Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ribos

Νεοφερμένος

Ο Ribos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω βγάλει 10047 μόρια σε 2ο και 4ο. Ενδιαφέρομαι για ηλεκτρολογία ΤΕΙ(όποιο να 'ναι) ή μηχανολογία ΤΕΙ (και πάλι όποιο να ναι επειδή μπορώ να πάρω μεταγραφή). Η χαμηλότερη βάση για Μηχανολογία πέρυσι ήταν 8466 στις Σέρρες, ενώ για Ηλεκτρολογία ήταν 8694 στη Λαμία. Πως το βλέπετε τις πιάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
στανταρ τις πιανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω βγάλει 10047 μόρια σε 2ο και 4ο. Ενδιαφέρομαι για ηλεκτρολογία ΤΕΙ(όποιο να 'ναι) ή μηχανολογία ΤΕΙ (και πάλι όποιο να ναι επειδή μπορώ να πάρω μεταγραφή). Η χαμηλότερη βάση για Μηχανολογία πέρυσι ήταν 8466 στις Σέρρες, ενώ για Ηλεκτρολογία ήταν 8694 στη Λαμία. Πως το βλέπετε τις πιάνω?

Χαλαρααααα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ρε rolingstones που το ξερεις??? σ αρεσει να παιζεις με τα νευρα των αλλων?

ο σεβασμος και η καλοπροεραιτη διαθεση πιστευω ειναι αρετες που δεν πρεπει να λειπουν ακομα και απο ενα φορουμ,σε παρακαλω δειξε λιγο σεβασμο στην αγωνια και στον κοπο μερικων παιδιων και μην εισαι απολυτος:mad:

Μάλλον η τελευταία Ιατρική θα έχει 18922 και για αυτό το λέει ;)
Ωραίο που είναι να παίζεις με τα νεύρα και τον πόνο των άλλων!!!
Λέω να το αρχίσω και εγώ μήπως μου φτιάξει τη διάθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά ποιές είναι οι προβλέψεις σας για κτηνιατρική α.π.θ. ?έχω συγκεντρώσει 18558 μόρια και αγχώνομαι για το αν θα την πιάσω με τόσα που ακούγονται για τις βάσεις...:(έχει γενικά ζήτηση σαν σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Θες κ εσύ Ιατρική εε?? Κα1 πρόβλεψη για Ιατρική Θεσσαλονίκης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω εχω κανει πολλες αναφορες στουσ διαχειριστες για ενα ατομο που κανει τον ξυπνιο και παιζει με τα νευρα μας.δυστυχως ομως δεν κανουν τιποτα.γιατι αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Περσι ποσο ειχε η Κτηνιατρικη Α.Π.Θ. ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
εγω εχω κανει πολλες αναφορες στουσ διαχειριστες για ενα ατομο που κανει τον ξυπνιο και παιζει με τα νευρα μας.δυστυχως ομως δεν κανουν τιποτα.γιατι αραγε?
να μαζεψουμε υπογραφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Περσι ποσο ειχε η Κτηνιατρικη Α.Π.Θ. ??

Η πεσρινή της βάση ήταν 18406 μόρια.Τα τελευταία χρόνια πάντως παρατηρείται μία ανοδική τάση της βάσης της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
απο 18406 να παει στα 18550 λιγο δυσκολο μου φαινεται
η ανοδος της βασης της σχολης αυτης ισως οφειλεται και στο οτι καθε χρονο μειωνονται ολο και περισσοτερο οι εισακτεοι (φετος παρεμειναν σταθεροι)
(δες στο www.mixanografiko.gr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
απο 18406 να παει στα 18550 λιγο δυσκολο μου φαινεται
η ανοδος της βασης της σχολης αυτης ισως οφειλεται και στο οτι καθε χρονο μειωνονται ολο και περισσοτερο οι εισακτεοι (φετος παρεμειναν σταθεροι)
(δες στο www.mixanografiko.gr)

μακάριιι.....:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Κ εγω πιστευω θα περασεις Κτηνιατρικη Α.Π.Θ.
Δεν εχει κ στην Καρδιτσα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ολοι γιατροι θελετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Κ εγω πιστευω θα περασεις Κτηνιατρικη Α.Π.Θ.
Δεν εχει κ στην Καρδιτσα??

Έχει και στην καρδίτσα,βέβαια,αλλά με τρομάζει η φοιτητική ζωή στην πόλη αυτή...:hmm:Στη Θεσσαλονίκη,εξάλλου,έχω και αρκετούς συγγενείς και σαν πόλη είναι κατά τη γνώμη μου εκπληκτική,οπότε την προτιμώ.Σου δίνει πολλές διεξόδους για ψυχαγωγία.+ότι η σχολή κτηνιατρικής στη θεσσαλονίκη είναι γνωστή στην Ευρώπη για το πολύ καλό της επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι είναι πιο δύσκολη από την Ιατρική. Για να πας στο τέταρτο έτος πρέπει να έχεις περάσει όλα τα μαθήματα ως το τρίτο. Ψάξ' το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γειας σας...:D
Που πιστευεται οτι θα παει η βαση στη σχολη φιλοσοφικων κ κοινωνικων σπουδων Κρητης? Περυσι ειχε 14.516. Λετε να ανεβει πανω απο 500 μορια? Θα ηθελα τη γνωμη σας.
aleka εσυ τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟ ΥΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΩΣ ΤΟ ΤΡΙΤΟ.ΨΑΞΤΟ.

τα προαπαιτουμενα υπαρχουν ακομα σ αυτη τη σχολη; νομιζω εχουν καταργηθει
θα ρωτησω φιλο μου και θα μαθω σιγουρα

Γειας σας...:D
Που πιστευεται οτι θα παει η βαση στη σχολη φιλοσοφικων κ κοινωνικων σπουδων Κρητης? Περυσι ειχε 14.516. Λετε να ανεβει πανω απο 500 μορια? Θα ηθελα τη γνωμη σας.
aleka εσυ τι λες?

πιστευω πως σιγουρα εισαι μεσα στη φιλοσοφικων και κοινωνικων σπουδων...
αν βεβαια δεν περασεις λογοθεραπεια γιατι εχεις καποιες πιθανοτητες να την πιασεις και αυτη τη σχολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟ ΥΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΩΣ ΤΟ ΤΡΙΤΟ.ΨΑΞΤΟ.

Σχετικά με τα μαθήματα κι εγώ έχω ακούσει ότι είναι δύσκολα,αλλά παρ'όλα αυτά αν περάσω στη σχολή θα τα παλέψω.Αν χρειαστεί να διαβάζω πολύ θα το κάνω.Σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών της σχολής,για να εγγραφεί ο φοιτητής κτηνιατρικής στο 4ο έτος θα πρέπει να έχει περάσει επιτυχώς τις εξετάσεις σε όλα τα μαθήματα των τεσσάρων πρώτων εξαμήνων,δηλαδή όλα τα μαθήματα των 2 πρώτων ετών. (για τα μαθήματα του 3ου έτους δεν αναφέρεται κάτι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μακαρι βρε aleka κ εγω τη λογοθεραπεια θελω να πιασω. Κ αυτη η σχολη των φιλοσοφικων κ κοινωνικων σπουδων πως σου φαινεται? Ξερεις αν ειναι καλη?
(αν περασω εκει θα παρω παλι μετεγγραφη :who:..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top