Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παιδια καμια νεα προβλεψη βασεων απο καμμια εφημεριδα υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tourinio

Νεοφερμένος

Ο tourinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τι εκτιμήσεις είναι αυτές από το έθνος?
500 μόρια εύρος για τη βάση κάθε σχολής ξέρω να δώσω και γω κ μετά να το παίξω κ προφήτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ash_Pokemaster

Νεοφερμένος

Ο Ash_Pokemaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, οι φαρμακευτικές πού κυμαίνονται; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
δε νομιζω ο βολος να παει τοσο πανω...εγω πιστευω οτι το παιδαγωγικο βολου θα παει καπου στο 18800 το ανωτερο...

Ας παει μεχρι 18786! Τοτε θα ειμαι μια χαρα! Μα τετοια μεγαλη ανοδος δεν δικαιολογειται...τα θεματα φετος κυμαινονταν στα ιδια πλαισια με τα περσινα...Ποσο καλυτερα εγραψαν πια ολοι;;:jumpy: Να φανταστεις Παιδαγωγικο Θεσ/νικης το δινει 19400... Εχουμε ξεφυγει εντελως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πόσο λέτε να πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
'Εχω 19.485 στο 3ο πεδίο και δίνω στη ΣΣΑΣ 17-23. Βαθμολογικά πιστεύετε να περνάω γιατρούς ΣΣΑΣ, γιατί στις εκτιμήσεις είμαι πολύ οριακά.:) Δεύτερη επιλογή έχω οδοντιάτρους στη ΣΣΑΣ...
Έδινα και δεύτερη χρονιά και αυτό με αγχώνει περισσότερο...

Ελα παλικάρι μην αγχώνεσαι.. Εγώ έβγαλα 19424 και θέλω ιατρική ΣΣΑΣ. Έδωσα και τις προκαταρκτικές και τις πέρασα. Βασικά πιστεύω πως με τα μόρια σου είσαι μέσα εφόσον περάσεις και τις προκαταρκτικές. Εγώ βέβαια αν δεν μπω με την γενική σειρά έχω και την κατηγορία πολυτέκνων. Μην ανησυχείς από Σεπτέμβρη μας βλέπω ΣΣΑΣΙΤΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
https://www.ethnos.gr/article.asp?cat...&pubid=4384804#
ρε σεις συμφωνα με αυτα που γραφει εδω δε πιανω ουτε Λογοθεραπεια Καλαματας? Τι βλακειες ειναι αυτες? Καινουριο τει κ θα το φτασουν 14.400?:jumpy:
αλη αλη κ τρεις αλη τι μας περιμενει.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
https://www.ethnos.gr/article.asp?cat...&pubid=4384804#
ρε σεις συμφωνα με αυτα που γραφει εδω δε πιανω ουτε Λογοθεραπεια Καλαματας? Τι βλακειες ειναι αυτες? Καινουριο τει κ θα το φτασουν 14.400?:jumpy:
αλη αλη κ τρεις αλη τι μας περιμενει.....!

Δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία ότι είναι καινούργιο ΤΕΙ.Αν κάποιος ήθελε λογοθεραπεία θα δήλωνε και Καλαμάτα έστω και τρίτη επιλογή.Όπως και να χει θεωρώ ότι είναι λίγο τραβηγμένα.Κάτω από την λογοθεραπεία τι έχεις δηλώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία ότι είναι καινούργιο ΤΕΙ.Αν κάποιος ήθελε λογοθεραπεία θα δήλωνε και Καλαμάτα έστω και τρίτη επιλογή.Όπως και να χει θεωρώ ότι είναι λίγο τραβηγμένα.Κάτω από την λογοθεραπεία τι έχεις δηλώσει?
αν δε πιασω Καλαματα τοτε πιανω Ιστορικο αρχαιολογικο Ρεθυμνο....:(...θα με χασει η μανουλα μου...:(
Απλα λεω οτι σαν καινουριο τει γιατι να φτασει μεχρι κ τη βαση των Ιωαννινων.? αυτο
Εσυ τελικα που πιστευεις πως περνας, τι σχολη?:D

εχουμε καιρο να τα πουμε, χαθηκαμε μπρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
αν δε πιασω Καλαματα τοτε πιανω Ιστορικο αρχαιολογικο Ρεθυμνο....:(...θα με χασει η μανουλα μου...:(
Απλα λεω οτι σαν καινουριο τει γιατι να φτασει μεχρι κ τη βαση των Ιωαννινων.? αυτο
Εσυ τελικα που πιστευεις πως περνας, τι σχολη?:D

εχουμε καιρο να τα πουμε, χαθηκαμε μπρε:P

Λογικά πιάνεις Καλαμάτα και έχεις κάποιες ελπίδες και για Ιωάννινα .Δεν πιστεύω να ανεβούν και τόσο πολύ.

Σύμφωνα με τις προβλέψεις του Έθνους περνάω οριακά στην πρώτη μου επιλογή,Στατιστική.Αλλιώς Σάμο... :(

Εσύ χάθηκες!Εγώ κάθε βραδυ μέσα είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λογικά πιάνεις Καλαμάτα και έχεις κάποιες ελπίδες και για Ιωάννινα .Δεν πιστεύω να ανεβούν και τόσο πολύ.

Σύμφωνα με τις προβλέψεις του Έθνους περνάω οριακά στην πρώτη μου επιλογή,Στατιστική.Αλλιώς Σάμο... :(

Εσύ χάθηκες!Εγώ κάθε βραδυ μέσα είμαι. :P
κ εμενα μου αρεσει να μπαινω το βραδυ ρε γαμωτο αλλα τωρα απο εδω δε μπορω:'(.... κ δε ξερω κ ποτε θα ξανα μπω...
Αντε μακαρι να πιασεις τη πρωτη σου επιλογη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FFPAULPAO

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm

Εδώ θα βρείτε όλα όσα ψάχνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kenmei

Νεοφερμένος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σιγά και μην είναι καλή η πτώση... μήπως επειδή πέφτει η βάση ανεβαίνουν οι θέσεις σε σχολές? Κάθε χρόνο είναι και λιγότερες, σαν να μας λένε: "μην κουράζεστε, πάντε σε ιδιωτικά πανεπιστήμια, να τα πληρώνετε για να τρώμε εμείς και να πάρετε άχρηστο πτυχίο εσείς."...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariache22

Νεοφερμένος

Η mariache22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί με ενδιαφέρει να μάθω για το πως θα κινηθούν οι βάσεις των Στρατιωτικών Σχολών και ιδιαίτερα της ΣΣΑΣ Ιατρικής και της ΣΜΑ! Εάν έχει διαβάσει κάποιος κάτι παρακαλώ να μου το πει γιατί έχω πολύ αγωνία! Ευχαριστώ πολύ! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariache22

Νεοφερμένος

Η mariache22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχω ακριβώς τα ίδια μόρια με σένα! Οι εφημερίδες την δίνουν 19460.. Δεν νομίζω πως πρέπει να ανησυχούμε! Με τις προκαταρκτικές πώς τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ 19460..ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ!ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΕΣ?

Και εγώ μόλις το είδα δεν μου άρεσε γιατί έχω γνωστό με λίγο κάτω απο 19400 που θέλει πολύ ιατρικό.
Τέσπα εγώ αυτούς με τις εκτιμήσεις στις εφημερίδες τους έχω γραμμένους. Δίνει άνοδο στο οδοντιατρικό ΣΣΑΣ περίπου 400 μόρια. Έλεος δηλαδή - που άκουσε ότι ξαφνικά θα θέλουν όλοι να γίνουν οδοντίατροι στη ΣΣΑΣ?
:P Μου αρέσει που έβαζε και 18890 ή 19010.
Μάλλον προσπαθεί να τρομάξει κόσμο και να μπουν δικοί του όπως γίνεται συνήθως και ειδικά φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariache22

Νεοφερμένος

Η mariache22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ μόλις το είδα δεν μου άρεσε γιατί έχω γνωστό με λίγο κάτω απο 19400 που θέλει πολύ ιατρικό.
Τέσπα εγώ αυτούς με τις εκτιμήσεις στις εφημερίδες τους έχω γραμμένους. Δίνει άνοδο στο οδοντιατρικό ΣΣΑΣ περίπου 400 μόρια. Έλεος δηλαδή - που άκουσε ότι ξαφνικά θα θέλουν όλοι να γίνουν οδοντίατροι στη ΣΣΑΣ?
:P Μου αρέσει που έβαζε και 18890 ή 19010.
Μάλλον προσπαθεί να τρομάξει κόσμο και να μπουν δικοί του όπως γίνεται συνήθως και ειδικά φέτος...

χαχα..:Dεγω πιστευω πωσ για να το δινουν οι εφημεριδες 19460 θα παει πιο κατω ακομα..αλλα κανεις δεν ξερει..εγω μολις γυρισα απο θεσσαλονικη που εδινα τα προκαταρκτικα..καλη επιτυχια και σε σενα!περσυ δν ειχες μπει λογω μοριων?την οδοντιατρικη την δινουν ψηλα γιατι εχει λιγες θεσεις πιστευω.παντως εκει που εκανα το μηχανογραφικο μου μού ειπαν πως δεν βαζουν πολλοι πρωη προτιμηση σσασ ιατρικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
χαχα..:Dεγω πιστευω πωσ για να το δινουν οι εφημεριδες 19460 θα παει πιο κατω ακομα..αλλα κανεις δεν ξερει..εγω μολις γυρισα απο θεσσαλονικη που εδινα τα προκαταρκτικα..καλη επιτυχια και σε σενα!περσυ δν ειχες μπει λογω μοριων?την οδοντιατρικη την δινουν ψηλα γιατι εχει λιγες θεσεις πιστευω.παντως εκει που εκανα το μηχανογραφικο μου μού ειπαν πως δεν βαζουν πολλοι πρωη προτιμηση σσασ ιατρικο!

Πάντως στον νομό χαλκιδικής είμαστε 2-3 που θέλοθμε ιατρικη σσασ με λιγότερα μόρια από εσάς. Και στις προκαταρκτικές που πήγα δεν υπήρχαν πολλοί με μεγάλους βαθμούς 19300 και πάνω γύρω στους 4-5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
19400-1480 η ΣΣΑΣ ιατρική. Κάπου εκεί το κόβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtw

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
thanoskr σαν ν'ακουω τον εαυτο μου περσυ ειχα βγαλει 18227 μορια κι ηλπιζα να περασω κτηνιατρικη απθ τελικα ομως περασα καρδιτσα τα πηρα κι αποφασισα να ξαναδωσω για ν'αλλαξω πολη φετος φτανω κι ιατρικη ειχα μεγαλο διλημμα οταν πηρα τ'αποτελεσματα για το τι να δηλωσω αλλα τελικα την επελεξα το πιθανοτερο ειναι να φτανεις επειδη ποσο θ'ανεβει πια......αλλα αν δε τη φτασεις να θυμασαι καθε εμποδιο για καλο εγω παντως παρ'οτι τη πρωτη χρονια δε περασα εκει που ηθελα αυτο καταλαβα τωρα σκεφτομαι ευτυχως που δε περασα απθ τη πρωτη χρονια γιατι δε θα ξαναδινα και δε θα μου δινοταν η ευκαιρια για ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top