Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δηλαδη; Πως τις φανταζεσαι αυτες τις πιο ''βαρβατες'';


κανονικές αλλά όχι :iagree: και :thanks:τόσο θυληκά......:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ Ο Χ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΙς ΒΑΣΕΙΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΙΣ;) ΙΑΤΡΙΚΕΣ
Πού μπορώ να βρώ περσινές προβλέψεις του Κάτσικα; Δέν ξέρω γι'αυτόν αλλά αυτός του ορίον (ούτε το όνομά του δέν θέλω να λέω γιατί μέχει εκνευρίσει :D:D:D) είχε πέσει εντελώς εκτός. Είχε προβλέψει για την Αλεξανδρούπολη 18950 και είχε 18712. Τώρα για τον Κατσίκα :D δέν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Παντως στα πολυτεχνεια επεσε εξω(σχεδον)! Εννοω τους πολιτικους πχ τους εδινε 120 μορια πιο κατω αν και ενταξει οπως γραφει ειναι +-100 μορια οι προβλεψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για Αξιωματικων Αστυνομιας πως το βλεπετε ρε guys; Με 18773 λετε να ειμαι μεσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Παντως στα πολυτεχνεια επεσε εξω(σχεδον)! Εννοω τους πολιτικους πχ τους εδινε 120 μορια πιο κατω αν και ενταξει οπως γραφει ειναι +-100 μορια οι προβλεψεις..

Ειναι και θεμα τυχης οσο να ναι....κανενας δεν προβλεψε περσι τη μεγαλη ανοοδο των 4 πολυτεχνικων στο ΕΜΠ (πολιτικων, ηλεκτρολογων, μηχανολογων και ναυπηγων) πλην του αμαργιαννακη...
οσες εκτιμησεις ειχα δει τουλαχιστον δεν το ειχαν προβλεψει αυτο.

φετος που ξερεις; μπορει να πετυχουν τα πολυτεχνεια και να πεσουν εξω στις ιατρικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ειναι και θεμα τυχης οσο να ναι....κανενας δεν προβλεψε περσι τη μεγαλη ανοοδο των 4 πολυτεχνικων (πολιτικων, ηλεκτρολογων, μηχανολογων και ναυπηγων) πλην του αμαργιαννακη...
οσες εκτιμησεις ειχα δει τουλαχιστον δεν το ειχαν προβλεψει αυτο.

φετος που ξερεις; μπορει να πετυχουν τα πολυτεχνεια και να πεσουν εξω στις ιατρικες...

:D ΧαΧαΧα :D Καλά αυτός ο γρουσούζης από το ορίον (είπαμε αποφεύγω το όνομά του) πάντα όλα ανεβασμένα τα λέει. Άμα τύχει καμμιά φορά και πέσει έξω έχοντας προβλέψει μικρότερη βάση από την πραγματική θα ξαφνιαστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πού μπορώ να βρώ περσινές προβλέψεις του Κάτσικα; Δέν ξέρω γι'αυτόν αλλά αυτός του ορίον (ούτε το όνομά του δέν θέλω να λέω γιατί μέχει εκνευρίσει :D:D:D) είχε πέσει εντελώς εκτός. Είχε προβλέψει για την Αλεξανδρούπολη 18950 και είχε 18712. Τώρα για τον Κατσίκα :D δέν ξέρω.



Αμαριανάκης μήπως....????
η κατι τέτοιο τέλος πάντων...
αυτός τα λέει λίγο παραπάνω πάντα....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
Για Αξιωματικων Αστυνομιας πως το βλεπετε ρε guys; Με 18773 λετε να ειμαι μεσα;



ναι κι αν όχι...πας Αστυφυλάκων όπως όλος ο κόσμος!
μικρό το κακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για Αξιωματικων Αστυνομιας πως το βλεπετε ρε guys; Με 18773 λετε να ειμαι μεσα;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Αμαριανάκης μήπως....????
η κατι τέτοιο τέλος πάντων...
αυτός τα λέει λίγο παραπάνω πάντα....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

:jumpy::jumpy::jumpy:AAAAAA:jumpy::jumpy::jumpy: Mήν ακούω αυτό το όνομα!!Τις τελευταίες μέρες μου έχει γίνει έμμονη ιδέα. Εφιάλτης. Όλοι λένε τι είπε ο Αμαργιανάκης, τι προβλέπει, τι τι τι... Να βγουν και οι βάσεις να δούμε που περνάμε να ησυχάσουμε... Τώρα για τον Κατσίκα :lol: δέν ξέρω δέν πολυπαρακολουθώ τι λέει. Καλύτερα κιόλας, τί μου φταίει ο άνθρωπος :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Για Αξιωματικων Αστυνομιας πως το βλεπετε ρε guys; Με 18773 λετε να ειμαι μεσα;:'(


πιστευω πως θα μπεις κατα πασα πιθανοτητα...:):):D
τωρα απλως προσπαθησε να περασεις τα αθληματα και απο και και περα μην ανησυχεις...χαλαρωσει και απολαυσε το καλοκαιρι σου!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αμαριανάκης μήπως....????
η κατι τέτοιο τέλος πάντων...
αυτός τα λέει λίγο παραπάνω πάντα....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------




ναι κι αν όχι...πας Αστυφυλάκων όπως όλος ο κόσμος!
μικρό το κακό...
Δηλαδη βλεπεις ανοδο μεγαλυτερη των μοριων μου;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Δηλαδη βλεπεις ανοδο μεγαλυτερη των μοριων μου;:'(
μεσα εισαι.μην ανησυχεις.θα εχουμε και μεσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων
-----------------------------------------
αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ποσο εβγαλες;(μορια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexspan

Νεοφερμένος

Ο alexspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση αυτος ο αμαργιανακης ειναι ευστοχος στις παρατηρησεις του σχετικα με τις τασεις των βασεων?ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
17022 και περσι ειχε 16481.ασ ελπισω να το πιασω.εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
17022 και περσι ειχε 16481.ασ ελπισω να το πιασω.εσυ?
Εγω ειπαμε 18773. Παντως για το Οικονομικο εισαι ανετος...Για ποιο λογο Οικονομικο;Εννοω ποιες ειναι οι μετεπειτα προσδοκιες σου;:no1:
-----------------------------------------
παιδια μια ερωτηση αυτος ο αμαργιανακης ειναι ευστοχος στις παρατηρησεις του σχετικα με τις τασεις των βασεων?ευχαριστω....
Θα ελεγα ο καλυτερος απ'ολους....Δεν ειναι και ο Υψιστος...:no1::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top