Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ναι, αυτο της ειπα και εγω παραπανω αλλα μου λεει περα απο μετεγγραφες, ομογενεις και κυπριους
Δεν ξερω τι να πω...εμενα μια κοπελα που σπουδαζει στο παιδαγωγικο μου ειπε οτι απο τη σχολη τους ειπαν οτι αυτο γινεται κ πως το υπουργειο τους πιεζει για να δωσουν κ αλλες θεσεις. Μπορει να εκανε λαθος η κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και επαναλαμβανω....για 2 φορα..:D


please..............................:'(:'(:'(!!!!
Σημερα εχω κατα απογοητευτει......
με 14.336 μορια δε παιρνω Λογοθεραπεια στη Καλαματα??? Ειναι καινουρια σχολη κ δεν εχει ακομα βαση. Πειτε τη γνωμη σας please .....Δε θελω να πιασω καμια απο τις αλλες σχολες.......:'(:'(:'(

Οι άλλες λογοθεραπείες πόσο έχουν;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
την απολυτη πραγματικοτητα λεω ρε φιλε οτι θα ανεβουν 150-200 μορια δηλαδη τι να πω με τοσους αριστουχους οτι θα πεσουν?αν ειμαι καπου λαθος πες το μου :iagree:
τπτ..να τους αφησεις!!!!!δλδ τοσο σιγουρος εισαι και λες οτι θα παει τοσο...η οτι θα παει τοσο...!!!ασε να πουμε τις προβλεψεις....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οι άλλες λογοθεραπείες πόσο έχουν;;;;
Λογοθεραπεια Ηπειρου 14.235
Λογοθεραπεια Πατρας 15.002
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Λογοθεραπεια Ηπειρου 14.235
Λογοθεραπεια Πατρας 15.002

Σίγουρα την πιάνεις,το χαημηλότερο θα έχει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά... το ξαναλέω για να μην ξεχνιόμαστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σίγουρα την πιάνεις,το χαημηλότερο θα έχει ...
:( μη ξεχνας ομως οτι αυτα ειναι περσινα κ φετος δε γνωριζουμε που θα πανε οι βασεις αυτων των δυο σχολων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
:( μη ξεχνας ομως οτι αυτα ειναι περσινα κ φετος δε γνωριζουμε που θα πανε οι βασεις αυτων των δυο σχολων.
Το οτι δε γνωριζουμε που θα φτασουν οι βασεις (γενικοτερα) ειναι το μονο σιγουρο!
Παντως για λογοθεραπεια Καλαματας δεν μου φαινεται ακατορθωτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPEMPAKI

Νεοφερμένος

Η MPEMPAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Όντως δύσκολα θέματα στη Βιολογία, το 100 το έπιανες πολύ δύσκολα...


τι λεςκαλε που στη βιολογια ηταν δυσκολα τ θεματα πιο ευκολα δεν μπορουσαν να βαλουν....19,3 εγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
τι λεςκαλε που στη βιολογια ηταν δυσκολα τ θεματα πιο ευκολα δεν μπορουσαν να βαλουν....19,3 εγραψα...

Στη βιολογία κατ. κι εμένα για να πω την αλήθεια σχετικά εύκολα μου φάνηκαν (19,1 έγραψα).Το τελευταίο ερώτημα όμως (δηλ. το 4στ) έπαθα ένα σοκ όταν το είδα (προφανώς από εκεί μου έκοψαν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιτσας χρήστος

Νεοφερμένος

Ο λιτσας χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πειτε κατι ρε παιδια για στρατιωτικες και αστυνομικες....
.εχω 16614 μόρια για την σχολή αξιωματικων(μόνο για αστυνομικους) έχω έστω και μια μικρη ελπίδα; οι υποψήφιοι είναι 167 και μπαίνουν 78.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Mε 18787 ποσες πιθανοτητες εχω να πιασω παιδαγωγικο Βολου; Εχω απελπιστει με αυτα που διαβαζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Άστο, μην αδιαβάζεις ότι λένε, παίζουν κάποιοι με τα νεύρα μας... Περίμενε τις βάσεις... Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω σας προτεινω να το κλειδωσετε το θεμα γιατι το μονο που βγαινει απο ολο αυτο ειναι περισσοτερο αγχος!!!!....οτι ειναι να γινει θα γινει....καντε υπομονη μεχρι τον αυγουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εγω σας προτεινω να το κλειδωσετε το θεμα γιατι το μονο που βγαινει απο ολο αυτο ειναι περισσοτερο αγχος!!!!....οτι ειναι να γινει θα γινει....καντε υπομονη μεχρι τον αυγουστο!
Συμφωνώ! :no1:



Btw ας το κλείσει ο cris_90 για να αποκτήσει εμπειρία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Παιδιά, το έχω ποστάρει κι αλλού. Όσον αφορά τις υψηλόβαθμες σχολές και μόνο έχουμε τα εξής.

Αναλυτικά άνω του 17 έχουν γράψει περισσότεροι σε σχέση με το 2008:
300 Θεωρητικής
200 Θετικής
1700 Τεχνολογικής

Άνω του 18:
150 Θεωρητικής
500 Θετικής
1900 Τεχνολογικής

Γίνεται πανεύκολα αντιληπτό ότι σχολές που είχαν 17.5-18 βάση, πάνε σίγουρα στο 18 τουλάχιστον. Οι σχολές 16.5-17.5 θα ανέβουν σίγουρα, αλλά κανείς δεν μπορεί να ξέρει πόσο.

Καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγω σας προτεινω να το κλειδωσετε το θεμα γιατι το μονο που βγαινει απο ολο αυτο ειναι περισσοτερο αγχος!!!!....οτι ειναι να γινει θα γινει....καντε υπομονη μεχρι τον αυγουστο!

Ή πολύ απλά όποιος πιστεύει ότι αυτό του προκαλεί άγχος, μπορεί να μην το διαβάζει καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ή πολύ απλά όποιος πιστεύει ότι αυτό του προκαλεί άγχος, μπορεί να μην το διαβάζει καν.

Δεν πιστεύω, ότι πρέπει να πεθάνεις για το άγχος. Είναι σαν να έχεις δώσει ένα διαγώνισμα. Ξέρεις περίπου που είσαι, και απλά περιμένεις τον βαθμό. Στην τελική, μπορεί όποιος θέλει να ξαναδώσει, και τίποτα δεν κρίνεται για πάντα. Αν κάποιος έτσι μπακαλίστικα, προσθέσει 700 μόρια σε κάθε σχολή (τα οποία είναι πολλά) νομίζω ότι είναι υπερ-συντηριτικός και σίγουρα δεν θα περάσει σε παρακάτω σχολή από αυτή που του βγαίνει. Χαλαρά παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια αν εχετε καμια εκτιμηση για αξιωματικων αστυνομιασ θα χαιρομουν να την δω ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδια αν εχετε καμια εκτιμηση για αξιωματικων αστυνομιασ θα χαιρομουν να την δω ευχαριστω

Πιστεύω θα ανέβει λίγο, λόγω των 1100 περισσότερων αριστούχων (άνω του 19) της τεχνολογικής. Αλλά φαντάζομαι όχι τραγικά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top