Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
:lol: Ολοι ιατρικη να πανε, μακρια απο τα πολυτεχνεια!!!!!!
Εγω εχω 19215 πιστευεις μπαινω ΕΜΠ ΗΜΜΥ? (αν κ δεν εχω αποφασισει ακομα γτ με ενδιαφερουν και πολιτικοι και μηχανολογοι)
τι να σου πω 60 40 εισαι να μπεις η να μην μπεις αντε εγω λεω οτι μπαινεις:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
τι να σου πω 60 40 εισαι να μπεις η να μην μπεις αντε εγω λεω οτι μπαινεις:bye:

Αντε να δουμε.....καλα και εξω να περασω μια χαρα θα ειναι δεν εχω προβλημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν οι βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν οι βάσεις;
ειναι λιγο νωρις ακομα για να το ξερουμε αυτο . συνηθως απο 20 -25 αυγουστου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
θα ρωτησω κατι πολυ ξεκαθαρω.. ποσεσ πιθανοτητεσ εχει η σχολη μου με 70 αριθμο εισακτεων να ανεβει 385 μορια??????? και να την χασω ( αχ μανα μου μανα:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
θα ρωτησω κατι πολυ ξεκαθαρω.. ποσεσ πιθανοτητεσ εχει η σχολη μου με 70 αριθμο εισακτεων να ανεβει 385 μορια??????? και να την χασω ( αχ μανα μου μανα:'()
τι σχολη και που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).επισης στο μηχανογραφικο δελτιο που μας εδωσαν δεν αναφερει κατι για ειδικη κατηγορια...ξερετε πως γινεται η διαδικασια δηλωσης της ειδικης κατηγοριας???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).επισης στο μηχανογραφικο δελτιο που μας εδωσαν δεν αναφερει κατι για ειδικη κατηγορια...ξερετε πως γινεται η διαδικασια δηλωσης της ειδικης κατηγοριας???:)

Οταν συμπληρωσες την αίτηση για τη σχολη αυτη θα ελεγε κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ky52358

Νεοφερμένος

Ο ky52358 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια με 18891 τι πολυτεχνικες σχολες πιστευτε οτι πιανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ενταξει ευχαριστω.σχετικα με τα μορια τι λες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε παιδια με 18891 τι πολυτεχνικες σχολες πιστευτε οτι πιανω

Τι ειδους ερωτηση ειναι αυτη??
Σχεδον ολες τις πιανεις ... θες ομως να πας πολυτεχνιο η απλα ακουγεται καλο στο αυτι?
Γιατι συνηθως αυτοι που ενδιαφερονται ψαχνουν και μαθαινουν ιδικα τωρα που ολα ειναι ετοιμα στο internet ...
Απλα ρωταω δεν σε κατακρινω μην παρεξηγησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομιμων επιστημων αθηνα 5 πεδιο ειναι.περσυ ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
με 17022 πιστευετε πιανω οικονομιμων επιστημων αθηνα 5 πεδιο ειναι.περσυ ειχε 16481

οχι δεν το πιανεις...!!!ακουσα οτι ολες οι σχολες οικονομικων επιστημων θα εχουν τρομερη ζητηση!!!πανω απο τους διπλασιους με περυσι!!!Τι πολυ πολυ να πιασεις ρεθυμνο!!!!:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οχι δεν το πιανεις...!!!ακουσα οτι ολες οι σχολες οικονομικων επιστημων θα εχουν τρομερη ζητηση!!!πανω απο τους διπλασιους με περυσι!!!Τι πολυ πολυ να πιασεις ρεθυμνο!!!!:(:(:(:(
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σε οποιον αρεσει ή οχι τα θεματα ηταν ευκολα.....σε σχεση με παλια για πολλους λογους.... παντως ο καλα διαβασμενος ειτε ευκολα ειτε δυσκολα θα γραψει αριστα. απλα το θεμα ειναι οτι και αυτοι που αξιζουν για 17 πανε στο 19 με τα ευκολα θεματα.κατι που δεν γινοταν παλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Με 18773 πως το βλεπετε για Αξιωματικων Αστυνομιας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ε ναι ρε φιλε. πιστευω εισαι μεσα.....αν την χασεισ θα την χασεις για λιγο.παιζει να μπεις και επιλαχων. εισαι μεσα μαγκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σε οποιον αρεσει ή οχι τα θεματα ηταν ευκολα.....σε σχεση με παλια για πολλους λογους.... παντως ο καλα διαβασμενος ειτε ευκολα ειτε δυσκολα θα γραψει αριστα. απλα το θεμα ειναι οτι και αυτοι που αξιζουν για 17 πανε στο 19 με τα ευκολα θεματα.κατι που δεν γινοταν παλια...

με 17022 πιστευετε πιανω οικονομιμων επιστημων αθηνα 5 πεδιο ειναι.περσυ ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ε ναι ρε φιλε. πιστευω εισαι μεσα.....αν την χασεισ θα την χασεις για λιγο.παιζει να μπεις και επιλαχων. εισαι μεσα μαγκα!
Οταν λες επιλαχων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
kouli εσενα δεν σε βλεπω και καλα.... αλλα δεν ξερω δεν ειμαι ο kalxas!! επιλαχων ειναι αν δεν παει καποιος πας στην θεση του. συνηθως παραιτουνται μερικοι στην προπευδευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top