Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ειχε, ναι. Και στην τελικη, περα απο στατιστικα και αναλυσεις, νομιζω οτι δικαιουμαι τουλαχιστον να ελπιζω οτι θα μπω. :P

Δεν ειχε καμια τρελη αυξηση η Πατρα περυσι (παρολο που και περυσι αυξηθηκαν οι αριστουχοι, απλα ηταν κυριως στην περιοχη 18-19). Κατω απο 20 μορια...

Ναι,ρε κανε τη δουλεια σου:P
Και τα 20 μορια ναι ειναι στο πλαισιο της ισορροπιας

aleka συζητάμε εδώ.Καμία επιθετικότητα.Και άν τα περισσότερα παιδιά του ischool δεν ήταν αυτά που είναι με τους τόσους προβληματισμούς δεν θα έκανα τον κόπο να μπαίνω να χαλάω την ώρα μου.
Σκέψεις κάνουμε, γιατί πιστεύω ότι όλοι θέλουμε μιά καλύτερη Παιδεία που θα λύνει προβλήματα.

Γιατί στην παράθεση που έκανες(μήνυμα #1642) δεν άφησες και την τελευταία πρόταση?Ήταν όλο το ζουμί.Γιατί αποκόπτοντάς την δείχνει το κείμενό μου επιθετικό.:)

Δεν την απεκοψα επιτηδες. Απλως εσεις επεξεργαστηκατε το κειμενο σας και την προσθεσατε αφου πατησα το "παραθεση". Θα το προσθεσω αμεσως
Απλως μου φανηκε καπως επιθετικο οταν αναφερατε το "αν εσυ εχεις λυσει το οικονομικο σου προβλημα..." και το "οσοι σκεφτονται σαν εσενα..". Με συγχωρειτε αν παρερμηνευσα τα λεγομενα σας. Απλως την αποψη μου ειπα, πως δηλαδη δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο γιατι συν τοις αλλοις μπαινει και η παραμετρος νοοτροπια στη μεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ναι,ρε κανε τη δουλεια σου:P
Και τα 20 μορια ναι ειναι στο πλαισιο της ισορροπιας



Δεν την απεκοψα επιτηδες. Απλως εσεις επεξεργαστηκατε το κειμενο σας και την προσθεσατε αφου πατησα το "παραθεση". Θα το προσθεσω αμεσως
Απλως μου φανηκε καπως επιθετικο οταν αναφερατε το "αν εσυ εχεις λυσει το οικονομικο σου προβλημα..." και το "οσοι σκεφτονται σαν εσενα..". Με συγχωρειτε αν παρερμηνευσα τα λεγομενα σας. Απλως την αποψη μου ειπα, πως δηλαδη δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο γιατι συν τοις αλλοις μπαινει και η παραμετρος νοοτροπια στη μεση.
Στα bold αναφερόμουν σε μένα.Το εσύ εννοούσα τον εαυτό μου.


Παιδιά πότε οριστικά ανακοινώνονται οι βάσεις?
(ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ! :)που θα έλεγε και η αριστερά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πως βλεπετε την βαση για φαρμακευτικη αθηνων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πως βλεπετε την βαση για φαρμακευτικη αθηνων???
18900-18950 στην καλυτερη 18820 ελπιζω να το πιανεις:no1:
-----------------------------------------
Στα bold αναφερόμουν σε μένα.Το εσύ εννοούσα τον εαυτό μου.


Παιδιά πότε οριστικά ανακοινώνονται οι βάσεις?
(ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ! :)που θα έλεγε και η αριστερά)
τριτο δεκαημερο του αυγουστου ανακοινωνονται οοι βασεις φιλε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
18900-18950 στην καλυτερη 18820 ελπιζω να το πιανεις:no1:
-----------------------------------------

τριτο δεκαημερο του αυγουστου ανακοινωνονται οοι βασεις φιλε:no1:
Κοιτα εγω εχω 18928 στο 3ο και 19098 στο 2,4 και 19102 στο 5..ελπιζω παντως φαρμακευτικη να μην ανεβει πανω απο 18928...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
επειδη κανενας δεν εχει μιλησει για την διαιτολογια...πως την βλεπετε αυτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
επειδη κανενας δεν εχει μιλησει για την διαιτολογια...πως την βλεπετε αυτη???
στα ιδια με περσι:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε για τα ΤΕΙ μαιευτικής και νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης?? Θα ανέβουν? Έχετε ακούσει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε για τα ΤΕΙ μαιευτικής και νοσηλευτικής Θεσσαλονίκης?? Θα ανέβουν? Έχετε ακούσει κάτι?
λογικα θα πεσουν 50-150 μορια:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Rollingstones επειδη σε εχω συμπαθησει πες μου σε παρακαλω που πιστευεις οτι θα φτασουν οι βασεις για τους μηχανολογους μηχανικους στην κοζανη???εχω βγαλει 17494 και η περσινη βαση ειναι 17189...περιμενω την γνωμη σου!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Rollingstones επειδη σε εχω συμπαθησει πες μου σε παρακαλω που πιστευεις οτι θα φτασουν οι βασεις για τους μηχανολογους μηχανικους στην κοζανη???εχω βγαλει 17494 και η περσινη βαση ειναι 17189...περιμενω την γνωμη σου!!:jumpy:
αν θες την δικια μου τη γνωμη σιγουρα περνας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Rollingstones επειδη σε εχω συμπαθησει πες μου σε παρακαλω που πιστευεις οτι θα φτασουν οι βασεις για τους μηχανολογους μηχανικους στην κοζανη???εχω βγαλει 17494 και η περσινη βαση ειναι 17189...περιμενω την γνωμη σου!!:jumpy:

Δεν περνας με τιποτα...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Rollingstones επειδη σε εχω συμπαθησει πες μου σε παρακαλω που πιστευεις οτι θα φτασουν οι βασεις για τους μηχανολογους μηχανικους στην κοζανη???εχω βγαλει 17494 και η περσινη βαση ειναι 17189...περιμενω την γνωμη σου!!:jumpy:

Στα ορια εισαι...μπορει ναι..μπορει και οχι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
επειδη κανενας δεν εχει μιλησει για την διαιτολογια...πως την βλεπετε αυτη???
Θεωρώ ότι είναι από τις πλέον ενδιαφέρουσες σχολές αυτές των διαιτολόγων.
Αλλά τι μπορεί να χριάζεται ένας διαιτολόγος σε εποχές οικονομικής κρίσης και του "σφίξτε κ ιάλλο το ζωνάρι?":(

Φυσικά αστειεύομαι:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κωστα γιατι εισαι τοσο απολυτος?:'(

Πλακα κανω φυσικα...
Μα καλα ειναι δυνατον ρε παιδια να ζητατε για προγνωστικα απο αλλους?
Η να ψαχνετε και να μαντευεται απο τωρα και να αγχωνεστε ολο και περισσοτερο?
Χαλαρωστε..αφηστε τα προγνωστικα...και περιμενετε με υπομονη να βγουνε επισημα οι βασεις..:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα στις ειδήσεις κάτι για διαρροή θεμάτων σε τέσσερα ιδιωτικά.Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα μειωθούν αρκετά οι αριστούχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα στις ειδήσεις κάτι για διαρροή θεμάτων σε τέσσερα ιδιωτικά.Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα μειωθούν αρκετά οι αριστούχοι.
Οτι τι; Παιζει να ακυρωθουν οι συγκεκριμενοι μαθητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Παιδιά άκουσα στις ειδήσεις κάτι για διαρροή θεμάτων σε τέσσερα ιδιωτικά.Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα μειωθούν αρκετά οι αριστούχοι.

Αλήθεια;
Αν βρει κάποιος κάτι παρόμοιο, ας δώσει κανένα λινκ να το διασταυρώσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top