Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
φετος γιατι δεν εχει τοσο αναλυτικες προβλεψεις οσο το 2008;
Πχ δεν εχει αρχιτεκτονικες
Ps Τελικα με 19549 θα πιασω Αθηνα Ιατρικη τι λετε;
Και οχι rolin μην απαντησεις!:mad:

ανεβαζω σε 5 τις φετινες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπορεισ να πεισ [αλεκα] αν λεει κατι για αξ/κων αστυνομιασ γενικη σειρα γιατι δεν μου το ανοιγει [ευχαριστω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
18630 γενικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπορεισ να μου πεισ αν δινει και καποια αποκληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
voila

γρηγορη, δεν δινει καποια αποκλιση, εγω τουλαχιστον δεν ειδα κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • s29.rar
    4.4 MB · Εμφανίσεις: 256

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι:
Αν οι βάσεις σε σχολές όπως ιατρική φτάσουν στα ύψη φέτος, ξεπεράσουν ξερω 'γω τα 19500 μόρια, και του χρόνου οι επιτυχίες των μαθητών, κινηθούν σε λογικά πλαίσια, πόσο δύσκολο είναι να ξαναπέσουν?

Και ποια η διαφορά των κεντρικών σχολών από αυτές τις επαρχίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
να σε καλα ψιλοξεαγχωθηκα[πολλη ΨΙΛΟ ΟΜΩΣ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι:
Αν οι βάσεις σε σχολές όπως ιατρική φτάσουν στα ύψη φέτος, ξεπεράσουν ξερω 'γω τα 19500 μόρια, και του χρόνου οι επιτυχίες των μαθητών, κινηθούν σε λογικά πλαίσια, πόσο δύσκολο είναι να ξαναπέσουν?

Και ποια η διαφορά των κεντρικών σχολών από αυτές τις επαρχίας?

ζαμπαρακατρανεμια:P

λοιπον κουκλα, οσο ευκολα ανεβαινουν, τοσο ευκολα πεφτουν

ΕΣΕΙΣ καθοριζετε τις βασεις με το πως θα γραψετε. δεν εχει ανεβαινουν ευκολα, πεφτουν δυσκολα.

πχ, σε μια σχολη που εχει 90 εισακτεους με το 90% (δηλαδη παιρνει συνολικα 100 ατομα απο πανελληνιες) τα 90 ατομα με το μεγαλυτερο βαθμο που θα τη δηλωσουν θα μπουν. αν σε μια χρονια υπαρξουν γενικα χαμηλες επιδωσεις, λογικο ειναι ο τελευταιος να εχει λιγοτερα μορια σε σχεση με μια αλλη χρονια στην οποια μπηκαν ευκολα.

Η διαφορα των κεντρικων απο της επαρχιας, δεν ειναι σταθερη.
μην ακους διαφορους που λενε "η ιατρικη αθηνας απο τη θεσσαλονικη απεχει παντα 150 μορια" ελεος, αμα δεν ξερει τη διασπορα(σωστη ειναι η εκφραση?) των βαθμολογιων των υποψηφιων πως ειναι συνατον να βγαζει τετοια συμπερασματα?
πχ το 2007 το τμημα πολιτικων μηχ εμπ απο το αντιστοιχο της ξανθης ειχε διαφορα μολις 700 μορια ενω το 2008 η διαφορα αυτων των τμηματων ηταν 1000 μορια.

πολυ αγχωμενη σε βλεπω εσενα...μην ανησυχεις απο τωρα ρε....:):P:D
-----------------------------------------
να σε καλα ψιλοξεαγχωθηκα[πολλη ΨΙΛΟ ΟΜΩΣ]

ποσα μορια εχεις; μην το πολυ σκεφτεσαι ομως, οι βασεις σ αυτες τις σχολες που παιζουν επιπλεον εξετασεις κλπ δεν ειναι τοσο προβλεψιμες οσο οι υπολοιπες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
18743 βλεπω ομωσ οτι ο αμαργιανακησ το 2006 για τη σχολη που προειπα ειχε πεσει διανα [ε ασ πεσει και φετοσ μωρε][οσο για το μην το πολυ σκεφτεσε ειναι κατι που λεω και εγω στουσ αλλουσ αλλα δυστυχωσ δεν το τηρω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
καταλαβαινω...παντως ρε συ να σου πω, εισαι καπου 400 μορια πανω απο περσι, ποσο ν ανεβει πια αυτη η σχολη; :P:)

νομιζω πως θα μπεις, ακομα και τελευταιος θα μπεις!:D:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
πολυ αγχωμενη σε βλεπω εσενα...μην ανησυχεις απο τωρα ρε....:):P:D

Ου, από άγχος άλλο τίποτα... Ελπίζω να το ξεπεράσω.
Ευχαριστώ πάντως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
voila

γρηγορη, δεν δινει καποια αποκλιση, εγω τουλαχιστον δεν ειδα κατι τετοιο
Σε ευχαριστω πολύ αλεκα για τις συμβουλες και τις ευστοχες απαντησεις σου.
Είμαι βεβαιος οτι μιλω εξ'ονόματος όλων.
Αληθεια, αφου εισαι φοιτητρια γιατι ασχολείσαι με τα "δικά" μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtw

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το καλυτερο που εχεις να κανεις σ'αυτη τη περιπτωση ειναι το σταυρο σου γιατι αν η τελευταια ιατρικι ειναι 19500 μετα πολυ δυσκολα αλλαζει η κατασταση και τα πιο παλουκια να μπουν οι βασεις δυσκολα :down: εγω εδωσα δευτερη χρονια κι εβγαλα 19130 καταχαρηκα αλλα μετα ανακαλυψα οτι αλλοι τοσοι εβγαλαν σαν κι εμενα και τωρα δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα οι αριστουχοι μοιαζουν μ'ενα σμηνος απο μιγες που καθε χρονο γινεται πυκνοτερο:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
paganini666:P, εχω την αδερφη μου που δινει φετος
και δεν νομιζω πως ειμαι η μοναδικη φοιτητρια εδω μεσα που ασχολειται με τις βασεις:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ε καλα, κι εγω τυπικα φοιτητης ειμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
paganini666:P, εχω την αδερφη μου που δινει φετος
και δεν νομιζω πως ειμαι η μοναδικη φοιτητρια εδω μεσα που ασχολειται με τις βασεις:):D
αν εννοεις το rolin τοτε ειναι ενα πολυ κακο παραδειγμα...:P
Αλλα γενικα ένας φοιτητης,αν δεν ειναι απο καλοκαρδοσυνη, για να ασχοληθει μαυτα πρεπει να εχει καποιο κομπλεξ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εεεεεππππππ στα οοοπλα ποτε μωρε θα φτασουν οι ενδοξεσ στιγμεσ να ειμαι φοιτητησ και να κανω προβλεψεισ βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
αν εννοεις το rolin τοτε ειναι ενα πολυ κακο παραδειγμα...:P
Αλλα γενικα ένας φοιτητης,αν δεν ειναι απο καλοκαρδοσυνη, για να ασχοληθει μαυτα πρεπει να εχει καποιο κομπλεξ....

δεν μιλαω γι αυτον, για αλλους, οπως ο τοπικ σταρτερ...:)

αλλα ενταξει δεν ειναι απολυτο αυτο που λες, περι καλοκαρδοσυνης(:P) ή κομπλεξ, περσι που εδινα καλως η κακως εγω εψαχνα αρκετα ολο το καλοκαιρι το θεμα(ειχα απιστευτο αγχος, γι αυτο λεω και στους φετινους πως δεν αξιζει τοσο πολυ-μιλώντας εκ του ασφαλούς βεβαίως), με αποτελεσμα να χω εθιστει κατα καποιο τροπο πλεον!:P ποσο μαλλον οταν εχω και καποιον δικο μου που δινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω μετα το φετινο, προβλεπω οτι θα ασχολουμαι και του χρονου (αν δεν δωσω και τριτη :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
δεν μιλαω γι αυτον, για αλλους, οπως ο τοπικ σταρτερ...:)

αλλα ενταξει δεν ειναι απολυτο αυτο που λες, περι καλοκαρδοσυνης(:P) ή κομπλεξ, περσι που εδινα καλως η κακως εγω εψαχνα αρκετα ολο το καλοκαιρι το θεμα(ειχα απιστευτο αγχος, γι αυτο λεω και στους φετινους πως δεν αξιζει τοσο πολυ-μιλώντας εκ του ασφαλούς βεβαίως), με αποτελεσμα να χω εθιστει κατα καποιο τροπο πλεον!:P ποσο μαλλον οταν εχω και καποιον δικο μου που δινει...
Μα δεν ειπες οτι η αδερφη σου θα δηλωσει φυσικο με 19200 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top