Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ε ποσο να ανεβει η φαρμακευτικη?????αντε να ανεβει 200 μορια το πολυ...ελεος ουτε ιατρικη να ηταν....:P

ειναι σχεδόν ιατρική!!!
η φαρμακευτική αθηνας ειχε οσο η τελευταία ιατρικη στην αλεξανδρούπολη καπου στα 18700............ και οι οδοντιατρικες μάλιστα, αθηνα κ θεσσνίκη, ειναι ΠΑΝΤΑ πιο πανω απο ιατρικη ηρακλείου και αλεξανδρούπολης............ οποτε η μοιρα των βασεων ιατρική αλεξ/πολη κ ηράκλειο, θα καθορίσει , κατά τη γνώμη μου βάσεις φαρμακευτικής και οδοντιατρικής...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γεια σας παιδια.. ειμαι σε ενα ψιλο δειλλημα... .. δε μπορω να επιλεξω αναμεσα σε πληροφορικη κ φυσικοθεραπεια κ θα θελα να ακουσω τη γνωμη σας αν γνωριζετε περι αυτων των σχολων. .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η φυσικοθεραπεια κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλη κ εχει πολυ καλες προοπτικες. Εγω πιστευω πως ειναι μια πολυ καλη σχολη κ στο λεω γιατι το εχω ψαξει αρκετα. Αλλα τι δειλλημα ειναι αυτο, αφου εχουν μεγαλη διαφορα το ενα με το αλλο? Εσενα τι σε αρεσει πιο πολυ.? Εγω θα πηγιανα φυσικοθεραπεια στη θεση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οντως ειναι 2 εντελως διαφορετικα αντικειμενα..... ι αδερφη μου τελειωνει φετος φισικοθεραπεια κ εγω εχω 1000 μορια παραπανω.. . . . απλα πανω σ αυτη τη σχολη μονο ακους διαφορα κ δε ξερεις πως θα ειναι στα μαθηματα η πως θα σου φανει οταν θασ πας νοσοκομεια.. .. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ειναι σχεδόν ιατρική!!!
η φαρμακευτική αθηνας ειχε οσο η τελευταία ιατρικη στην αλεξανδρούπολη καπου στα 18700............ και οι οδοντιατρικες μάλιστα, αθηνα κ θεσσνίκη, ειναι ΠΑΝΤΑ πιο πανω απο ιατρικη ηρακλείου και αλεξανδρούπολης............ οποτε η μοιρα των βασεων ιατρική αλεξ/πολη κ ηράκλειο, θα καθορίσει , κατά τη γνώμη μου βάσεις φαρμακευτικής και οδοντιατρικής...............

Δες εδω:
https://www.ypepth.gr/efarmoges/baseis.php

Η οδοντιατρικη Θεσσαλονικης καθε χρονο με εξαιρεση το 2002 και το 2008 ειναι πιο κατω απο τη Θρακη. Περσι προφανω εγινε λογω των 100+ επιπλεον θεσεων στην ιατρικη. Το 2002 ηταν μολις 20 μορια πιο πανω, οποτε εν μερει θεωρειται αμελητεα η διαφορα.

Ομοιως, η υψηλοτερη φαρμακευτικη καθε χρονο ηταν 100+ μορια κατω απο τη Θρακη εκτος απο περσι, πραγμα το οποιο παλι λογικα οφειλεται στην υπερβολικη αυξηση εισακτεων στην ιατρικη.

Δεν νομιζω πως μπορουν να βγουν με αυτη τη λογικη ασφαλη συμπερασματα γιατι και φετος μιλαμε με νεα δεδομενα (+40 θεσεις στην ιατρικη , +20 θεσεις στη φαρμακευτικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δες εδω:
https://www.ypepth.gr/efarmoges/baseis.php

Η οδοντιατρικη Θεσσαλονικης καθε χρονο με εξαιρεση το 2002 και το 2008 ειναι πιο κατω απο τη Θρακη. Περσι προφανω εγινε λογω των 100+ επιπλεον θεσεων στην ιατρικη. Το 2002 ηταν μολις 20 μορια πιο πανω, οποτε εν μερει θεωρειται αμελητεα η διαφορα.

Ομοιως, η υψηλοτερη φαρμακευτικη καθε χρονο ηταν 100+ μορια κατω απο τη Θρακη εκτος απο περσι, πραγμα το οποιο παλι λογικα οφειλεται στην υπερβολικη αυξηση εισακτεων στην ιατρικη.

Δεν νομιζω πως μπορουν να βγουν με αυτη τη λογικη ασφαλη συμπερασματα γιατι και φετος μιλαμε με νεα δεδομενα (+40 θεσεις στην ιατρικη , +20 θεσεις στη φαρμακευτικη)

φοβερο αυτό με τις βάσεις δεν το είχα ξετρυπώσει απο το ypepth!!

ναι εχεις δικιο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικων επιστημων αθηνα ?περσυ ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δες ποση ηταν η αυξηση τα προηγουμενα χρονια... το αοθ παντως ηταν πολυ ευκολο φετος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ολα τα χρονια ειχε 16.2 μονο το 2007 πηγε 16800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οντως ειναι 2 εντελως διαφορετικα αντικειμενα..... ι αδερφη μου τελειωνει φετος φισικοθεραπεια κ εγω εχω 1000 μορια παραπανω.. . . . απλα πανω σ αυτη τη σχολη μονο ακους διαφορα κ δε ξερεις πως θα ειναι στα μαθηματα η πως θα σου φανει οταν θασ πας νοσοκομεια.. .. . .
Ε αρα η αδελφη σου δεν μπορει να σε βοηθησει? Τι σου εχει πει για αυτη τη σχολη? Της αρεσαι? κοιτα ποιος σου ειπε πως μονο σε νοσοκομεια μπορεις να πας να δουλεψεις? λοιπον:
Apofoitoi του τμηματος μπορουν να ασχοληθουν:
- Σε ιδιωτικα κ δημοσια νοσοκαμεια, κλινικες κ ιατρικα κεντρα.
-Σε κεντρα αποκαταστασης.
- Σε ερευνητικα κεντρα.
-Σε αθλητικους συλλογους κ αθλητικα κεντρα.
-Σε εργαστηρια φυσικοθεραπειας.
- Σε κεντρα κοινοτικης προληπτικης.
-Σε ιαματικες πηγες-υδροθεραπεια.
-Ως ελευθεροι επαγγελματιες σε ιδιωτικο Εργαστηριο Φυσικοθεραπειας ή σε κατ'οικον επισκεψεις ασθενων...
ΑΥΤΑ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Με 18800 πιανω ναυπηγων εμπ(18480 περσι)??θα ανεβει δηλ πανω απο 300 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λογικά ναι, την πιάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Με 18800 πιανω ναυπηγων εμπ(18480 περσι)??θα ανεβει δηλ πανω απο 300 μορια?

Λογικά θα την πιάσεις, έστω για λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε παιδια με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικων επιστημων αθηνα ?περσυ ειχε 16481
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
την οδοντιατρικη πωσ την βλεπετε?εχω 19050.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ρε παιδια με 17022 πιστευετε πιανω οικονομικων επιστημων αθηνα ?περσυ ειχε 16481

Δεν τίθεται θέμα kouli, την πιάνεις standard.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εσυ τι σχολη εχεις τελιωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω φοβαμαι επειδη η σχολη ειναι 5 πεδιο μην γινει καμια τεραστια ανοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εχω φοβαμαι επειδη η σχολη ειναι 5 πεδιο μην γινει καμια τεραστια ανοδος

Ειπαμε δεν θα ερθουν και τα πανω κατω ... cool!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top