Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
παιδιά με 17300 περνάω χημικών μηχανικών ή μηχανικών η/υ πάτρας?
λογικα χημικους μηχανικους εμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
φαρμακευτικη οριακη ανοδος αρα την πιανεις
που το ειδες οτι θα εχει οριακη ανοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
το ψυχανεμιστικες???
τι να σου πω πονταρω οτι δε θα το δηλωσουν οι 19+ αν και υπαρχει περισσευμα 500 ατομων απο περσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
19600 αποκλείεται να πάει της Αθήνας, απορώ γιατί αγχώνεστε. Βγήκε το κατσίκι και είπε 2-3 μακακίες και αγχωθήκαν και αυτοί με 19600. Δηλαδή οι άλλοι με 19200 ή 19300 ή 19500 τι πρέπει να κάνουν; να ανησυχούν μήπως μείνουν εκτός Ιατρικής; Στην τελική αφού πιάνεις τη σχολή που θες. Καλύτερο πτυχίο είναι της Αθήνας από της Αλεξ/πολης;

Εγώ βάζω 19300-19350 στην χειρότερη η Θεσσαλονίκη και 19450-19500 η Αθήνα στη χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
19600 αποκλείεται να πάει της Αθήνας, απορώ γιατί αγχώνεστε. Βγήκε το κατσίκι και είπε 2-3 μακακίες και αγχωθήκαν και αυτοί με 19600. Δηλαδή οι άλλοι με 19200 ή 19300 ή 19500 τι πρέπει να κάνουν; να ανησυχούν μήπως μείνουν εκτός Ιατρικής; Στην τελική αφού πιάνεις τη σχολή που θες. Καλύτερο πτυχίο είναι της Αθήνας από της Αλεξ/πολης;

Εγώ βάζω 19300-19350 στην χειρότερη η Θεσσαλονίκη και 19450-19500 η Αθήνα στη χειρότερη.
εσυ κωσταρα σε ποια ιατρικη θα πας?θεσσαλονικης η αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εσυ κωσταρα σε ποια ιατρικη θα πας?θεσσαλονικης η αθηνας?

Σε καμία από τις δύο. Βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα της μεττεγραφής για Θεσσαλονίκη :no1:.

Απλά λέω τη γνώμη μου! Δεν πιστεύω να μου θύμωσες φίλτατε Rolling;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantin_red

Νεοφερμένος

Ο constantin_red αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια ειναι ειναι πολλοι παραπανω οι αριστουχοι (μεταξυ 19-20) στη θετικη κατευθυνση απο περυσι. 544 παραπανω ατομα, συνολικα 1337. Εγω εχω 19399 και αμφιβαλλω αν θα μπω στη Θεσσαλονικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Σε καμία από τις δύο. Βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα της μεττεγραφής για Θεσσαλονίκη :no1:.

Απλά λέω τη γνώμη μου! Δεν πιστεύω να μου θύμωσες φίλτατε Rolling;:'(
οχι γιατι να θυμωσω εισαι τριτεκνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλησπερα,μπορει κανεις να κανει post την διευθυνση με τις προβλεψεις του κατσικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια με 18.316 μπαινω χημικούς μηχανικους ή τοπογραφους στο εμπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ρε παιδια με 18.316 μπαινω χημικούς μηχανικους ή τοπογραφους στο εμπ??
εννοειται πως περνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

Donald Fuck

Νεοφερμένος

Ο Donald Fuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ θα ξεπεράσει το 19200???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
για χημικους μηχανικους ο κατσικας λεει απο 18.200-18.450 και για τοπογραφους απο 18.150-18.400. πως μπαινω με 18.316?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald Fuck

Νεοφερμένος

Ο Donald Fuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
τι βλακείες είναι αυτές...έλεος 19236 έβγαλα αν τώρα πάει 19400 ΕΜΠ τι να πω...υπάρχει ένα ψέμα όταν μιλάνε για αριστούχουν περισσότερους.Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι μεταξύ 18.800-19.200 και όχι πάνω.Εκεί μετράνε οι αριθμοί.Φυσικά βγάζουμε έξω και αυτούς από θεωρητική..έλεος θα είχα 19400 με 150 μόρια που χάνω από προφορικούς,βάλε και 15,2 έκθεση(ενώ κάτι άλλοι τα πιάνουν 19000++ με 17-18 έκθεση) δηλαδή τι πρέπει να δώσω και τρίτη φορά για να περάσω εδώ.????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
οχι γιατι να θυμωσω εισαι τριτεκνος?

Τρίτεκνος και έχουμε σπίτι Θεσσαλονίκη. Απλά ντάξει η μάνα μου τα πρήζει να πάω Αλεξανδούπολη που είναι πιο κοντά αλλά δεν θέλω :)... Αν και θα έχω μέσο στη σχολή λόγω γνωριμιών του πατέρα μου :D. Αλλά καλύτερα Θεσσαλονίκη πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top