Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
μεγάλη άνοδος είναι, κανείς δεν ξέρει όμως, καίγεσαι τόσο για αθήνα υπάρχουν και άλλες πόλεις...

Ναι, μπορεί να μην είναι λεφτάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φιλε μου συμφωνω απολυτα με οσα αναφερεις παραπανω, τοσο για την εκπαιδευση, αλλα κυριως γι'αυτο το γ******ο ελληνικο στρατο!! Ειμαστε χρονια πισω και δυστυχως αυτη η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει... Διαφωνω ομως καθετα με οσα ειπες για το επαγγελμα του δασκαλου και ως ενα βαθμο μπορω να πω οτι προσβληθηκα!! Επειδη ομως βαριεμαι να αναλυω τι ειναι και ποσο σημαντικος ειναι ενας δασκαλος, σου παραθετω ενα ποστ που ειχα στειλει σ'ενα αλλο θεμα (θα μου συγχωρεσεις τις ελαφρες διαφοροποιησεις, αλλα στην προκειμενη περιπτωση μιλουσαμε για τα μεγαλα μυαλα):

Υ.Γ Και για να δωσω μια ευχαριστη νοτα στο ολο κλιμα, ας αφησω το Φοιβο Δεληβορια να περιγραψει εκ μερους μου την καταντια του στρατου:

https://www.youtube.com/watch?v=xbAHTKfCVCw

Πραγματικα δεν εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε, περα απο το γεγονος οτι ο στρατος ειναι πλεον ενα και οχι δυο χρονια...:(
πολύ αστείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Βρε παιδια τον τελευταιο καιρο διαβαζω εφημεριδες και δειχνουν πως οι νομικες δεν θα υπερβουν τα 200 μορια.. Εμενα με ενδιαφερει συγκεκριμενα η νομικη Κομοτηνης. Ποια ειναι η εκτιμηση σας θα ανεβει πολυ? ποσο περιπου? Σημερα απογοητευτηκα πραγματικα οταν εμαθα οτι θα φτασει τα 18500...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων περσι ειχε 16481
δεν νομίζω να μην το πιάσεις...
-----------------------------------------
Ναι, μπορεί να μην είναι λεφτάς.
δεν διαφωνώ σίγουρα, αλλά έτσι είναι η πραγματικότιτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βρε παιδια τον τελευταιο καιρο διαβαζω εφημεριδες και δειχνουν πως οι νομικες δεν θα υπερβουν τα 200 μορια.. Εμενα με ενδιαφερει συγκεκριμενα η νομικη Κομοτηνης. Ποια ειναι η εκτιμηση σας θα ανεβει πολυ? ποσο περιπου? Σημερα απογοητευτηκα πραγματικα οταν εμαθα οτι θα φτασει τα 18500...
Που το ειδες αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Σε μια εφημερίδα... Δεν θυμαμαι ποια απ ολες!!.. η μια εδειχνε 18400 και η αλλη 18500!!!!!!!! και επειδη ειμαι στο οριο τρομοκρατηθηκα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
που θες να πάς...
-----------------------------------------

μεγάλη άνοδος είναι, κανείς δεν ξέρει όμως, καίγεσαι τόσο για αθήνα υπάρχουν και άλλες πόλεις...
Ενταχει..δεν εχω προβλημα να παω εξω,αλλα οπως και να το κανεις σαν το σπιτι σου πουθενα αλλου......και εξω βεβαια θα μου πεις εχεις την ελευθερια σου...αλλα δεν νιωθω καταπιεσμενος για να θελω τοσο πολυ οσο καποιοι αλλοι να φυγουν εξω για να ειναι μονοι τους..............!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αν η νομικη κομοτηνης αγγιξει το 18500 . τοτε :jumpy: μαλλον θα γινει σεισμος 18,5 ριχτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
δεν νομίζω να μην το πιάσεις...
-----------------------------------------
τι εννοεις?
νομίζω πως θα μπεις...
-----------------------------------------
Ενταχει..δεν εχω προβλημα να παω εξω,αλλα οπως και να το κανεις σαν το σπιτι σου πουθενα αλλου......και εξω βεβαια θα μου πεις εχεις την ελευθερια σου...αλλα δεν νιωθω καταπιεσμενος για να θελω τοσο πολυ οσο καποιοι αλλοι να φυγουν εξω για να ειναι μονοι τους..............!!!!!!!:P
από το να αγχώνεσαι, μην σου πω ότι σίγουρα θα περάσεις καλύτερα επαρχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avis

Νεοφερμένος

Η avis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δηλ. επειδη εχω τοσα μορια ειναι λογος ειρωνειας?

η δεν καταλαβα κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
δηλ. επειδη εχω τοσα μορια ειναι λογος ειρωνειας?

η δεν καταλαβα κατι?
όχι, προφανώς και δεν είναι, απλώς κατά την γνώμη μου δεν αξίζει να αγχώνεσαι...
-----------------------------------------
μακριιιιιιιιιιιι.εσυ ποσο εβγαλες?που θες?
απθ ημμυ 19.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αν η νομικη κομοτηνης αγγιξει το 18500 . τοτε :jumpy: μαλλον θα γινει σεισμος 18,5 ριχτερ



Τωρα ηρεμησα καπως!Απλως και εγω η ιδια δεν ξερω το ποσοστο των αριστουχων στη θεωρητικη για να κρινω αν οντως οι βασεις θα ανεβουν... Και ενημερωνομαι καθημερινα απο τις εφημεριδες...Απλα εχω πανικοβληθει γιατι αν δεν παω νομικη πιθανον θα παω σε καποιο οικονομικο και αυτο δεν μου αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Καθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια με τις βάσεις............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avis

Νεοφερμένος

Η avis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οκ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Καθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια με τις βάσεις............


πραγματι,ομως το θεμα ειναι:οι εκτιμησεις τους βγαινουν πραγματικεσ η οχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πραγματι,ομως το θεμα ειναι:οι εκτιμησεις τους βγαινουν πραγματικεσ η οχι??
ρεαλιστικές εννοιείς, δεν νομίζω άσε που πολλές φορές πιστέυω ότι και αυτές που πιάνουν είναι θέμα τύχης. Δηλαδή στις 300 σχολές δεν θα πιάσουυν και μια που λέι ο λόγος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ πάντως που είδα και τις περσινές εκτιμήσεις σε σχέση με τις βάσεις του Όριον (ούτε διαφήμιση να του' κανα!:P) είδα πως σε αρκετές ιατρικές είχαν προβλέψει 100-200 μόρια πάνω από την τελική βάση. Βέβαια σε μερικά έπεσαν έξω 300 μόρια... Πάντως σε καμία από αυτές που είδα (ιατρικές) ήταν πάντα πάνω από την κανονική βάση και όχι κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Τωρα ηρεμησα καπως!Απλως και εγω η ιδια δεν ξερω το ποσοστο των αριστουχων στη θεωρητικη για να κρινω αν οντως οι βασεις θα ανεβουν... Και ενημερωνομαι καθημερινα απο τις εφημεριδες...Απλα εχω πανικοβληθει γιατι αν δεν παω νομικη πιθανον θα παω σε καποιο οικονομικο και αυτο δεν μου αρεσει...
ΣΤΗΝ θεωρητικη ενημερωτικα εχουμε 50 περισσοτερους με ΒΠ πανω απο 19 και 120 περιπου περισσοτερ. απο 18-18,9 αρα μην αναμενεις μεγαλη αυξηση!!!το πιο λογικο ειναι το +50 η +100 μορια!δεδομενου παντα οτι πολυ απο αυτους θα δηλωσουν παιδαγωγικο!!:no1:
-----------------------------------------
ΣΤΗΝ θεωρητικη ενημερωτικα εχουμε 50 περισσοτερους με ΒΠ πανω απο 19 και 120 περιπου περισσοτερ. απο 18-18,9 αρα μην αναμενεις μεγαλη αυξηση!!!το πιο λογικο ειναι το +50 η +100 μορια!δεδομενου παντα οτι πολυ απο αυτους θα δηλωσουν παιδαγωγικο!!:no1:
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙς ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ!!! ΣΤΗΝ ΝΟΜΙΚΗ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top