Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Οι σχολες του ΕΜΠ λετε να ανεβουν πανω απο 19200??
Εχω 19215 και σκεφτομαι και για ΗΜΜΥ..τι λετε θα την πιασω στο ΕΜΠ??
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν μπορουμε να κανουμε προβλεψεις
-----------------------------------------
τι ειναι το ημμυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ασε ασε!!!!!! αν ανεβει πανω απο 800-850 η σχολη που θελω, θα τρελαθω! μου εχει γινει εμμονη!!! αργουν πολυ ομως!!!! γιατι αυγουστο κ οχι ιουλιο?????γιατι...?
:'(

εχω βασιμες πληροφοριες πως η σχολη σου θα ανεβει πανω απο 5000 μορια και θα πιασει επιπεδα πολυτεχνικων σχολων:lol::P

παρακολουθω το φορουμ εδω κ μερες κ εχω λαλησει με αυτα που γραφονται εδω μεσα!
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!
οτι κ αν γινει, ο βαθμος δεν αλλαζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
δεν μπορουμε να κανουμε προβλεψεις
-----------------------------------------
τι ειναι το ημμυ?

Ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ έχω 16603. Υπάρχει περίπτωση ρε παιδιά να πιάσω το Αριστοτέλειο?
εγω πιστευω την πιανεισ πανω απο 200 μορια δεν νομιζω να ανεβαινει
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γεια σας παιδια.. ειμαι σε ενα ψιλο δειλλημα... .. δε μπορω να επιλεξω αναμεσα σε πληροφορικη κ φυσικοθεραπεια κ θα θελα να ακουσω τη γνωμη σας αν γνωριζετε περι αυτων των σχολων. .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
φυσικοθεραπεια ολε.ειδικοτητα γιατρου θα εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δεν εχετε δωσει ακομη γερμανικα
οχι ακομη δεν δωσαμε...την τεταρτη... ξερεις κατι δεν εχω ακουσει κανεναν εδω μεσα να ενδιαφερεται για αυτη την σχολη...περιεργο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
συμφωνω... αλλα ειμαι απο θεσσ κ παω λαμια... ξερω οτι το τει εκει ειναι καλυτερο επειδη τελειωσε εκει η αδερφη μου κ εχω κ 1000 μορια παραπανω.. αλλα δεν ειναι λιγο ζορι να φυγεις απο τη πολη σου..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ε κατσε να δωσετε γερμανικα και μετα θα ενδιαθερθειτε.καλη επιτυχια για την τεταρτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ε κατσε να δωσετε γερμανικα και μετα θα ενδιαθερθειτε.καλη επιτυχια για την τεταρτη
ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ποσα μορια εβγαλες στις πανελλαδικεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Οι σχολες του ΕΜΠ λετε να ανεβουν πανω απο 19200??
Εχω 19215 και σκεφτομαι και για ΗΜΜΥ..τι λετε θα την πιασω στο ΕΜΠ??
:thanks:
Οι προβλέψεις, προβλέψεις ο θεός να τις κάνει!!!, δείχνουν αύξηση 150 με 200 μόρια. Αλλά και πέρσι για τις πολυτεχνικές άλλα έδειχναν και άλλα έγιναν..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ποσα μορια εβγαλες στις πανελλαδικεσ?
εχω χωρις το ειδικο μαθημα 14600 δηλαδη με το ειδικο θα μου παει περιπου 17000-18000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
με 14600 πιανεισ πολλες σχολες εκτος απο γερμανικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το ξερω αλλα αυτο ειχα στοχο απο τον φεβρουαριο που το αποφασισα και σε αυτο εχω παραμεινει..μου αρεσουν τα γερμανικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μην ανησυχεις, με τα μορια σου ακομα και χωρις το ειδικο μαθημα μπαινεις σιγουρα γερμανικη φιλολογια. Τωρα το μονο μελημα σου ειναι να πιασεις το 10 στα γερμανικα. Για τα υπολοιπα μηνανησυχεις!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Οι προβλέψεις, προβλέψεις ο θεός να τις κάνει!!!, δείχνουν αύξηση 150 με 200 μόρια. Αλλά και πέρσι για τις πολυτεχνικές άλλα έδειχναν και άλλα έγιναν..............

καλα και να ανεβουν τουλαχιστον πιανω επαρχια που δεν εχω κανενα προβλημα..ισα ισα αυτονομια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanazan

Νεοφερμένος

Ο zanazan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
πάντως εγώ σε σχέση με επαρχία προτιμώ το μετσόβειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δυσκολο για θεσσαλονικη
-----------------------------------------

μεγαλη ανοδος
-----------------------------------------

ηπια ανοδος εδω γιατι ειναι χαμηλοβαθμη

μακαρι γιατι....
-----------------------------------------
εχω βασιμες πληροφοριες πως η σχολη σου θα ανεβει πανω απο 5000 μορια και θα πιασει επιπεδα πολυτεχνικων σχολων:lol::P

παρακολουθω το φορουμ εδω κ μερες κ εχω λαλησει με αυτα που γραφονται εδω μεσα!
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!
οτι κ αν γινει, ο βαθμος δεν αλλαζει!!

5000 ε????? συμβιβαζομαι αν αφαιρεσουμε το ενα 0!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top