Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οκ να σε καλα στατιστικοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
στατιστικε συμφωνεις οτι η ιατρικη αθηνας θα ειναι κοντα στα 19600?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
στατιστικε συμφωνεις οτι η ιατρικη αθηνας θα ειναι κοντα στα 19600?

Όταν έδινα εγώ, πρώτη χρονιά με το νέο σύστημα, η Ιατρική Αθήνας είχε 19600 και το ΥΜΜΗ είχε περίπου το ίδιο. Πιστεύω ότι φέτος θα πάει στο Θεό, η Ιατρική. Δεν έχω εικόνα τι γίνεται αναλυτικά πάνω από το 19, αλλά αυτό που λέω και κόβω το κεφάλι μου, είναι ότι όλες οι ιατρικές θα είναι πάνω από 19, με μια ίσως εξαίρεση για Αλεξανδρούπολη. Πάντως γενικά ναι, θα πάει πολύ ψηλά η Ιατρική Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Όταν έδινα εγώ, πρώτη χρονιά με το νέο σύστημα, η Ιατρική Αθήνας είχε 19600 και το ΥΜΜΗ είχε περίπου το ίδιο. Πιστεύω ότι φέτος θα πάει στο Θεό, η Ιατρική. Δεν έχω εικόνα τι γίνεται αναλυτικά πάνω από το 19, αλλά αυτό που λέω και κόβω το κεφάλι μου, είναι ότι όλες οι ιατρικές θα είναι πάνω από 19, με μια ίσως εξαίρεση για Αλεξανδρούπολη. Πάντως γενικά ναι, θα πάει πολύ ψηλά η Ιατρική Αθήνας.
πληροφοριακα σου λεω οτι φετος ηταν 1337 αριστουχοι ενω περσι 793 εννοω πανω απο 19 με αυτο το στοιχειο τι συμπαιραινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
πληροφοριακα σου λεω οτι φετος ηταν 1337 αριστουχοι ενω περσι 793 εννοω πανω απο 19 με αυτο το στοιχειο τι συμπαιραινεις?

Το ξέρω, αλλά αν είναι όλοι οι αριστούχοι στο 19.3; Τότε δεν πάει στο 19600. Γι'αυτό σου είπα δεν έχω εικόνα για πάνω από το 19, όπως ούτε και εσύ.Πάντως πολύ πιθανό να γίνει αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Το ξέρω, αλλά αν είναι όλοι οι αριστούχοι στο 19.3; Τότε δεν πάει στο 19600. Γι'αυτό σου είπα δεν έχω εικόνα για πάνω από το 19, όπως ούτε και εσύ.Πάντως πολύ πιθανό να γίνει αυτό που λες.
μπα δε νομιζω να ειναι στο 19.3 ολοι συνηθως παρατηρειται μια κατανομη ομοιομορφη στη βαθμολογια τουλαχιστον 300 θα εχουν πανω απο 19600 κατεμε και να φανταστεις οτι οι θεσεις ειναι μονο 144 αρα για πλακα μπορουν να βρεθουν τετοια ατομα να φανταστεις απο τη δικη μου την πολη ξερω ηδη 40 τετοια ατομα που θα βαλουν ιατρικη αθηνας και το λιγοτερο που εχουν ειναι 19560!!!!!!!!φαντασου τι σφαγη εχει να γινει.φαντασου δηλαδη σε ολη την ελλαδα τι γινεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
μπα δε νομιζω να ειναι στο 19.3 ολοι συνηθως παρατηρειται μια κατανομη ομοιομορφη στη βαθμολογια τουλαχιστον 300 θα εχουν πανω απο 19600 κατεμε και να φανταστεις οτι οι θεσεις ειναι μονο 144 αρα για πλακα μπορουν να βρεθουν τετοια ατομα να φανταστεις απο τη δικη μου την πολη ξερω ηδη 40 τετοια ατομα που θα βαλουν ιατρικη αθηνας και το λιγοτερο που εχουν ειναι 19560!!!!!!!!φαντασου τι σφαγη εχει να γινει.φαντασου δηλαδη σε ολη την ελλαδα τι γινεται:D

Συμφωνώ απόλυτα. Το ίδιο θα γίνει και στις πολύ περιζήτητες Οικονομικές σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα. Το ίδιο θα γίνει και στις πολύ περιζήτητες Οικονομικές σχολές.
ναι σιγουρα το τμημα της λογιστικης και χρηματοοικονομικης του οικονομικου πανεπιστημιου αθηνας τουλαχιστον 300 μορια πανω λογω των πολυ ευκολων θεματων αοθ και στατιστικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos17

Νεοφερμένος

Ο baggos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά ποια η γνώμη σας για την Νομική κομοτηνής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
οι νομικες 50-100 μορια πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
οι νομικες 50-100 μορια πανω

Rolling Stone το έχεις πιάσει το νόημα. Που σπουδάζεις; Ελαφρά άνοδο στις σχολές υψηλόβαθμες σχολές Θεωρητικής κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Rolling Stone το έχεις πιάσει το νόημα. Που σπουδάζεις; Ελαφρά άνοδο στις σχολές υψηλόβαθμες σχολές Θεωρητικής κατεύθυνσης.
στην ιατρικη εσυ τι εχεις σπουδασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
στην ιατρικη εσυ τι εχεις σπουδασει?

Ωραίος. Στατιστική ΟΠΑ εγώ. Κάποια στιγμή θα κάνεις Βιοστατιστική και επιδημιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδια!εβγαλα 18749 μορια στο 2-4 παιδιο και θελω να περασω ιπταμενος!εχω ομως ανησυχια γτ πιστευω πως θα εκτοξευτει η βαση!εσεις τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιτσας χρήστος

Νεοφερμένος

Ο λιτσας χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γεια σας παιδια!εβγαλα 18749 μορια στο 2-4 παιδιο και θελω να περασω ιπταμενος!εχω ομως ανησυχια γτ πιστευω πως θα εκτοξευτει η βαση!εσεις τι πιστευετε?

λογικα είσαι μέσα.δεν αριστεύσανε ολοι στα αυξημένης βαρύτητας.
-----------------------------------------
έχω 16614 για την σχολή αξιωματικών(μονο για αστυνιμικους)έχω καμια ελπίδα;.οι υποψήφιοι είναι 167 και μπαίνουν 78.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ωραίος. Στατιστική ΟΠΑ εγώ. Κάποια στιγμή θα κάνεις Βιοστατιστική και επιδημιολογία.
Καμια προβλεψη για φαρμακευτικη αθηνας και λογιστικη και χρηματοοικονομικη ασοεε????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Με 19215 λέτε να πιάσω ΗΜΜΥ ΕΜΠ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Με 19215 λέτε να πιάσω ΗΜΜΥ ΕΜΠ??

Μάλλον όχι φίλε μου. Λυπάμαι, αλλά δεν θέλω να σου πω βλακείες. Αν το πιάσεις , θα είναι οριακά που δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μάλλον όχι φίλε μου. Λυπάμαι, αλλά δεν θέλω να σου πω βλακείες. Αν το πιάσεις , θα είναι οριακά που δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα.
Και συ που το ξερεις?? Σταματιστε να λετε ποιος περναει και ποιος οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια αν μια σχολή παιρνει για πρώτη φορα τετραπλασιους υποψήφιους δηλαδη απο 18 που έπερνε περνει 78 και οι υποψήφιοι ειναι 167 δεν θα πέσει λογικά η βάση κατα πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top