Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια θα μου πει κανεις για το Γεωγραφιας Χαροκοπειου???εχω πολυ αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εχω 18800 στο 4ο πεδιο κ θελω ναυπηγων μηχανολογων του εμπ(περυσι ειχε 18480).πωσ το βλεπετε?την πιανω?και αν οχι αυτην την οδοντιατρικη αθηνων(εχω 19050 στο 3ο)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
η πληροφορικη πειραια εχει 16235.τι λετε θα ανεβει η θα πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Νομιζω πως ναυπηγων εισαι μεσα !!! Για οδοντιατρικη δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλα αυτη η αναμονη!!!! Σπαει κοκαλα!!!δεν αντεχω αλλο! δεν αντεχω ουτε μια μερα!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πώς θα την βγάλεις για τους επόμενους δύο μήνες ήθελα να 'ξερα. Αν άρχισες από τώρα τη γκρίνια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πώς θα την βγάλεις για τους επόμενους δύο μήνες ήθελα να 'ξερα. Αν άρχισες από τώρα τη γκρίνια... :P

ασε ασε!!!!!! αν ανεβει πανω απο 800-850 η σχολη που θελω, θα τρελαθω! μου εχει γινει εμμονη!!! αργουν πολυ ομως!!!! γιατι αυγουστο κ οχι ιουλιο?????γιατι...?
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδια ελεος.Χαλαρωστε και λιγακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ασε ασε!!!!!! αν ανεβει πανω απο 800-850 η σχολη που θελω, θα τρελαθω! μου εχει γινει εμμονη!!! αργουν πολυ ομως!!!! γιατι αυγουστο κ οχι ιουλιο?????γιατι...?
:'(

Ποιά σχολή πρόκειται ν' ανέβει τόσο πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ποιά σχολή πρόκειται ν' ανέβει τόσο πολύ;

δεν ειπα οτι θα ανεβει!!!! ειπα οτι φοβαμαι μηπως ανεβει!!!! στατιστικη Σαμου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καλά ντε, μη βαράς. Τέλος πάντων, υπομονή και κουράγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλά ντε, μη βαράς. Τέλος πάντων, υπομονή και κουράγιο.

τι λες???? παιζει να ανεβει τοσο??? εχω γινει γραφικη το ξερω...
:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α, δεν είμαι ούτε ο Κάτσικας, ούτε ο rolling. Ησύχασε, δε ξέρω, ούτε προβλέπω. Η αλήθεια βέβαια είναι, ότι μου φαίνεται δύσκολη μια τόσο μεγάλη άνοδος. Αλλά δε ξέρω. Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Α, δεν είμαι ούτε ο Κάτσικας, ούτε ο rolling. Ησύχασε, δε ξέρω, ούτε προβλέπω. Η αλήθεια βέβαια είναι, ότι μου φαίνεται δύσκολη μια τόσο μεγάλη άνοδος. Αλλά δε ξέρω. Υπομονή.
οκ να σαι καλα!ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μιλάμε τά'χω παίξει με τις "τάσεις" των βάσεων και όλα τα προγνωστικά. Όσο λέω θα σταματήσω να ασχολούμαι τόσο περισσότερο ασχολούμαι. Αλλά βλέπω να μιλούν για τεράστια αύξηση και μόρια που είναι δυσπρόσιτα και αγχώνομαι. Εσείς με 19265 σε ποιά ιατρική λέτε να περάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Me εφαρμοσμενα μαθηματικα τι γινετε???????? Εχω 450 μορια παραπανω απο την περσυνη βαση,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μιλάμε τά'χω παίξει με τις "τάσεις" των βάσεων και όλα τα προγνωστικά. Όσο λέω θα σταματήσω να ασχολούμαι τόσο περισσότερο ασχολούμαι. Αλλά βλέπω να μιλούν για τεράστια αύξηση και μόρια που είναι δυσπρόσιτα και αγχώνομαι. Εσείς με 19265 σε ποιά ιατρική λέτε να περάσω;

παιζει να πιασεις και θεσσαλονικη...για αθηνα σιγουρα οχι παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
παιζει να πιασεις και θεσσαλονικη...για αθηνα σιγουρα οχι παντως!

Μακάρι ρε σύ... Αλέκα είναι το ονομά σου,ε; Για να είμαι ειλικρινής δέν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να πάω σε οποιαδήποτε πόλη. Αρκεί να είναι ιατρική. Αλλά όπου και να πάω πέρα απο Θεσσαλονίκη θα επιβαρύνω τους γονείς μου οικονομικά και οι σπουδές κρατούν και πολλά χρόνια γι'αυτό κυρίως έχω αγχωθεί. Δέν θέλω να τους πιέζω και εγώ (όχι δικαίωμα μετεγγραφής δέν έχω δυστυχώς. Άν και για να είμαι ειλικρινής τις θεωρώ άδικες αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Τουλάχιστον έβαλα τα δυνατά μου και έκανα ό,τι μπορούσα. Παραπάνω δέν μπορούσα να βγάλω. Ευχαριστώ πάντως Αλέκα. Μακάρι να είναι όπως τα λές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Καλε πας καλα; Βαθμαρα εβγαλες, απο ενα σημειο και μετα παιζει πιο πολυ ο παραγοντας τυχη και οχι η προσπαθεια!!! Συγχαρητηρια!!! Και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Καλε πας καλα; Βαθμαρα εβγαλες, απο ενα σημειο και μετα παιζει πιο πολυ ο παραγοντας τυχη και οχι η προσπαθεια!!! Συγχαρητηρια!!! Και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!

Ευχαριστώ!Νά'σαι καλά... Το ξέρω γι'αυτό και εγώ ελπίζω να σταθώ τυχερός και με τις βάσεις... Άν και ήμουν ήδη τυχερός και με το αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top