Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά εγω έχω απελπιστεί με όσα ακούγονται για άνοδο των βάσεων στις υψηλόβαθμες σχολές...:'(Υπάρχει περίπτωση να πιάσω πολιτικών μηχανικών ξάνθης με 18393 μόρια?Ή να την ξεχάσω τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
παιδιά εγω έχω απελπιστεί με όσα ακούγονται για άνοδο των βάσεων στις υψηλόβαθμες σχολές...:'(Υπάρχει περίπτωση να πιάσω πολιτικών μηχανικών ξάνθης με 18393 μόρια?Ή να την ξεχάσω τη σχολή?
είσαι 366 μόρια πανω, ήμαρτον δηλαδή πόσο ποια να ανέβουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ποιο ειναι το πιο πολυ που μπορει να ανεβει μια σχολη φετος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ποιο ειναι το πιο πολυ που μπορει να ανεβει μια σχολη φετος?????

Oσο κατεβηκε περυσι!!!!δλδ 3000 μορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ποιο ειναι το πιο πολυ που μπορει να ανεβει μια σχολη φετος?????
και 2000 και 3000 μόρια, αν υπάρχει αυτή η δυνατοτητα, στις υψηλόβαθμες υπάρχουν περιοριστικοί όροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πολιτικος μηχανικος ΑΠΘ ποσο λετε να ανεβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
:jumpy:
και 2000 και 3000 μόρια, αν υπάρχει αυτή η δυνατοτητα, στις υψηλόβαθμες υπάρχουν περιοριστικοί όροι

πο πο.... πολυ ειναι!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πολιτικος μηχανικος ΑΠΘ ποσο λετε να ανεβει?
εγώ πιστέυω πως δεν θα ξεπεράσει τα 19000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω θελω ημμυ στο μετσοβειο και ειμαι 319 μορια πανω απο τη περσινη βαση...αν και εχω καποια ανησυχια σιγουρα,πιστευω οτι περναω(ολοι μου οι καθηγητες με αγριοκοιταζουν οταν τους λεω πως φοβαμαι!:P)

ρε παιδια περα απο το αγχος,ποσο να ανεβουν οι υψηλες σχολες πια??δλδ που θα φτασουν?πανω απο 200 μορια ανοδο δεν νομιζω εκτος και αν φετος ημασταν ολοι τα καμαρια του ypepth!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πολιτικος μηχανικος ΑΠΘ ποσο λετε να ανεβει?
καθολου δεν θα ανεβει πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
καθολου δεν θα ανεβει πιστευω
μακάρι, αλλά δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος... που το στηρίζεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
στη δυσκολη φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγω θελω ημμυ στο μετσοβειο και ειμαι 319 μορια πανω απο τη περσινη βαση...αν και εχω καποια ανησυχια σιγουρα,πιστευω οτι περναω(ολοι μου οι καθηγητες με αγριοκοιταζουν οταν τους λεω πως φοβαμαι!:P)

ρε παιδια περα απο το αγχος,ποσο να ανεβουν οι υψηλες σχολες πια??δλδ που θα φτασουν?πανω απο 200 μορια ανοδο δεν νομιζω εκτος και αν φετος ημασταν ολοι τα καμαρια του ypepth!!!
για να μην το πίασεις θα πρέπει να φτάσει 19500, και άρα η ιατρική αθηνών 25000...
-----------------------------------------
στη δυσκολη φυσικη
ναι αλλά μαθηματικά κατ. ήταν περισσότεροι αριστούχοι φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
πάντως εγώ σε σχέση με επαρχία προτιμώ το μετσόβειο...

Ενταξει δε λεω αλλη η αιγλη του ΕΜΠ αλλα και οι αλλες πολυτεχνικες ειναι πολυ καλες...
Πιστευω οτι ειναι καλο να μεινεις σε αυτη την ηλικια μακρια απο τους γονεις σου και να παρεις (σε ενα βαθμο) τη ζωη στα χερια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το θέμα είναι ότι αν μένεις μόνομα αθήνα τα έξοδα είναι πολύ λιγότερα, επιπλέον προσωπικά αν σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις ε τότε μετσόβειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
το θέμα είναι ότι αν μένεις μόνομα αθήνα τα έξοδα είναι πολύ λιγότερα, επιπλέον προσωπικά αν σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις ε τότε μετσόβειο...
Κοίτα και Αθήνα να μένεις πρέπει να είσαι κοντά στη σχολή, αλλιώς πάλι χρειάζεται να νοικιάζεις σπίτι καθότι οι αποστάσεις είναι τεράστιες. Άρα, στην ουσία είναι το ίδιο πράγμα.. Ξέρω αρκετά παιδιά που μένουν Αθήνα αλλά είναι αδύνατον να μείνουν στο σπίτι των γονιών τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
το θέμα είναι ότι αν μένεις μόνομα αθήνα τα έξοδα είναι πολύ λιγότερα, επιπλέον προσωπικά αν σου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις ε τότε μετσόβειο...

Με τα χρηματα δε ξερω αν θα εχω προβλημα..η δυνατοτητα εν μερει μου δινεται (σου εξηγησα πριν ποσα μορια ειμαι πανω απο τη βαση, αλλα λογικα θα ανεβουν) ομως και παλι δεν ξερω αν θα το δηλωσω το ΕΜΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
νομίζω πως είσια οριακά, όπως και να έχει το που επιθυμεί κανείς είναι στην προσωπική του επιθυμία, απλώς αν τώρα επιθυμείς κάτι, δεν ξέρεις αν η επιθυμία σου θα ισχύει και στο μέλλον. Για τον λόγο αυτό θεωρώ πως οι αποφάσεις θα πρέπει να παίρνονται με ρεαλιστικά κριτήρια, και όχι απλώς σε επιθυμίες...
-----------------------------------------
Πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει ε΄ναι πως το μετσόβειο ακολουθε δικία του τακτική όσαν αφορά τις βάσεις, περσι ενώ όλες οι σχολές του 4ου σημείωσαν πτώση αυτό ανέβηκε (μιλάω για ημμυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
νομίζω πως είσια οριακά, όπως και να έχει το που επιθυμεί κανείς είναι στην προσωπική του επιθυμία, απλώς αν τώρα επιθυμείς κάτι, δεν ξέρεις αν η επιθυμία σου θα ισχύει και στο μέλλον. Για τον λόγο αυτό θεωρώ πως οι αποφάσεις θα πρέπει να παίρνονται με ρεαλιστικά κριτήρια, και όχι απλώς σε επιθυμίες...
-----------------------------------------
Πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει ε΄ναι πως το μετσόβειο ακολουθε δικία του τακτική όσαν αφορά τις βάσεις, περσι ενώ όλες οι σχολές του 4ου σημείωσαν πτώση αυτό ανέβηκε (μιλάω για ημμυ).

Και εγω ετσι πιστευω, αν τη δηλωσω και μπω θα μπω στο τσακ. Το καλο ειναι οτι δεν ειμαι πωρωμενος με το ΕΜΠ γιατι αλλιως θα ειχα πεθανει απο το αγχος τωρα:P

Εσυ ποσο εβγαλες και σε ποια σχολη στοχευεις αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
19.000 ημμυ ΑΠΘ, αλλά αρχικά στόχευα μετσόβειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top