργειο ...
Σε ενα μηνα θα ξερουμε ... παντε καμια θαλασσιτσα και χαλαρωστε μεχρι τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
το εθνος την υπολογιζει 17.680 με 18.220. λογικα το πολυ πολυ 18000 (375 μορια ανοδο) να παει... αρα σε κοβω μεσα :no1:

αυτά για το έθνος που τα γράφει? σας παρακαλώ πείτε μου την σελίδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STATHIS

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια ΣΜΑ πως την βλεπετε φετος?Περνει διπλασιους απο περσυ και την περσινη την βαση την πιανω για 100 μορια .Ελπιζω οτι θα περασω.Εσεις τι πιστευετε εχω ελπιδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Παιδια ΣΜΑ πως την βλεπετε φετος?Περνει διπλασιους απο περσυ και την περσινη την βαση την πιανω για 100 μορια .Ελπιζω οτι θα περασω.Εσεις τι πιστευετε εχω ελπιδες?
΄Λογικά, ναι. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μηπωσ ξερει κανεισ καμια εκτιμηση για τη σχολη που προαναφερθηκε[σμα]
ποσο δηλαδει υπολογιζεται οτι θα παει[ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
μηπωσ ξερει κανεισ καμια εκτιμηση για τη σχολη που προαναφερθηκε[σμα]
ποσο δηλαδει υπολογιζεται οτι θα παει[ευχαριστω
Πιστευω για στρατιωτικες-αστυνομικες σχολες δεν μπορουμε να κανουμε προβλεψεις φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STATHIS

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γρηγορη εσυ πως τα πηγες?Γενικα στα προκαταρκτικα τεστ το επιπεδο πως ηταν?Εγω εδινα 10 Ιουλιου και μονο 5 ημασταν για την ΣΜΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οχι φιλε σταθη δεν θελω σμα απο απλη περιεργια ρωτησα
κατι ακομα μονο τοσοι ησασταν για σμα εχει πλακα οι αλλοι να ηταν για αστυνομια να τερλαθω τελοιωσ εεεεε ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φαρμακευτικη και λοχρη τι λετε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Καμιά πρόβλεψη για ΣΜΥ και αστυφυλάκων;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αυτά για το έθνος που τα γράφει? σας παρακαλώ πείτε μου την σελίδα....

κατ'αρχας ελπιζω ο πλυθηντικος να μην απευθυνετε σε μενα :P ειπαμε συνομηλικοι ειμαστε...

οσο για το εθνος, ειναι εκτιμησεις απο την 1η Ιουλιου

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11460&subid=2&tag=8667&pubid=4042935

στο λινκ αυτο, κατω κατω, δες το : οι τασεις για τις βασεις (1) (για τις σχολες Ψυχολογιας ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STATHIS

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οχι Γρηγορη οι περισσοτεροι για ΣΜΥ ηταν ,και δοκιμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top