Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
δεν το καταλαβα αυτα που πες
το ξαναλες?

Μπακαλίστικα.Αν θέλεις για παράδειγμα Μαθηματικό Αθηνας πάρε την υψηλότερη από τις βάσεις των δυο τελευταίων χρονων (16500 πέρσι) και βάλε +200 με 500 μόρια.Κάπου εκεί πιστεύω ότι θα είναι η βάση φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Σαν την περσινή ήταν περίπου.Βασικά φέτος ήταν ότι πρέπει για τους μετριους μαθητές πιστεύω με το "κέρασμα" στο τρίτο θέμα.



Κοίτα και πρόπερσι είχαμε εύκολα θέματα αλλα δεν είδαμε τρελή άνοδο στις υψηλόβαθμες.Γενικά για να υπολογίσετε αν περνάτε σίγουρα στην σχολη πάρτε την μεγαλύτερη από τις βάσεις των δυο τελευταίων χρονων και βάλτε +200 με 500 μόρια αναλογα με την βάση της σχολης.
ε ναι 200 μορια που λες θα ανεβουν αυτο ειναι μεγαλη ανοδο για σχολη των 19100 ηδη κατεμε κι οχι μικρη ανοδος γιατι η βαση στους ηλεκτρολογους ειχε υπερτιμηθει απο περσι ποσο μαλλον φετος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
σε καμια περιπτωση δεν ηταν στο επιπεδο του 2006 στο επιπεδο του περσινου τριτου θεματος ηταν απλα με ενα επιπλεον ερωτημα για το εργο της δυναμης αν δειτε ειναι ακριβως το ιδιο θεμα με το περσινο αν παρατηρησετε προσεκτικα απλα απιστευτο:D

θα διαφωνησω:nono:τα θεματα φετος ηταν σιγουρα πιο δυσκολα απο περσι,και το 4ο σιγουρα πιο δυσκολο απο τα αντιστοιχα του 2008 και του 2007.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ε ναι 200 μορια που λες θα ανεβουν αυτο ειναι μεγαλη ανοδο για σχολη των 19100 ηδη κατεμε κι οχι μικρη ανοδος γιατι η βαση στους ηλεκτρολογους ειχε υπερτιμηθει απο περσι ποσο μαλλον φετος:D

E τότε μεγάλη άνοδος. :P
Εκεί κόλλησες και εσύ?Προσωπικά μου φαίνεται τουλάχιστον αδιανόητο από την στιγμή που έχουμε τα ποσοστά να συζητάμε για την αυτονόητη άνοδο των βάσεων στην πλειοψηφία των σχολών από τα 15000 και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Σύμφωνα με την πιθανοκρατία στο χώρο της κβαντικής Φυσικής, αν ρίξουμε μέσα σε ένα πηγάδι ένα μικρό μπαλλάκι τού τέννις, υπάρχει μιά ελάχιστη πιθανότητα να ψάξουμε μέσα στο πηγάδι και να μη μπορέσουμε νε βρούμε το μπαλλάκι!
Έτσι με βάσεις τις αρχές της κβαντομηχανικής κατ αναλογία, ένας μαθητής με μόρια 20000 μπορεί να μην μπορέσει να μπεί στη σχολή που θέλει.:lol:

Ελάτε τώρα το έχετε ζαλίσει πολύ το θέμα.Έπειτα το θέμα γιά να μην πώ το φόρουμ ολόκληρο μπορεί κανείς να διακρίνει ρατσιστικές αντιλήψεις αφού από τα μηνύματα το μεγαλύτερο μέρος ασχολείται με την οροφή της βαθμολογίας λες και δεν υπάρχουν δεκάδες χιλιάδες άλλα παιδιά που αγωνιούν και κάπιιος πρέπει να μιλήσει και γιά εκείνα.
Γιατί ένας μαθητής με 17000 μόρια θεωρώ ότι ελάχιστα υστερεί από ένα μαθητή με 19000 μόρια.Αντικρούστε μου αυτή την άποψη.Γιατό το παιδί των 17000 μορίων μπορεί μόλις και μετά βίας να τα έβγαζε πέρα στο φροβτιστήριο(όχι ιδιαίτερο), να έδινε γιά πρώτη φορά εν αντιθέσει με πολλούς πωτεύσαντς που λεδιναν γιά δεύτερη ή ακόμη και τρίτη φορά.Και όταν λέω δεν υστερεί εννοώ φυσικά σε μυαλό.Γιατί σίγουρα σε μόρια υστερεί.
Πριν λίγες μέρες είχα γράψει ότι το σύστημα είναι τύποις δίκαιο.Και έτσι είναι αν σκεφτείτε ότι μιλώντας με συνάδελφο διορθωτή μτης Έκθεσης μου εξέθεσε κάτι απόψεις που έπαθα πλάκα.
Η μεγάλη αδικία γίνεται κυρίως σε αυτό το μάθημα αφού λόγω της φύσης του μαθήματος ο καθένας τη βλέπει όπως θέλει και ανάλογα με τα κέφια!
Μού είπε και κάτι τρομερό αν είναι αλήθεια ότι ακόμη και λόγοι πολιτικοί μπορούνα να μπούν στη μέση.Φανταστείτε τα γραπτά του Ηρακλείου να τα διορθώνουν στη Λακωνία και αντίστροφα!!:'(:xixi::jumpy:
καλα μιλαμε ειναι απιστευτο που λες λογοι πολιτικοι να μπαινουν μεσα:(
-----------------------------------------
θα διαφωνησω:nono:τα θεματα φετος ηταν σιγουρα πιο δυσκολα απο περσι,και το 4ο σιγουρα πιο δυσκολο απο τα αντιστοιχα του 2008 και του 2007.
ξαναλεω στο ιδιο επιπεδο με το τριτιο θεμα 2008 απλα ειχε και ενα ερωτημα με το εργο μιλαμε για καρμον ομως:D πως λεγεται στα λατινικα νταλε κουαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
τελος παντων ο καθενας εχει την αποψη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Σύμφωνα με την πιθανοκρατία στο χώρο της κβαντικής Φυσικής, αν ρίξουμε μέσα σε ένα πηγάδι ένα μικρό μπαλλάκι τού τέννις, υπάρχει μιά ελάχιστη πιθανότητα να ψάξουμε μέσα στο πηγάδι και να μη μπορέσουμε νε βρούμε το μπαλλάκι!
Έτσι με βάσεις τις αρχές της κβαντομηχανικής κατ αναλογία, ένας μαθητής με μόρια 20000 μπορεί να μην μπορέσει να μπεί στη σχολή που θέλει.:lol:

Ελάτε τώρα το έχετε ζαλίσει πολύ το θέμα.Έπειτα στο θέμα γιά να μην πώ στο φόρουμ ολόκληρο μπορεί κανείς να διακρίνει ρατσιστικές αντιλήψεις αφού από τα μηνύματα το μεγαλύτερο μέρος ασχολείται με την οροφή της βαθμολογίας λες και δεν υπάρχουν δεκάδες χιλιάδες άλλα παιδιά που αγωνιούν και κάπιιος πρέπει να μιλήσει και γιά εκείνα.
Γιατί ένας μαθητής με 17000 μόρια θεωρώ ότι ελάχιστα υστερεί από ένα μαθητή με 19000 μόρια όταν ειδικά τα θέματα δεν είναι δύσκολα.Αντικρούστε μου αυτή την άποψη.Γιατί το παιδί των 17000 μορίων μπορεί μόλις και μετά βίας να τα έβγαζε πέρα στο φροντιστήριο(όχι ιδιαίτερο), να έδινε γιά πρώτη φορά εν αντιθέσει με πολλούς πωτεύσαντες που έδιναν γιά δεύτερη ή ακόμη και τρίτη φορά.Και όταν λέω δεν υστερεί εννοώ φυσικά σε μυαλό.Γιατί σίγουρα σε μόρια υστερεί.
Πριν λίγες μέρες είχα γράψει ότι το σύστημα είναι τύποις δίκαιο.Και έτσι είναι, αν σκεφτείτε ότι μιλώντας με συνάδελφο διορθωτή της Έκθεσης μου εξέθεσε κάτι απόψεις που έπαθα πλάκα.
Η μεγάλη αδικία γίνεται κυρίως σε αυτό το μάθημα αφού λόγω της φύσης του μαθήματος ο καθένας τη βλέπει όπως θέλει και ανάλογα με τα κέφια!
Μού είπε και κάτι τρομερό αν είναι αλήθεια ότι ακόμη και λόγοι πολιτικοί μπορούνα να μπούν στη μέση.Φανταστείτε τα γραπτά του Ηρακλείου να τα διορθώνουν στη Λακωνία και αντίστροφα!!:'(:xixi::jumpy:

Πάντως δεν με βοηθήσατε που σας ζήτησα να μου πείτε κάποια πράγματα σχετικά με την παραπαιδεία(την οποία υπηρετώ κι εγώ τίμια πιστεύω) τα οποία θέλω να τα χρησιμοποιήσω σε ένα άρθρο το οποίο γράφω σε μιά τοπική εφημερίδα.Δεν πειράζει, εγώ έτσι κι αλλιώς τη κάνω την έρευνά μου και απο άλλες πηγές πέραν της ιδίας πείρας.
για την παραπαιδεια τι ακριβως θελεις?ειναι απολυτως λογικο να ανθιζει οταν στο σχολειο δεν υπαρχει κανενα ενδιαφερον νομιζω αυτο τα λεει ολα:) κατι ασχετο αφου εισαι απο κρητη οφαρα εισαι ρε συντεκνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ρε φιλε τωρα θα ηρεμησεις?αν εξαιρεσεις αυτο στο 2γ που πραξεις ητανε τιποτα παραπανω ολες οι αλλες ερωτησεις ηταν επιεεικως γελοιες:iagree:

Τα δυο πρωτα θεματα και τις δυο χρονιες ηταν ευκολα. Πιο τσιμπιμενο ισως χαρακτηριστει το 2γ , αλλα και και παλι με ψυχραιμια εβγαινε.

Το τριτο θεμα το 2008 ηταν μια ασκηση τετριμμενη, κλασικη χωρις να εξεταζει τιποτα ιδιαιτερο στα στερεα. Προσωπικα θυμαμαι οι μου ειχε φανει "μιση" ασκηση. Το τριτο θεμα του 2009 επισης δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο, με εξαιρεση ισως το ερωτημα με το στιγμιοτυπο του κυματος. Θεωρω οτι για ενα μεσο μαθητη δεν ηταν τοσο βατο το να σχεδιασει σωστα το στιγμιοτυπο.

Μεχρι εδω, ενταξει οι δυο χρονιες ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα.

Το 4ο θεμα του 2009 ομως μου φανηκε μια καλη ασκηση. Το δευτερο (; ) ερωτημα για παραδειγμα,αυτο το συστημα τριων εξισωσεων μπορει να δυσκολεψε πολλους. Ακομη, αρκετοι δε σκεφτηκαν πως η ταση του νηματος αλλαζει, και αντικατεστησαν αυτο που ειχαν βρει σε προηγουμενο ερωτημα. Μπορει να ειχε και αλλα "κρισιμα" σημεια που δε θυμαμαι τωρα.
Αντιθετα , το 4ο θεμα του 2008 ηταν επιεικως παιδαριωδες. Υλη πρωτης λυκειου, ξεκαθαρα. Δεν εχω να σχολιασω τιποτα πανω σ αυτο , και σαν 2ο θεμα να το βαζανε δωρακι θα ηταν, ποσο μαλλον για 4ο.

Σε σχεση με το 2008 λοιπον τα θεματα του 2009 ηταν ευκολοτερα η δυσκολοτερα;

Μπορει να λες καποια σωστα πραγματα που και που, μην παιρνεις αυτο το υφος ομως, και προς Θεου σταματα να σχολιαζεις ακομα και τωρα τη γελοιοτητα των φετινων θεματων. Ξερεις, ειναι πολυ ευκολο να καθεσαι χαλαρα πισω απο ενα υπολογιστη με τον καφε και το τσιγαρο στο χερι και να κοιτας τα θεματα και να σχολιαζεις, εχοντας την "ανεση" (αν θελεις) που σου δινει το οτι μπηκες στη σχολη σου. Θα εκανες ομως τοσο αβιαστα χαρακτηρισμους αν ησουν εσυ φετος υποψηφιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
rollingstones εσυ ποια χρονια εδινες, ποσα μορια ειχες βγαλει και σε ποια σχολη περασες αν επιτρεπεται???:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τα δυο πρωτα θεματα και τις δυο χρονιες ηταν ευκολα. Πιο τσιμπιμενο ισως χαρακτηριστει το 2γ , αλλα και και παλι με ψυχραιμια εβγαινε.

Το τριτο θεμα το 2008 ηταν μια ασκηση τετριμμενη, κλασικη χωρις να εξεταζει τιποτα ιδιαιτερο στα στερεα. Προσωπικα θυμαμαι οι μου ειχε φανει "μιση" ασκηση. Το τριτο θεμα του 2009 επισης δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο, με εξαιρεση ισως το ερωτημα με το στιγμιοτυπο του κυματος. Θεωρω οτι για ενα μεσο μαθητη δεν ηταν τοσο βατο το να σχεδιασει σωστα το στιγμιοτυπο.

Μεχρι εδω, ενταξει οι δυο χρονιες ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα.

Το 4ο θεμα του 2009 ομως μου φανηκε μια καλη ασκηση. Το δευτερο (; ) ερωτημα για παραδειγμα,αυτο το συστημα τριων εξισωσεων μπορει να δυσκολεψε πολλους. Ακομη, αρκετοι δε σκεφτηκαν πως η ταση του νηματος αλλαζει, και αντικατεστησαν αυτο που ειχαν βρει σε προηγουμενο ερωτημα. Μπορει να ειχε και αλλα "κρισιμα" σημεια που δε θυμαμαι τωρα.
Αντιθετα , το 4ο θεμα του 2008 ηταν επιεικως παιδαριωδες. Υλη πρωτης λυκειου, ξεκαθαρα. Δεν εχω να σχολιασω τιποτα πανω σ αυτο , και σαν 2ο θεμα να το βαζανε δωρακι θα ηταν, ποσο μαλλον για 4ο.

Σε σχεση με το 2008 λοιπον τα θεματα του 2009 ηταν ευκολοτερα η δυσκολοτερα;

Μπορει να λες καποια σωστα πραγματα που και που, μην παιρνεις αυτο το υφος ομως, και προς Θεου σταματα να σχολιαζεις ακομα και τωρα τα θεματα. Ξερεις, ειναι πολυ ευκολο να καθεσαι χαλαρα πισω απο ενα υπολογιστη με τον καφε και το τσιγαρο στο χερι και να κοιτας τα θεματα και να σχολιαζεις, εχοντας την "ανεση" (αν θελεις) που σου δινει το οτι μπηκες στη σχολη σου. Θα εκανες ομως τοσο αβιαστα χαρακτηρισμους αν ησουν εσυ φετος υποψηφιος;

Δεν μπορεί να το πιστεύεις αυτό ρε συ.Το τρίτο θέμα θεωρώ ότι ήταν επιπεδου 2000.Αν κάποιος δεν μπορούσε να λύσει το τρίτο θέμα πρέπει να πήγαινε μονο για το απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μιλησα για το στιγμιοτυπο μοναχα. Και ναι το τονισα πως για ενα μεσο μαθητη ισως ηταν δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τα δυο πρωτα θεματα και τις δυο χρονιες ηταν ευκολα. Πιο τσιμπιμενο ισως χαρακτηριστει το 2γ , αλλα και και παλι με ψυχραιμια εβγαινε.

Το τριτο θεμα το 2008 ηταν μια ασκηση τετριμμενη, κλασικη χωρις να εξεταζει τιποτα ιδιαιτερο στα στερεα. Προσωπικα θυμαμαι οι μου ειχε φανει "μιση" ασκηση. Το τριτο θεμα του 2009 επισης δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο, με εξαιρεση ισως το ερωτημα με το στιγμιοτυπο του κυματος. Θεωρω οτι για ενα μεσο μαθητη δεν ηταν τοσο βατο το να σχεδιασει σωστα το στιγμιοτυπο.

Μεχρι εδω, ενταξει οι δυο χρονιες ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα.

Το 4ο θεμα του 2009 ομως μου φανηκε μια καλη ασκηση. Το δευτερο (; ) ερωτημα για παραδειγμα,αυτο το συστημα τριων εξισωσεων μπορει να δυσκολεψε πολλους. Ακομη, αρκετοι δε σκεφτηκαν πως η ταση του νηματος αλλαζει, και αντικατεστησαν αυτο που ειχαν βρει σε προηγουμενο ερωτημα. Μπορει να ειχε και αλλα "κρισιμα" σημεια που δε θυμαμαι τωρα.
Αντιθετα , το 4ο θεμα του 2008 ηταν επιεικως παιδαριωδες. Υλη πρωτης λυκειου, ξεκαθαρα. Δεν εχω να σχολιασω τιποτα πανω σ αυτο , και σαν 2ο θεμα να το βαζανε δωρακι θα ηταν, ποσο μαλλον για 4ο.

Σε σχεση με το 2008 λοιπον τα θεματα του 2009 ηταν ευκολοτερα η δυσκολοτερα;

Μπορει να λες καποια σωστα πραγματα που και που, μην παιρνεις αυτο το υφος ομως, και προς Θεου σταματα να σχολιαζεις ακομα και τωρα τη γελοιοτητα των φετινων θεματων. Ξερεις, ειναι πολυ ευκολο να καθεσαι χαλαρα πισω απο ενα υπολογιστη με τον καφε και το τσιγαρο στο χερι και να κοιτας τα θεματα και να σχολιαζεις, εχοντας την "ανεση" (αν θελεις) που σου δινει το οτι μπηκες στη σχολη σου. Θα εκανες ομως τοσο αβιαστα χαρακτηρισμους αν ησουν εσυ φετος υποψηφιος;

:thanks:Πραγματικά υποκλίνομαι :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
rollingstones εσυ ποια χρονια εδινες, ποσα μορια ειχες βγαλει και σε ποια σχολη περασες αν επιτρεπεται???:thanks:
Εδώ γελάμε... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
τωρα ρε παιδια με δουλευετε?αλεκα αυτο με το συστημα των τριων εξισωσεων το ειχαμε κανει και περσι για να βρουμε την επιταχυσνση ακριβως το ιδιο θεμα με περσι ξαναλεω με τη μονη διαφορα οτι ειχε ερωτημα για εργο δηλαδη αλλα λογια να αγαπιομαστε θεωρω οτι ηταν ελαχιστα πιο δυσκολα απο περσι επειδη ειχαν αυτο στο 2γ ολα τα αλλα ηταν πολυ ευκολα αυτη ειναι η αποψη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν μπορεί να το πιστεύεις αυτό ρε συ.Το τρίτο θέμα θεωρώ ότι ήταν επιπεδου 2000.Αν κάποιος δεν μπορούσε να λύσει το τρίτο θέμα πρέπει να πήγαινε μονο για το απολυτήριο.
Εδώ θα διαφωνίσω γιατί ο κολλητός μου έγραψε 18+ (δεν θυμάμαι ακριβώς) και έκανε λάθος στο στιγμιότυπο επειδή το σχεδίασε να "τελειώνει" ανάποδα απο το κανονικό.:iagree: Και το 4ο που ήταν πιό δύσκολο το είχε προφανώς σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Απο ποτε ζητουμε αδεια πριν ρωτησουμε κατι;
Παντα απο ευγενεια και μονο.Στα μαθηματικα κατευθυνσης,στο 2ο θεμα στο 2ο ερωτημα εθεσες συναρτηση και στη συνεχεια πηρες παραγωγο,ωστε να βρεις το ελαχιστο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
να ρωτησω κατι αν μια σχολη εχει 17.900+ μορια θεωρειτε υψηλοβαθμη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ολοι στη χαλκοκονδυλη 7 που ελεγε και ο λεβεντης να φωναξουμε ωτε να δηλωσουν οι 1337 πολυτεχνεια ειναι ετοιμα τα πανο η πορεια θα χει μαζικη συμμετοχη:lol:
:lol: Ολοι ιατρικη να πανε, μακρια απο τα πολυτεχνεια!!!!!!
Εγω εχω 19215 πιστευεις μπαινω ΕΜΠ ΗΜΜΥ? (αν κ δεν εχω αποφασισει ακομα γτ με ενδιαφερουν και πολιτικοι και μηχανολογοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top